Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mjilenna

Papilocare

Polecane posty

Gość Mjilenna

Hej czy któraś z Was stosowała żel papilocare? Dostałam ostatnio zalecenie od lekarza, żeby go stosować. Czy pomógł Wam ten żel? 

Gość kasia

Tak ja ten żel stosuję właśnie na zmiany jakie wywołał wirus hpv własnie w nabłonku szyjki macicy, tak zadecydowała ginekolog, bo ten żel ponoć bardzo własnie jest skuteczny, do tego prosta aplikacja, ja go aplikuje codziennie wieczorkiem dopochwowo na leżąco i jest spoko. 

Gość alutka

Tak ja ten żel stosuję właśnie na zmiany jakie wywołał wirus hpv własnie w nabłonku szyjki macicy, tak zadecydowała ginekolog, bo ten żel ponoć bardzo własnie jest skuteczny, do tego prosta aplikacja, ja go aplikuje codziennie wieczorkiem dopochwowo na leżąco i jest spoko. 

Gość Beti

Hej. Mi ginekolog właśnie chce przepisać ten lek na zmiany jakie wywołała wirus HPV. Mam ogromną nadzieję , że zadziała. Ginekolog stwierdził, że lek jest przebadany naukowo więc bądźmy dobrej myśli 🙂

Gość Sandra

Dziewczyny A co po aplikacji, brudzi bieliznę? Czy tez cały zel po prostu zostaje wchloniety?

Gość Ola

nie brudzi bielizny, Żel aplikuję przed snem,część żelu wypływa tylko wtedy jak się wstanie rano, 

Gość Marta

Hej. Stosuje żel od wczoraj. Od zeszłego roku mam problem. Dziewczyny pomogło u Was?

Gość hpv

cześć, też dostalam dzisiaj ten żel i zamierzamc zacząć stosować za dwa tygodnie, mimo, że cena zwalila mnie z nóg.. jednak jeśli to ma pomóc i zapobiec w rozwoju do raka to warto. Pomógł u kogoś?

Gość Papilocare

Stosowałam papilocare i moje wynika mi się poprawiły badania wykonałam po 4 miesiącach od zmian . Dodatkowo przez cały okres leczenia przyjmowałam kwas foliowy i vit c

Gość Xyz

Byłam nastawiona sceptycznie, ale nawet przy dość nieregularnym stosowaniu pomógł. Marzec 2019 III grupa, HSIL. CIN 2/3, skonczylo sie szpitalem i wycinkami. Nastepnie przy kolejnej cyto w pazdzierniku 2019 troche lepiej bo LSIL, wczoraj odebralam wyniki ponownej cytologii, grupa II, ani slowa o cechach infekcji HPV. W miedzyczasie wykonalam test na genotypowanie wirusa, czekam na jego wyniki, ale byc moze juz po sprawie. Mysle, ze warto sie w ten zel zaopatrzyc tak profilaktycznie, chociaz ze dwa razy w tygodniu go stosowac. 

To duże zmiany miałaś, Ja stosowałam ten żel przy LSIL i rzeczywiście kolejna cytologia za 4 miesiące wyszła idealnie, ale ja stosowałam go codziennie, tak jak kazał ginekolog, z przerwą tylko na krwawienie, nie wiem czy dwa razy w tygodniu to nie za mało

Ja go stosuję, ale dopiero od kilku dni. Też miałam obawy, że sobie nie poradzę  jego aplikacją, ale myślę że już doszłam do wprawy. Bo bieliznę mam czystą i przestaje czuć ten dyskomfort pieczenia i swędzenia. Ale mimo, że taki lek istnieje, to nie zapominajmy kobiety o regularnym wykonywaniu cytologii.

Smerfetkaaaa oczywiście że cytologia to podstawa. Ten żel to tylko wsparcie, które może pomóc, ale nie musi. I chyba jeszcze nie jest dobrze znany. A jest kosmicznie drogi (ok 70-80zl na tydzień).....i tu pytanie. Czy to ma sens.....stosuje, bo nie chce za pół roku żałować że nie spróbowałam i liczę że pomoże, ale gwarancji żadnych.....to czysto ziołowe i roślinne składniki. A mam go brać 6mcy. 

Chociaż co ponoć jest prawdą a czytałam że 4-5 kobiet na 10 ma źle pobrana cytologię lub laborant nie jest ekspertem i otrzymuje że wynik jest ok. A nie jest. Przerażające!

Hej, Mam LSIL  i używam papilocare miesiąc czasu, a moja ginekolog chce żebym już zrobiła  kontrolnie cytologię. Jak myślicie, czy po tak krótkim czasie będzie pozytywny efekt ??  Wydaje mi się, że to za wcześnie....Jak mylicie ??

Dziewczyny pomóżcie błagam ! Używam trzeci dzień tego papilocare i mimo że wkładam i wciskam głęboko jak mogę ta zawartość tubki to i tak od razu chyba wszstko wylatuje. Co mam zrobić.... przecież Tak to on nie zadziała;(((

Wiesz ja to zgłosiłam lekarce i zaleciła wyciskać połowę. I tak robię. A przy cenie leku mi to odpowiada.....ja już stosuje pół roku.

Wkładam ją b głęboko, do połowy tubki. 

I też często po paru h czuje że dużo wypłynęło, ale nigdy poza żeby pobrudzilo prześcieradło czy piżamę. Czuje po prostu "mokro". Ale aplikuje przed samym snem, gdy wiem że zasnę w spokoju na wznak i nie będę się wiercić 😉

Donoszę,że po pół roku stosowania 3 mce codziennie i 3 mce co drugi dzień (po pół tubki na noc) cytologia z gr 3 zeszła na gr 1. Więc polecam. 

U mnie cytologia też wyszła o niebo lepiej po tej całej kuracji żelem papilocare. Wiadomo, że człowiek podchodzi sceptycznie do czegoś czego nie zna, ale jak w moim przypadku się okazało to warto było stosować ten żel. 

Jeśli bez recepty to ja z pewnością wypróbuję.

Stosowałam. Ogólnie poprawia chyba stan pochwy. Czy pomógł na virusa? Po ponad pół roku miałam już poprawny wynik cytologii, ale czy to żel, czy zamodzielnie organizm zwalczył to nie wiem 😉 zużyłam 3 opakowania

Jeżeli cena Cię nie przeraża to wypróbować możesz, na pewno nie zaszkodzi.

Dnia 7.01.2021 o 16:06, Zuzka325 napisał:

Stosowałam. Ogólnie poprawia chyba stan pochwy. Czy pomógł na virusa? Po ponad pół roku miałam już poprawny wynik cytologii, ale czy to żel, czy zamodzielnie organizm zwalczył to nie wiem 😉 zużyłam 3 opakowania

Jeżeli cena Cię nie przeraża to wypróbować możesz, na pewno nie zaszkodzi.

A czy można wiedzieć jak bardzo poprawił Ci się wynik cytologii? 
ja zaczęłam dziś używać i mam używać przez dwa miesiące a później zrobić cytologię -nie wiem czy to wystarczająco czasu żeby cos „zmienić”....

Dnia 14.12.2020 o 13:55, junicka napisał:

U mnie cytologia też wyszła o niebo lepiej po tej całej kuracji żelem papilocare. Wiadomo, że człowiek podchodzi sceptycznie do czegoś czego nie zna, ale jak w moim przypadku się okazało to warto było stosować ten żel. 

A ile stosowałaś ten żel? I jak bardzo poprawiła Ci się cytologia? Ja mam HSIL i lekarz kazał stosować 2miesiace a później zrobić cyto...nie wiem czy to nie za krótko...

Dnia 2.09.2019 o 21:21, Gość alutka napisał:

Pomogło?

Dnia 30.10.2019 o 12:00, Gość Beti napisał:

Hej. Mi ginekolog właśnie chce przepisać ten lek na zmiany jakie wywołała wirus HPV. Mam ogromną nadzieję , że zadziała. Ginekolog stwierdził, że lek jest przebadany naukowo więc bądźmy dobrej myśli 🙂

Pomogło?

Dnia 24.01.2021 o 23:03, Gosia21 napisał:

A czy można wiedzieć jak bardzo poprawił Ci się wynik cytologii? 
ja zaczęłam dziś używać i mam używać przez dwa miesiące a później zrobić cytologię -nie wiem czy to wystarczająco czasu żeby cos „zmienić”....

Miałam CIN1 i LSIL, po 4 opakowaniach Papilocare (1 stosowałam codziennie, później co 2 dzień czasami z większymi przerwami jak był okres albo wyjeżdzałam czy coś) i tych 6 miesiącach miałam już potem wynik praktycznie poprawny z jakąś drobną infekcją (ale nie było to żadne zmiany w kierunku profilaktyki nowotworowej i HPV). Gin powiedziała, że mam sobie zastosować probiotyk i zrobić następną cytologię po roku 😉

Żel i u mnie okazał się skuteczny. Dość mocno przeżyłam jak dowiedziałam o złych wynikach cytologii, ale o tyle dobrze że są tak dobre środki które pomagają kobiecie w takich momentach. 

1 godzinę temu, goliatka napisał:

Żel i u mnie okazał się skuteczny. Dość mocno przeżyłam jak dowiedziałam o złych wynikach cytologii, ale o tyle dobrze że są tak dobre środki które pomagają kobiecie w takich momentach. 

Jak długo używałaś żel żeby zauważyć poprawę?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się