Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfdsfsfs

dominica888 z instagrama życie jak z bajki

Polecane posty

Gość dfdsfsfs

Hejka jestem ciekawa skąd ta dziewczyna się wzięła? To chyba najbardziej tajemnicza postać polskiego instagrama. W sensie wiem czyją żoną jest, ale czy ktokolwiek wie cokolwiek o jej przeszłości? Zastanawia jak się poznaje takiego milionera i w ogóle jaka ona jest, bo kurcze to wydłużanie nóg na instagramie to chyba jakieś ogromne kompleksy są, a niepotrzebnie to atrakcyjna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem

tu masz jak dlugie legsy ma w realu: https://www.facebook.com/odderside/photos/a.189551401215045/551899741646874/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fakt, tajemnicza i bardzo rzadko pokazuje się bez okularów przeciwsłonecznych. 

A tak z innej beczki to mam wrażenie, że znaczna niedowaga to warunek konieczny by zaistnieć na instagramie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

A wiesz dlaczego konieczny? Bo ciuch inaczej leży na patyczaku, niestety. To nie jest tak, że projektanci sobie to wymyślili i nakazują kobietom utrzymywać chore kształty, a kobiety słuchają. Sama noszę rozmiar 40, kilka razy kupiłam rzeczy noszone przez Dominicę i jej przyjaciółkę Magdę: https://www.instagram.com/maaaagdawi/ <- kolejna z niedowagą i co? Wyglądałam może podobnie, ale mniej stylowo i szykownie.. nie wiem jak to wyjaśnić, przez większą ilość kilogramów stylizacja nie miała tej nonszalancji :/ Zazdroszczę dziewczynom tej chudości, ja rozmiar 40 utrzymuję LEDWIE bo tak beznadziejne mam geny, a one są tak chudziutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Fakt, tajemnicza i bardzo rzadko pokazuje się bez okularów przeciwsłonecznych. 

A tak z innej beczki to mam wrażenie, że znaczna niedowaga to warunek konieczny by zaistnieć na instagramie. 

To fakt, też to zauwazylam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość xxxxxxxx napisał:

A wiesz dlaczego konieczny? Bo ciuch inaczej leży na patyczaku, niestety. To nie jest tak, że projektanci sobie to wymyślili i nakazują kobietom utrzymywać chore kształty, a kobiety słuchają. Sama noszę rozmiar 40, kilka razy kupiłam rzeczy noszone przez Dominicę i jej przyjaciółkę Magdę: https://www.instagram.com/maaaagdawi/ <- kolejna z niedowagą i co? Wyglądałam może podobnie, ale mniej stylowo i szykownie.. nie wiem jak to wyjaśnić, przez większą ilość kilogramów stylizacja nie miała tej nonszalancji :/ Zazdroszczę dziewczynom tej chudości, ja rozmiar 40 utrzymuję LEDWIE bo tak beznadziejne mam geny, a one są tak chudziutkie...

Magda jest bez życia, jakby zaraz po wrzuceniu zdjęcia miała zemdlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trochę zazdroszczę im tych figur. Ciekawe, czy to geny, specjalna dieta czy mocna głodówka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfdsf

Nie wiem jak Dominika, ale Magda swojego czasu przed ciążą jeszcze pokazywała jak była po 5 razy w tygodniu z samego rana na treningu i to takim konkretnym z trenerem personalnym. Do tego pewnie dieta 1200kcal i są efekty. Nie uwierzę, że one się nie głodzą, mają ewidentną niedowagę i ewidentnie w dawnych czasach figury były nieco inne. Teraz łatwo się głodzić i wmawiać innym, że to dla zdrowia, co druga "modelka' ma nietolerancję na gluten, na laktozę, nie może cukru - dziwnym trafem wszystkiego od czego się tyje :D Mięso też oczywiście taka modelka ogranicza, więc zostają smoothie z mleka rośllinego, puddingi chia i wegańskie obiady, no i figura jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc

dziewczyny wy poważnie im zazdrościcie figur????? przecież to jest jakaś masakra... Dominika to chodząca anoreksja, pokrzywione nogi i kości wystające z każdej strony, jej największym atutem są fajne rysy twarzy, a tak to czym się zachwycać? puklami doczepionych kłaków i nóżkami jak przecinki? ta druga chociaż widać, że ma bardziej wyćwiczone ciało, ale też chuda i jeszcze te okropnie zrobione piersi, plus jedynie, że małe... dla mnie to nie jest normalne ani zdrowe by kobiety 30letnie do takiej wagi się doprowadzały, atrakcyjnie też to nie wygląda, porównajcie sobie ich figurę z Agnieszką Burzą, której też nie lubię ale tam macie atrakcyjną, apetyczną sylwetkę, a nie wygłodzonych chłopców.. zachwycacie się nimi chyba tylko ze względu na ich styl życia, akcesoria i ubrania bo innych powodów do zazdrości nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx

A mnie zastanawia na ile to wymóg bogatych partnerów. Magda kiedyś inaczej wyglądała była bardziej kobieca i nawet dojrzalej się nosiła, potem mega schudła i zaczęła non stop ćwiczyć, w tym wydaniu wyglądała jak bogini: https://przeambitni.pl/plejada-gwiazd-bawila-sie-na-imprezie-fruits-and-wine/scena-z-magda-wizner-sk-fot-baranowski-michalakpa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plo

a czyją żoną jest dominica? bo ja nic nie wiem a chętnie się dowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Jakie nogi ma Dominika? Wystarczy zobaczyć jedne z pierwszych postów na insta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsdsd

tego Pana: https://lecivil.pl/robert-kisiel-pasja-i-jego-r44/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfsdf

ktoś pamięta nazwę bloga gościa który jest znajomym jej męża i pisał o ich relacji że to była zaplanowana wpadka że mąż jej rolls royce'a kupił itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Wpadka zaplanowana, czy nie to prawda jest taka, że jak jedna strona nie chce być z drugą, to nie zatrzyma jej/go ani dziecko, ani kredyt hipoteczny. Gdyby nie chcieli być razem, to nie byłoby ślubu, drugiego dziecka i wspólnych podróży. A komentarze, że ktoś jest z kimś ze względu na kasę zawsze będą się pojawiać, bo to niemożliwe, żeby zamożna osoba miała do zaoferowania coś więcej niż pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauważyliście ze tatuaże tez usunęła ? Na pierwszych zdjęciach na insta widać na rękach tatuaże a teraz już nie ma . Pewnie mężowi nie pasowały do wizerunku 🙄 zobaczcie tez jak na każdym zdjęciu w windzie powykrzywiane są ściany od photoshopa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A zauważyliście jak jej obserwatorzy spadają ? Trzy lata temu dziękowała za 200 tys a teraz ma 205 tys - jeszcze dwa lata temu ta liczba rosła i w pewnym momencie miała 220 ..... ona dużo ludzi blokuje wiec pewnie stad te spadki . Jeszcze do drugiego dziecka miała ładny  inspirujący profil a jak drugie urodziła to jakaś groteska się zaczęła dziać - poprzerabiane w photoshopie zdjęcia , powykrzywiane ściany , rzadko cokolwiek dodaje a jak już to przeciętne zdjęcia nie mające nic wspólnego z tymi pięknymi co jeszvze dwa lata temu były ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plo

pewnie znudzil sie jej insta to nie dodaje, a w przeciwienstwie do wiekszosci insta celebirities nie musi na insta zarabiac reklamujac natural mo jo i inne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×