Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Zamówiłam rzucenie uroku miłosnego na faceta

Polecane posty

Gość Gość

Witam, piszę tu bo chciałabym  żeby wypowiedziały się tu kobiety które zamówiły rzucenie uroku miłosnego na mężczyznę aby zakochał się w nich. Ja zdecydowałam się po długich przemyśleniach na to, zamówiłam urok miłosny u słynnej Zofii (rytualistka, ezoteryk, astrolog, ludowa znachorka-szeptucha), ma białoruskie pochodzenie. To rzeczywiście chyba działa bo po ponad miesiącu od tego ten mężczyzna zakochał się we mnie, niektórzy z was mówią że to czarna magia i że nie wolno korzystać z pomocy takich osób bo będziemy mieć złą karme ale ja zdecydowałam się to zrobić.

Radzę sprawdzić to każdemu z was, przekonać się na "własnej skórze".

Jakie są Wasze przemyślenia na ten temat?

Gość Gość

Jaka reklama.

Gość gość

ja korzystałam z takiej pomocy, to działa ale tez nie u każdego

Gość gość

magia miłosna znana jest od starożytności i to nie ściema,  ten kto studiował historię miał nawet taki podkierunek jak "historia magii"

Gość Dragon

Rzuciłem urok miłosny na Elżbietę.

Gość gość

możesz podać kontakt do tej Zofii?

Gość Grzegorz

Pani Zofia pomogła mi rozkochać w sobie kobietę. Zrobiłem co mi mówiła i ona coś zrobiła po tym jak wysłałem jej zdjęcia (swoje i dziewczyny) włosy, paznokieć i to zadziałało.

Zapłaciłem za sporządzenie napoju który kazała mi wlać do napoju dziewczyny,  ten niby "napój" składał się m.in. z mojej krwi którą wcześniej pobrałem w laboratorium i wysłałem fiolkę tej krwi pani Zofii, ona zrobiła coś z tą krwią i wysłała mi ją potem pocztą i kazała wlać tą krew do napoju dziewczyny.

krwi wystarczyło na kilka razy więc codziennie dolewałem tą krew dziewczynie do napoju, jesteśmy razem

Gość gość

jesteście obrzydliwi, jak można dodawać facetowi swoją krew do napojów? to obrzydliwe. jak można wiązać kogoś ze sobą wbrew jego woli.

to działa, owszem ale to jest czarna magia a Szatan nigdy nie daje nic za darmo,

Gość Gość

kontaktowałam się z nią za pomocą adresu mailowego: zofia-rytualy@wp.pl

Gość Gość

Pitu, pitu. Niech się Zocha tak nie reklamuje, tylko weźmie pożyczkę w Bocianie czy Providencie. 

Gość Rytualistka Zofia

Należy kupić mój zestaw miłosny, który składa się z kubeczka menstruacyjnego, obcinaka do paznokci oraz motanki. W celu jej wykonania potrzebne jest mi zdjęcie członka danego mężczyzny. Instrukcja w pakiecie. Skuteczność rytuału na mężczyznach rasy białej 97 %. Oczekiwanie na efekty to maksymalnie 2 miesiące. Cena promocyjna: 666 zlotych.

Gość ccc

Rzucają klątwy a potem chodzą że aż podłoga się trzęsie. Bo nie działa. I chodzą i chodzą i się interesują gdzie mieszka OFIARA

Gość gość32

Mi polecono Lukrezie. Rewelacyjny efekt po 5 miesiącach. szczerze mówi o wszystkim. tanio i dobrze, nie robi tego dla kasy tylko z przyjemności i chęci pomocy. wiem ze ma stronke na wix. lukrezialukrezia kropka wix kropka com ukośnik uroki lukrezii tam jest więcej.. z mojej strony 100% zadowolenia!!
kontakt jakby co lukrezia.lukrezia@o2.plMi polecono Lukrezie. Rewelacyjny efekt po 5 miesiącach. szczerze mówi o wszystkim. tanio i dobrze, nie robi tego dla kasy tylko z przyjemności i chęci pomocy. wiem ze ma stronke na wix. lukrezialukrezia kropka wix kropka com ukośnik uroki lukrezii tam jest więcej.. z mojej strony 100% zadowolenia!!
kontakt jakby co lukrezia.lukrezia@o2.pl

Gość Hhh
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Witam, piszę tu bo chciałabym  żeby wypowiedziały się tu kobiety które zamówiły rzucenie uroku miłosnego na mężczyznę aby zakochał się w nich. Ja zdecydowałam się po długich przemyśleniach na to, zamówiłam urok miłosny u słynnej Zofii (rytualistka, ezoteryk, astrolog, ludowa znachorka-szeptucha), ma białoruskie pochodzenie. To rzeczywiście chyba działa bo po ponad miesiącu od tego ten mężczyzna zakochał się we mnie, niektórzy z was mówią że to czarna magia i że nie wolno korzystać z pomocy takich osób bo będziemy mieć złą karme ale ja zdecydowałam się to zrobić.

Radzę sprawdzić to każdemu z was, przekonać się na "własnej skórze".

Jakie są Wasze przemyślenia na ten temat?

Była już taka jedna co została zadźgana właśnie bo taki urok jej nie wypalil

Gość Agnesss

A macie jakies doswiadczenie ze sciaganiem przeklenstw, klatw?  Chodzi mi glownie za pomoca specjalistow, ale chetnie tez o "domowych" sposobach poczytam. Znalazlam wroza/szamana, na jego blogu wypowiadali sie zadowoleni klienci, ale wiadomo, niezadowolonych nie opublikuje nikt, mogl tez sam napisac owe opinie...  Co do rzucania urokow, jak juz ktos napisal, nie ma nic za darmo, predzej czy pozniej przyjdzie czas zaplaty. Manipulowanie ludzmi jest zle a wyrzadzone zlo powraca ze zdwojona sila... tak mowia:) ja tam zla nie wyrzadzam to nie wiem 😉

Gość Nie reklamuj zła

Współczuje temu kto zamawia i temu kto robi takie obrzydlistwa. Narażać siebie i innych na zło za własne pieniądze, a jeszcze gorzej ma się rzecz jak urok nie na osobę, a padnie na kota lub inne zwierzę domowe. Wiem, że tak też się zdarza. Od magii należy się trzymać z daleka bo nigdy nie wiadomo jakie konsekwencje mogą ponieść osoby w to zaangażowane. Czasem nie pomoże nawet ta najsilniejsza wydawać by się mogło ochrona. Zło jest złem i ma swoją moc, która może zostać odbita w lustrze i ukierunkowana na inny cel lub może wrócić. Odradzam takich praktyk. Nie reklamuj zła i nie odbieraj szczęścia innym jest tyle innych miejsc pracy.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Rytualistka Zofia napisał:

Należy kupić mój zestaw miłosny, który składa się z kubeczka menstruacyjnego, obcinaka do paznokci oraz motanki. W celu jej wykonania potrzebne jest mi zdjęcie członka danego mężczyzny. Instrukcja w pakiecie. Skuteczność rytuału na mężczyznach rasy białej 97 %. Oczekiwanie na efekty to maksymalnie 2 miesiące. Cena promocyjna: 666 zlotych.

To co robisz i radzisz innym jest obrzydliwe. Nie wiem czy to działa czy nie. Niezależnie od tego, nie powinno sie wpływac na wolę innego człowieka!

Ale kasa musi się zgadzać. Fuj.

Gość Onsam

Horrores na noces

Gość magda
Dnia 2.09.2019 o 23:00, Gość Grzegorz napisał:

Pani Zofia pomogła mi rozkochać w sobie kobietę. Zrobiłem co mi mówiła i ona coś zrobiła po tym jak wysłałem jej zdjęcia (swoje i dziewczyny) włosy, paznokieć i to zadziałało.

Zapłaciłem za sporządzenie napoju który kazała mi wlać do napoju dziewczyny,  ten niby "napój" składał się m.in. z mojej krwi którą wcześniej pobrałem w laboratorium i wysłałem fiolkę tej krwi pani Zofii, ona zrobiła coś z tą krwią i wysłała mi ją potem pocztą i kazała wlać tą krew do napoju dziewczyny.

krwi wystarczyło na kilka razy więc codziennie dolewałem tą krew dziewczynie do napoju, jesteśmy razem

Jak można tak uwiązać kogoś bez jego wiedzy i bez jego woli????  To nieetyczne

Gość Teresa
Dnia 3.09.2019 o 00:19, Gość Nie reklamuj zła napisał:

Współczuje temu kto zamawia i temu kto robi takie obrzydlistwa. Narażać siebie i innych na zło za własne pieniądze, a jeszcze gorzej ma się rzecz jak urok nie na osobę, a padnie na kota lub inne zwierzę domowe. Wiem, że tak też się zdarza. Od magii należy się trzymać z daleka bo nigdy nie wiadomo jakie konsekwencje mogą ponieść osoby w to zaangażowane. Czasem nie pomoże nawet ta najsilniejsza wydawać by się mogło ochrona. Zło jest złem i ma swoją moc, która może zostać odbita w lustrze i ukierunkowana na inny cel lub może wrócić. Odradzam takich praktyk. Nie reklamuj zła i nie odbieraj szczęścia innym jest tyle innych miejsc pracy.

Mało wiesz na temat magii miłosnej, magia miłosna praktykowana jest od dawien dawna po to by przynieść ludziom szczęście którym jest miłość i doświadczenie tejże miłości.

Większość z nas chce kochać i ma do tego prawo, niestety czasem trzeba sobie pomóc za pomocą magii jeśli chcemy aby ktoś nas kochał bo nie układa się nam tak jak chcemy.

Jeśli robimy coś w dobrej wierze z czystymi dobrymi intencjami to magia nie obróci się przeciwko nam.

Jeśli chcemy kochać kogoś i dać mu szczęście to możemy pomóc sobie za pomocą magii

Gość Bo już nic nie czuję

Też to zrobiłam i teraz żałuję 

Gość ₩eRU

Zamawiałam jakiś czas temu urok miłosny u dwóch wróżek.Pierwsza okazała się nieskuteczna zero efektów druga zrobiła rytuał który poskutkował na efekt czekałam 10tyg jestem z tym mężczyzną.Magia istnieje wiadomo nie wszyscy wierzą ja na swoim przykładzie mogę potwierdzić że uroki miłosne działają.

Gość Uroki miłosne

Ja korzystałam z pomocy pani Zofii i mogę potwierdzić że to działa, udało się przywiązać mi do siebie ukochaną osobę

Gość Uroki miłosne

Ja korzystałam z pomocy pani Zofii i mogę potwierdzić że to działa, udało mi się przywiązać do siebie ukochaną osobę

Gość Anna

ja zamawiałam rytuał czarne wesele, pomogło jestem dwa lata z facetem i jestem już po ślubie a on cały czas wygląda na zakochanego. jestem sceptykiem ale wierzę w takie rzeczy bo mama i babcia opowiadały mi o różnych przypadkach i wiem że magia istnieje. to zadziałało naprawdę

Gość gość

Właśnie trafiłam na ten temat. Możesz napisać coś więcej?

Gość Anna
15 minut temu, Gość gość napisał:

po prostu, zamówiłam tzw czarne wesele bo chciałam żeby pewien mężczyzna pokochał mnie

Gość gość
22 godziny temu, Gość Anna napisał:

po prostu, zamówiłam tzw czarne wesele bo chciałam żeby pewien mężczyzna pokochał mnie

22 godziny temu, Gość gość napisał:

a możesz coś więcej napisać?

Gość gość

ja korzystałam z pomocy pani Zofii, zrobiła coś dzięki czemu mój mąż przestał spotykać się z kobietą która chciała mi go zabrać.

kazała żebym wysłała jej coś z rzeczy tej kobiety (krew, paznokieć, włosy, kawałek materiału z ubrania które nosiła na sobie lub chociaż zdjęcie) i zrobiłą z tym coś. po niedługim czasie mąż przestał spotykać się z tą kobietą.

polecam sprawdzić i samemu przekonać się

Gość gość72
Dnia 9.09.2019 o 23:20, Gość gość napisał:

ja korzystałam z pomocy pani Zofii, zrobiła coś dzięki czemu mój mąż przestał spotykać się z kobietą która chciała mi go zabrać.

kazała żebym wysłała jej coś z rzeczy tej kobiety (krew, paznokieć, włosy, kawałek materiału z ubrania które nosiła na sobie lub chociaż zdjęcie) i zrobiłą z tym coś. po niedługim czasie mąż przestał spotykać się z tą kobietą.

polecam sprawdzić i samemu przekonać się

możesz napisać coś więcej?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się