Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek

Dlaczego takie jestescie?

Polecane posty

Gość Jacek

Mam pytanie do ladnych kobiet z portali np. Fotka

Czy maly lysy brzydal bez kasy ma szanse poznac PRAWDZIWA kochanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Prawda

Niestety piękne lafiryndy zazwyczaj mają parcie na kasę bo im się wydaje że zawsze będą piękne 😄 zresztą trzepia sztucznymi rzęsami na prawo i lewo daj sobie chłopie spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Ale dlaczego ? Przecierz na Fotce kobiety wystawiaja sie jak" panienki" z Janowa Podlaskiego ale jak zobacza zdjęcia to koniec znajomosci i "czarna lista" Nie chodzi mi a te sliczne 20 i 30 latki ale o PRAWDZIWE REALNE DOJRZALE KOBIETY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wos

po co mialyby sie z toba spotykac jak moga z ladnym, wysokim, niebiednymNa

 

wet do restauracji nie pojdziesz, na kondomy i wazektomie i samochod nie masz i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
53 minuty temu, Gość Taka Prawda napisał:

Niestety piękne lafiryndy zazwyczaj mają parcie na kasę bo im się wydaje że zawsze będą piękne 😄 zresztą trzepia sztucznymi rzęsami na prawo i lewo daj sobie chłopie spokój....

Przeciez nam tez sie chce!!!

To chyba nie jest przestępstwem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
25 minut temu, Gość wos napisał:

po co mialyby sie z toba spotykac jak moga z ladnym, wysokim, niebiednymNa

 

wet do restauracji nie pojdziesz, na kondomy i wazektomie i samochod nie masz i telefon

Do restauracji czy kina z zona chodze Mi chodzi o czysty uklad bez pytan i zobowiazan Raz na jakis czas odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

No coz widze ze zagladaja tu tylko tacy "desperaci" jak ja Jesli sie myle czekam na wiadomość 

Kobiety ok 50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Kochanke? Kochanka to kobieta upadla. Wg slownika: kochanka to kobieta utrzymująca stosunki seksualne z mężczyzną bez zawarcia związku małżeńskiego; utrzymanka, metresa. Zadna rozsadna kobieta, a juz szczegolnie piekna, nie chce byc kochanka. To slowo ma wydziwiek negatywny. Nie dziw sie, ze zadna nie chce byc kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
11 minut temu, Gość zet napisał:

Kochanke? Kochanka to kobieta upadla. Wg slownika: kochanka to kobieta utrzymująca stosunki seksualne z mężczyzną bez zawarcia związku małżeńskiego; utrzymanka, metresa. Zadna rozsadna kobieta, a juz szczegolnie piekna, nie chce byc kochanka. To slowo ma wydziwiek negatywny. Nie dziw sie, ze zadna nie chce byc kochanka.

Nie badz tak staroswiecki Mamy 21 wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist

Czy "brzydal bez kasy" ma szanse miec piekna kobiete u boku? Owszem, swiat jest pelen pieknych kobiet.

Niestety, sprawa robi sie trudna a nawet niemal niemozliwa jesli ten "brzydal bez kasy" szuka pieknosc na portalach ze zdjeciami. Co bowiem jest jedyna informacja jaka o sobie tam przekazujemy? Zdjecie. Obraz, nic poza tym. Szanse brzydala spadaja do zera.

Zupelnie inaczej jest gdy brzydal bez kasy podrywa dziewczyne na zywo. Wtedy wszystko zalezy od brzydala - moze oczarowac dziewczyne swoja inteligencja, zaczarowac ja troskliwoscia i taktem, podbic dobrym wychowaniem, a nawet zdobyc jak Kilimandzaro - nie odpuszczajac. W swiecie wirtualnym takich mozliwosci nie ma. 2-3 sekundy i jestes dead: odrzucony, skreslony, zabanowany.

Slowem: brzydalu szukaj w realu. Twoje szanse rosna o kilkaset procent, choc oczywiscie bedziesz musial sie napracowac - nic fajnego nie spada z nieba: "bez pracy nie ma kolaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Jacek, owszem mamy XXI wiek, ale slowa zachowuja swoja wartosc. Powtarzam: zadna normalna, porzadna kobieta nie chce byc kochanka.  To zawsze boli, jest negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
1 minutę temu, Gość mist napisał:

Czy "brzydal bez kasy" ma szanse miec piekna kobiete u boku? Owszem, swiat jest pelen pieknych kobiet.

Niestety, sprawa robi sie trudna a nawet niemal niemozliwa jesli ten "brzydal bez kasy" szuka pieknosc na portalach ze zdjeciami. Co bowiem jest jedyna informacja jaka o sobie tam przekazujemy? Zdjecie. Obraz, nic poza tym. Szanse brzydala spadaja do zera.

Zupelnie inaczej jest gdy brzydal bez kasy podrywa dziewczyne na zywo. Wtedy wszystko zalezy od brzydala - moze oczarowac dziewczyne swoja inteligencja, zaczarowac ja troskliwoscia i taktem, podbic dobrym wychowaniem, a nawet zdobyc jak Kilimandzaro - nie odpuszczajac. W swiecie wirtualnym takich mozliwosci nie ma. 2-3 sekundy i jestes dead: odrzucony, skreslony, zabanowany.

Slowem: brzydalu szukaj w realu. Twoje szanse rosna o kilkaset procent, choc oczywiscie bedziesz musial sie napracowac - nic fajnego nie spada z nieba: "bez pracy nie ma kolaczy".

Nie mowie o "lalach" jak z obrazka Wiem ze u takich nie mialbym szans Interesuja mie normalne przecietne kobiety WSZYSTKIE Kobiety sa piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość zet napisał:

Jacek, owszem mamy XXI wiek, ale slowa zachowuja swoja wartosc. Powtarzam: zadna normalna, porzadna kobieta nie chce byc kochanka.  To zawsze boli, jest negatywne.

Dokładnie. Nie chciałabym być niczyją kochanką. Dziewczyną, narzeczoną, żoną, przyjaciółką ... to ok, ale kochanką NIE. Nie dość, że sama czułabym się źle, to i mam świadomość, że dla faceta kochanka, to tylko kobieta do wyrzycia się seksualnie. Także nie nie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Taka Prawda napisał:

Niestety piękne lafiryndy zazwyczaj mają parcie na kasę bo im się wydaje że zawsze będą piękne 😄 zresztą trzepia sztucznymi rzęsami na prawo i lewo daj sobie chłopie spokój....

A może właśnie, mają parcie na kasę, bo zdają sobie sprawę, że nie będą wiecznie piękne i młode, i korzystają póki mogą. Może zdają sobie sprawę, że faceci lecą na piękne i seksowne, więc wykorzystują sytuację, bo za parę paręnaście lat mogą zostać wymienione na lepszy model. Ty się zabawisz i pokażesz z piękną przed kolegami, a co ma z ciebie ona? No to chociaż kasą się pocieszy. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o układzie, o seksie bez zobowiązań. Jaka normalna kobieta zdecyduje się na coś, co nazywasz "układem"?  Tak szczerze, co ona będzie z tego miała?? Seks?? Seks już pewnie ma bo też ma męża tak jak Ty żonę. Jeśli tylko seks... Są całe stada przystojniaków, którzy kuszą i namawiają. Przebijesz to??? Czym??? Sprowadzasz ewentualną kochankę do poziomu materaca na którym się czasem położysz i tyle (bo przecież spacery i kino to z żoną). Kobiety poza domem szukają uczuć, romansu i księcia z bajki bo kogoś takiego jak Ty mają już w domu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z wyobraźnią
13 minut temu, Zorza napisał:

Piszesz o układzie, o seksie bez zobowiązań. Jaka normalna kobieta zdecyduje się na coś, co nazywasz "układem"?  Tak szczerze, co ona będzie z tego miała?? Seks?? Seks już pewnie ma bo też ma męża tak jak Ty żonę. Jeśli tylko seks... Są całe stada przystojniaków, którzy kuszą i namawiają. Przebijesz to??? Czym??? Sprowadzasz ewentualną kochankę do poziomu materaca na którym się czasem położysz i tyle (bo przecież spacery i kino to z żoną). Kobiety poza domem szukają uczuć, romansu i księcia z bajki bo kogoś takiego jak Ty mają już w domu. 

 

Dokładnie tak! Mało jest kobiet,  ktore szukają kochanka dla samego seksu.  Najczesciej idzie w parze z tym poszukiwanie uczuć.  Stąd tyle lamentujących potem kochanek ze złamanym sercem. Tak już jesteśmy stworzone by byc bardziej uczuciowymi istotami. 

Choć jakies szanse masz, autorze.  Tylko że znikome. 

Pieniądze by ci się przydaly.  Moglbys wtedy miec jakas studentke na utrzymaniu. A tak bez kasy i ateakcyjnosci fizycznej to szanse na znalezienie chetnej na seks są niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
5 minut temu, Gość Dziewczyna z wyobraźnią napisał:

Dokładnie tak! Mało jest kobiet,  ktore szukają kochanka dla samego seksu.  Najczesciej idzie w parze z tym poszukiwanie uczuć.  Stąd tyle lamentujących potem kochanek ze złamanym sercem. Tak już jesteśmy stworzone by byc bardziej uczuciowymi istotami. 

Choć jakies szanse masz, autorze.  Tylko że znikome. 

Pieniądze by ci się przydaly.  Moglbys wtedy miec jakas studentke na utrzymaniu. A tak bez kasy i ateakcyjnosci fizycznej to szanse na znalezienie chetnej na seks są niewielkie.

Gdybym mial placic za sex to sa agencje Mnie interesuje normalna kobieta najlepiej zaniedbywana przez meza mezatka (albo szukajaca czegos innego) Nie mowcie ze takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z wyobraźnią
18 minut temu, Gość Jacek napisał:

Gdybym mial placic za sex to sa agencje Mnie interesuje normalna kobieta najlepiej zaniedbywana przez meza mezatka (albo szukajaca czegos innego) Nie mowcie ze takich nie ma

A wiesz co oznacza zaniedbywanie przez męza?  BRAK MILOSCI!  A ty szukasz tylko rżnięcia na boku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Bolek Szczesciarz z ciebie Gdy tylko zaczynam ten temat konczy sie znajomosc Moze jeszcze nie spotkalem odpowiedniej? Poczekam ale chcialem znac wasza opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Jacek napisał:

Gdybym mial placic za sex to sa agencje Mnie interesuje normalna kobieta najlepiej zaniedbywana przez meza mezatka (albo szukajaca czegos innego) Nie mowcie ze takich nie ma

Jak ja gardzę takimi ludzmi. Obu płci. Takie osoby jak ty są najobrzydliwsi. Wypatrzy taki (lub taka) osobę skrzywdzoną, w kryzysie, może w depresji i wykorzysta. Jedyna pociecha jest w tym, że widziałam, znałam i znam takie osoby jak ty i życie im się odpłaca. Chcesz wykorzystać jakąś mężatkę zaniedbaną przez męża? No bo to łatwy łup. Kobieta ( mężczyzna też) w takich wypadkach jest bardzo spragniona uczucia, pieszczot, czułości i ty chcesz to wykorzystać. Tylko że nie zdajesz sobie sprawy że ona nie pójdzie z tobą do łóżka, bo ją podniecasz, kręcisz, że jest tobą zafascynowana. Ona pójdzie (może) do łóżka z tobą, bo jest w złym stanie psychicznym, emocjonalnym. A ty to chcesz wykorzystać. Co za gnój z ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Np coz jesli znajde chetna to czemu mie? Sa chetne ? Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-00011
5 godzin temu, Gość Jacek napisał:

Mam pytanie do ladnych kobiet z portali np. Fotka

Czy maly lysy brzydal bez kasy ma szanse poznac PRAWDZIWA kochanke?

sam nie reprezentujesz nic ale startujesz do ladnej? Czemu nie pytasz o te mniej ladne co?

Dlatego cie niechca. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
1 minutę temu, Gość Kasia-00011 napisał:

sam nie reprezentujesz nic ale startujesz do ladnej? Czemu nie pytasz o te mniej ladne co?

Dlatego cie niechca. Tyle

Pisalem ze nie interesuja mnie "lale" tylko normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-00011
3 godziny temu, Gość Jacek napisał:

Do restauracji czy kina z zona chodze Mi chodzi o czysty uklad bez pytan i zobowiazan Raz na jakis czas odmiana

czyli zdradzasz żonę? ŻONĘ? Nie dość że jak to określiłeś sie sam maly lysy brzydal to jeszcze chce zdradzac zone?...any jestes? i wlasnie przez takich cweli jak ty normalni nie maja szans!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Jacek napisał:

Pisalem ze nie interesuja mnie "lale" tylko normalne kobiety

Normalne kobiety też chcą coś za coś. Ty brzydki, więc seks z tobą musi kosztować, albo prezenty, albo kasa. Chyba że miałeś na myśli nienormalne kobiety. 

Normalna kobieta niepozwoli na to by byle paszczur z ohydnym charakterem, mało inteligentny, przegryw życiowy, pójść do łóżka bez kasy. Człowieku z czym do ludzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Nie ma kobiet kturym brak TYLKO seksu? Nie wieze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-00011
5 minut temu, Gość Jacek napisał:

Nie ma kobiet kturym brak TYLKO seksu? Nie wieze

Ty jestes jakis wybrakowany. Jesli sa kobiety ktorym brak TYLKO seksu to popatrz.

Jestes Ty jako (sam sie okresliles) maly lysy brzydal bez kasy i Jest przystojny facet z kasa lub bez to nie wazne ale oboje szukacie tylko seksu.

Jesli kobieta tez szuka przygody to ktorego wybierze powiedz mi? Ciebie czy tego drugiego?No drugiego bo chociaz ma okazje zrobic to z przystojnym. Ty zamiast wygladu musisz coś mieć (kasę,prezenty albo naprawdę być jakimś bogiem seksu choć to wątpliwe). W ogole czemu chcesz zdradzac zone??? Ona Ci nie wystarcza ...? A potem lament ze kobiety patrza na wyglad kase czy zdradzila...O losie..Faceci -macie przyklad czemu tak jest ciezko z nami,kobietami. Ze nie daja wam,mniej urodziwym szans. Sami jestescie sobie winni-podziekujcie tym podobnym do autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmijka
4 godziny temu, Gość Jacek napisał:

Do restauracji czy kina z zona chodze Mi chodzi o czysty uklad bez pytan i zobowiazan Raz na jakis czas odmiana

Traktujesz kobiete jak przedmiot do bzykania wnioskuję po tym co piszesz.. Zapomni że któraś na to poleci.. Wyobraź sobie my też mamy uczucia... Do żony bys tak nigdy nie piwiedzial

A jak tak bardzo chcesz odmiany idz do burdel tam ja znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-00011
3 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

Traktujesz kobiete jak przedmiot do bzykania wnioskuję po tym co piszesz.. Zapomni że któraś na to poleci.. Wyobraź sobie my też mamy uczucia... Do żony bys tak nigdy nie piwiedzial

A jak tak bardzo chcesz odmiany idz do burdel tam ja znajdziesz

nie czytalas? on biedny,na waciki go nawet pewnie nie stac ale zony nie szanuje za to zamoczyc w innej musi. GARDZE takimi szczerze. zal mi tych normalnych,mniej urodziwych ktorzy nie maja szams przez takich dzbanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoman

Moralisci juz jak zwykle chwytaja za szable. I jeszcze wypociny, ze "normalna" kobieta musi cos miec za seks. Wiec normalna kobieta jest prostytutka? Nie ma potrzeb seksualnych, tylko jest wykorzystywana, jezeli ma z kims seks bez pieniedzy albo prezentow? Stuknijcie sie w czaszke ciemnogrodzianie. Normalna kobieta chetnie miewa seks, nie zwasze z mezem, szczegolnie po dlugoletnim zwiazku. Ale w ciemnogrodzie nikt nie moze sie do tego przyznac, ze seks w dlugoletnim zwiazku jest nudny i w zwiazku z tym urozmaicenie mile widziane, poniewaz za takie herezje idzie sie do piekla.

Autorze, masz szanse, jezeli potrafisz kobiete soba zainteresowac, jak pisal Bolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×