Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Przyjme naklejki na slodziaki z biedry w zamian za czekolade

Polecane posty

Gość Marta

Lodz. Kto nie zbiera i moze oddac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego ludzie się tym tak jarają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Niby jest za darmo choc wiadomo ze trzeba za to zaplacic. Jeszcze  ie slyszalam zeby w biedrze ktos powiedzial ze nie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Dzisiaj wrzuciłam do kosza na śmieci 12 naklejek. 

Spokojnie, jakaś madka sobie wygrzebie. Zaczęły się słodziaki, to zacznie się buszowanie po śmietnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A macie hore curki, że chcecie naklejki za darmo? Nie ma horej curki, nie ma naklejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Spokojnie, jakaś madka sobie wygrzebie. Zaczęły się słodziaki, to zacznie się buszowanie po śmietnikach.

Nie wygrzebie chyba, że będzie biegła za śmieciarką, która wywozi śmieci z mojej posesji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Nie wygrzebie chyba, że będzie biegła za śmieciarką, która wywozi śmieci z mojej posesji. 

Nie wiesz do czego to jest zdolne.... Tętnice przegryzie smieciarzowi, jak tylko zobaczy błysk naklejki w worze. Uśmiech bąbelka najważniejszy. 

Następnym razem spuść w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oddam tylko za grube hajsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
39 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Dzisiaj wrzuciłam do kosza na śmieci 12 naklejek. 

Ej, głupio zrobiłaś. Ja bym je gdzieś tak przykleiła, żeby nie dało się w całości oderwać. Jakaś madka nerwicy by dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Xyz napisał:

Ej, głupio zrobiłaś. Ja bym je gdzieś tak przykleiła, żeby nie dało się w całości oderwać. Jakaś madka nerwicy by dostała.

Nie rób tak. Życie ci niemiłe? Jeszcze jakaś madka zobaczy jak przyklejasz i cię pogryzie. Wścieklizny chcesz dostać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna migotka
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie rób tak. Życie ci niemiłe? Jeszcze jakaś madka zobaczy jak przyklejasz i cię pogryzie. Wścieklizny chcesz dostać? 

A wiecie że wy jeszcze gorsza siare robicie od tych madek? Takim złośliwym postępowaniem? Wyrzuic ok, nie zbierać ok. Ale celowi brać i gdzieś naklejania dziecinada. Ja wiem ze na te pluszaki zbierają dzieci ba nawet dla zwierząt 😂i jak mogę to komuś oddaje lub zostawiam po prostu w sklepie 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna migotka

Naklejac *. I moim zdaniem gorsza beka z takich ludzi niż z tych madek które dziecku zbierają na wątpliwej urody pluszaka często pod naciskiem latorosli naklejki o ile zbierają normalnie nie żebrajac czy kłócąc się na olx. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Panna migotka napisał:

A wiecie że wy jeszcze gorsza siare robicie od tych madek? Takim złośliwym postępowaniem? Wyrzuic ok, nie zbierać ok. Ale celowi brać i gdzieś naklejania dziecinada. Ja wiem ze na te pluszaki zbierają dzieci ba nawet dla zwierząt 😂i jak mogę to komuś oddaje lub zostawiam po prostu w sklepie 👋

Ja też mogę oddać ale nie chcę. Wyrzucam, a jak będę chciała to nakleję sobie na czoło i nikomu nic do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna migotka

F

44 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Ja też mogę oddać ale nie chcę. Wyrzucam, a jak będę chciała to nakleję sobie na czoło i nikomu nic do tego. 

Ależ naklej, nie uważasz jednak że jak robisz to komuś na przekór dla zasady by dopiec madka jak to powiadacie to tak trochę słabe(na złość mamie wyjdę w klapkach na śnieg 😂) . Jak masz się z tym dobrze czuć  to sobie naklej wtedy to ok  ale żeby  komuś pokazać że gardzisz to posunięcie poniżej żebraniny na olx. Ale to tylko moja zdanoe jak ktoś jest złośliwy zawsze jest tego powód. A Polska to wolny kraj i możesz i tylek sobie okleic 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×