Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek

Dlaczego takie jestescie?

Polecane posty

Gość Kasia-00011
7 minut temu, Gość Manoman napisał:

Moralisci juz jak zwykle chwytaja za szable. I jeszcze wypociny, ze "normalna" kobieta musi cos miec za seks. Wiec normalna kobieta jest prostytutka? Nie ma potrzeb seksualnych, tylko jest wykorzystywana, jezeli ma z kims seks bez pieniedzy albo prezentow? Stuknijcie sie w czaszke ciemnogrodzianie. Normalna kobieta chetnie miewa seks, nie zwasze z mezem, szczegolnie po dlugoletnim zwiazku. Ale w ciemnogrodzie nikt nie moze sie do tego przyznac, ze seks w dlugoletnim zwiazku jest nudny i w zwiazku z tym urozmaicenie mile widziane, poniewaz za takie herezje idzie sie do piekla.

Autorze, masz szanse, jezeli potrafisz kobiete soba zainteresowac, jak pisal Bolek.

to po uj zwiazki?no po uj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-00011

Uważam że faceci są zepsuci. Totalnie. Są w związkach i szukają urozmaicenia bo jak to pisał pan powyżej niejaki Manoman pewnie facet jak mniemam,uważa że seks w wieloletnim związku jest nudny. No to kur po co zwiazki? Nie lepiej wcale się nie wiazac i co jakis czas sobie zmieniac? Na to samo wychodzi,nawet nie bo ranicie osobe ktora was KOCHA. Nie lepiej powiedzieć kobiecie,zonie ze się nudzi? Przecież są różne kamasutry,przebieranki...możliwości jest wiele,ale nie po co,facet chce inna to musi byc inna a jakze,isc na latwiznę. Wiecie co...widze ze kobiety są zmęczona waszym zachowaniem,ja również. Jeszcze trochę i nic nie będziecie mieć. Nawet związków. Tępe uje z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Manoman napisał:

Moralisci juz jak zwykle chwytaja za szable. I jeszcze wypociny, ze "normalna" kobieta musi cos miec za seks. Wiec normalna kobieta jest prostytutka? Nie ma potrzeb seksualnych, tylko jest wykorzystywana, jezeli ma z kims seks bez pieniedzy albo prezentow? Stuknijcie sie w czaszke ciemnogrodzianie. Normalna kobieta chetnie miewa seks, nie zwasze z mezem, szczegolnie po dlugoletnim zwiazku. Ale w ciemnogrodzie nikt nie moze sie do tego przyznac, ze seks w dlugoletnim zwiazku jest nudny i w zwiazku z tym urozmaicenie mile widziane, poniewaz za takie herezje idzie sie do piekla.

Autorze, masz szanse, jezeli potrafisz kobiete soba zainteresowac, jak pisal Bolek.

"musi" mieć coś za seks to chyba normalne. Czy ty się kładziesz przed każdym który chce sobie pobzykać? Naprawdę? Kobiety chcą np. uczucia, a tutaj tego nie będzie bo facet chce układ, więc układ gdy facet odrażający, zaniedbany i dodatkowo chce kobietę tylko seksualnie wykorzystać, to ... kasa. Czego tu nie rozumiesz? Tak. Normalna kobieta nie daje się każdemu który tylko chce w nią wejść, no bo jak to ona coś chce? uczucia albo kasy? Ty widocznie jesteś kobietą, która da każdemu potrzebującemu. Rozłożysz nogi każdemu, kto akurat przejdzie obok ciebie i będzie miał ohotę na seks. I ok. Bądź sobie taką, ale w takim razie nie jesteś normalną kobietą. Normalna kobieta nie daje każdemu, kto się napatoczy. Musi mieć coś. Albo seks z przystojniakiem, albo uczucia, albo pieniądze... no czemu mam dawać cip..kę każdemu kto ma na to ochotę? Kobieto jak chcesz charytatywnie dawać ci..p.kę to dawaj, ale nie obrażaj normalnych kobiet, które tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Dobra koncze bo mnie zjecie Ale zajze tu jeszcze Jakby byla chetna pani to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby z jakiej racji taka kobieta by się miała Tobą zainteresować? Z tego co piszesz wynika, że nic sobą nie reprezentujesz. Nie masz ani aparycji, ani inteligencji ani tym bardziej kręgosłupa moralnego. Taki wybrakowany "egzemplarz" jak Ty powinien się cieszyć, ze jakakolwiek go zechciała a nie jeszcze szukać kochanek. I tak jak ktoś tutaj wyżej napisał, nie dość, że zdradzasz żonę, to jeszcze chcesz wykorzystać kobietę, która jest w kiepskiej kondycji psychicznej bo wiesz, że na "normalną" nie masz szans. Tacy faceci to zakała tego świata :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manoman

Do goscia "musi miec cos za seks to chyba normalne": tak, oczywiscie, ze normalne, to sie nazywa prostytucja, ktora jak najbardziej jest normalnym zjawiskiem. Ja  praktykuje seks, kiedy mam na to ochote i z kim mam ochote, bez zaplaty, co napewno w ciemnogrodzie jest grzechem smiertelnym. A tak na marginesie, to seks w dlugoletnim zwiazku jest nudny glownie dla kobiet, mezczyzni takim problemow nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość manoman napisał:

Do goscia "musi miec cos za seks to chyba normalne": tak, oczywiscie, ze normalne, to sie nazywa prostytucja, ktora jak najbardziej jest normalnym zjawiskiem. Ja  praktykuje seks, kiedy mam na to ochote i z kim mam ochote, bez zaplaty, co napewno w ciemnogrodzie jest grzechem smiertelnym. A tak na marginesie, to seks w dlugoletnim zwiazku jest nudny glownie dla kobiet, mezczyzni takim problemow nie maja.

Czy ty czytasz sama siebie?  (chociaż pewnie facetem bezjajecznym jesteś) "Musi mieć co za seks" czyli też uczucia. Ale takie osoby jak ty właśnie nie mają uczuć i nie przyjdzie im do głowy, że ktoś może z miłości seks uprawiać. Dla takich jak ty to albo "sz..maty" za pieniądze albo ze swędzenia genitaliów. Wolałabym być prostytutką niż dać takiemu co nie szanuje kobiet i myśli tylko żeby zamoczyć zamiast zabrać się za pracę i fajnie spędzać czas z rodziną.

Ps. Mam znajomych, którzy chodzą lub chodzili do prostytutek i napiszę szczerze na kilkunastu facetów tylko jeden nie szanuje kobiet (ale on jest strasznie zakompleksiony). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Zony nie zdradzilem i nie zdradze Po prostu pytalem bo na "fotce"pokazujecie sie jak wyglodniale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoman

Wyluzuj sie dziewczyno, zanim dostaniesz zawalu. Uczucia roszczeniowym nieoficjalnym prostytutkom nie wystarczaja, musza byc deklaracje, pierscionek itp. A kobiety, ktore nie odczuwaja potrzeby seksu tylko widza sie w roli dajacej cos za cos maja powazny problem i powinny zasiegnac porady specjalisty. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Manoman napisał:

Wyluzuj sie dziewczyno, zanim dostaniesz zawalu. Uczucia roszczeniowym nieoficjalnym prostytutkom nie wystarczaja, musza byc deklaracje, pierscionek itp. A kobiety, ktore nie odczuwaja potrzeby seksu tylko widza sie w roli dajacej cos za cos maja powazny problem i powinny zasiegnac porady specjalisty. Amen.

Ty chcesz seksu i kobieta chce seksu i ... ty zaniedbany, może i śmierdzący i co ona ma iść z tobą na seks? no jedynie za duże pieniądze. I nie, nie uważam, że kobiety dają. Ja jestem kobietą i kocham się, uprawiam seks z kim chcę, ale...nie chcę być traktowana jak przedmiot. Ma być obopólna przyjemność.  A nie że jakiś oblech, obżydliwy i śmierdzący ma się dobrać do mojej fajnej, pachnącej ci..pkk.i. Ja nawet za pieniądze, grube pieniądze nie zrobiłabym tego, ale są dziewczyny ( i nie potępiam) które to zrobią. No i niech mają chociaż kasę z takich. Poza tym facet tutaj szuka kochanki. A kochanka kosztuje. Faceci to rozumieją. kobiety takie jak ty myślą, że faceci są biedni. A faceci smieją się z takich jak ty, bo wiedzą, ze u ciebie można poruc...hać za darmochę. Bez uczuć. Gorzej niż u zwierząt, bo zwierzęta to chociaż ru..ch..ają się by mieć potomstwo i żeby gatunek przetrwał. A u ciebie?/Tylko chuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Jacek napisał:

Ale dlaczego ? Przecierz na Fotce kobiety wystawiaja sie jak" panienki" z Janowa Podlaskiego ale jak zobacza zdjęcia to koniec znajomosci i "czarna lista" Nie chodzi mi a te sliczne 20 i 30 latki ale o PRAWDZIWE REALNE DOJRZALE KOBIETY 

One mają jeszcze nadzieję na faceta o twarzy Deląga lub Ronaldo. Naiwniary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolowe

serio

oblesny grubasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enno

Ja nie wymagam od kobiet czegos za seks, wiec dlaczego mialoby byc odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoman

"Ty chcesz seksu i kobieta chce seksu": powtarzam, wyluzuj sie i nie odnos sie do wypowiedzi, ktorych nie rozumiesz, u ciebie wiecznie ta sama spiewka "a chlop swoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
Dnia 31.08.2019 o 06:57, Gość Jacek napisał:

Mam pytanie do ladnych kobiet z portali np. Fotka

Czy maly lysy brzydal bez kasy ma szanse poznac PRAWDZIWA kochanke?

Moze dzis sa tu powazne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj
Dnia 31.08.2019 o 03:51, Zorza napisał:

Piszesz o układzie, o seksie bez zobowiązań. Jaka normalna kobieta zdecyduje się na coś, co nazywasz "układem"?  Tak szczerze, co ona będzie z tego miała?? Seks?? Seks już pewnie ma bo też ma męża tak jak Ty żonę. Jeśli tylko seks... Są całe stada przystojniaków, którzy kuszą i namawiają. Przebijesz to??? Czym??? Sprowadzasz ewentualną kochankę do poziomu materaca na którym się czasem położysz i tyle (bo przecież spacery i kino to z żoną). Kobiety poza domem szukają uczuć, romansu i księcia z bajki bo kogoś takiego jak Ty mają już w domu. 

 

mase nowoczesnych panien NIE CHCE związku ani ślubu, tylko bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Witam to znowu ja Dzisiaj czyta to jakas zwyczajna kobieta? Czy znowu zboki i modliszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara

Facet, jaki Ty jestes prymitywny.

Odstaraszsz od siebie.

Sa wieksi cwaniacy od ciebie.

Ortografii sie naucz, baranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek

Dobre, a po co mi mal y , lyse brzydal bez zebow?????

I do tego jeszcze golodupiec????

Lecz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2019 o 21:42, Gość hultaj napisał:

mase nowoczesnych panien NIE CHCE związku ani ślubu, tylko bzykanie

I do tego wybierają biednych brzydkich i chamskich?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho tam

Modliszki 🤣

Swoja droga to jest fascynujace

Nie udalo sie?zmieniam sie 

Dopasowuje

Wodze swoje braki i staram sie wyeliminowac w koncu nikt nie jest idealny,.....ophrocz jacusia

Fascynujesz mnie

Serio 

Jakim cudem jakis onanista spod lasu moze byc swiecie przekonany ze One go nie chca bo sa glupie

Jestes wielki gosciu

Serio 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×