Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kakan

Tapeta na twarzy

Polecane posty

Gość Kakan

Macie w swoim.otoczeniu kobiete ktora.kompletnie nie potrafi sie malowac?a ma na twarzy tyle.tapety ze wyglada jakby byla.pomalowana farbami??duzo kobiet sie maluje...profesjonalistki robia to super...mojego meza bratowa wyglada cos na ksztalt Anelli ktora byla.kiedys bodajze w tvn,nie ma takich ust ale to co ma na twarzy mnie przeraza...rzesy doczepia jej jakas dziewczyna beztalencie,wygladaja jak szczotka krzywa pozlepiana...a najgorsze ze czasem umowimy sie gdzies w.knajpie to widze.jak ludzie sie gapia i smieja...masakra jak jej powiedziec bo ona uwaza ze wyglada.super,atrakcyjna nie jest wiec pewnie mysli ze taki makijaz jej pomaga...a moze.wogole nic jej nie.mowic...pamietam.jak.pierwszy raz ja zobaczylam z moim mezem to maz powiedzial:moze kto to jest i co ona m na twarzy,zamiast rozu to wyglada jakby pomalowane miala.policzki burakiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U profesjonalistki też widać tapetę. Dla mnie tapeta, to kilkuwarstwowy makijaż i zawsze jest widoczny.

To, o czym piszesz krytykując, to dla mnie szpachla 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To, o czym piszesz krytykując, to dla mnie szpachla 😉

* niewygładzona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Njaa

Najgorsze te rzesy nieprofesjonalnie zrobione i slabej jakosci,duzo kobiet nie potrafi sie malowac a to wyglada komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rzęsy sztuczne u większości to tragedia. Makijaż u profesjonalistki wyglada tylko dobrze na zdjęciu a i nie zawsze. Makijażystki nakładają grubą warstwę pudru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oowksn

Fakt na zdjeciach widac jak duzy makijaz zmienia twarz, czasem jak daja zdjecia przed i po to roznica jest ogromna i mysle ze taka osoba nie bylaby rozpoznana gdyby ten makijaz zmyla,twarz robi sie naprawde piekna tylko co z tego,zmywamy go i w lustrze widac przecietnosc albo brzydote,lepiej robic naprawde delikatny ktory zbytnio nie zmienia nas w lustrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I te ochy i achy na fb jak pięknie wyglądasz! Gdzie te normalne czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana

Tak wlasnie!czasem.do jakiejs dziewczyny - clowna czy pajaca bo tak wyglada pisza znajomi....jak slicznie wygladasz? Jak elegancko...masakra ja mysle sobie czy ta z tapeta pajaca czy ci co posza ze slicznie wyglada sa pieprznieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rzęsy sztuczne u większości to tragedia. Makijaż u profesjonalistki wyglada tylko dobrze na zdjęciu a i nie zawsze. Makijażystki nakładają grubą warstwę pudru ...

 Bo teraz ogólnie jest moda na ordynarne rzęsy 100D- turbo volume , normalnie szczoty na oczach.

widzę że dużo kobiet takie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluchna

Malo ktora Polka wie co znaczy elegancki wyglad i z klasa,wygladaja jak kiedys Ukrainki zamalowane hahaha roz na polikach jakby sie ubrudzily burakiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2019 o 18:25, Gość Kakan napisał:

Macie w swoim.otoczeniu kobiete ktora.kompletnie nie potrafi sie malowac?a ma na twarzy tyle.tapety ze wyglada jakby byla.pomalowana farbami??duzo kobiet sie maluje...profesjonalistki robia to super...mojego meza bratowa wyglada cos na ksztalt Anelli ktora byla.kiedys bodajze w tvn,nie ma takich ust ale to co ma na twarzy mnie przeraza...rzesy doczepia jej jakas dziewczyna beztalencie,wygladaja jak szczotka krzywa pozlepiana...a najgorsze ze czasem umowimy sie gdzies w.knajpie to widze.jak ludzie sie gapia i smieja...masakra jak jej powiedziec bo ona uwaza ze wyglada.super,atrakcyjna nie jest wiec pewnie mysli ze taki makijaz jej pomaga...a moze.wogole nic jej nie.mowic...pamietam.jak.pierwszy raz ja zobaczylam z moim mezem to maz powiedzial:moze kto to jest i co ona m na twarzy,zamiast rozu to wyglada jakby pomalowane miala.policzki burakiem 

Może i ona wygląda groteskowo czy nawet śmiesznie ale Ty za to rozumiem ni grzeszysz i edukacji porządnej nie pobrałaś. Czyli pasujecie do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×