Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Zamówiłam rzucenie uroku miłosnego na faceta

Polecane posty

Gość Dorota

Ja korzystałam z pomocy Zofii, z początku nie było efektów (przez miesiąc) ale potem udało się

Gość Gość

Po jakiego hooja. Co ci po facecie któremu nie zależy? To sie  odwróci przeciw tobie.. może się zakocha.

Ale czy to będzie dobra miłość? Sama się przekonasz..

Gość Gość

zakochana osoba myśli innymi kategoriami, zrobi wszystko byle tylko być z osobą którą kocha lub odzyskać ukochanego

Gość Gość

Mnie miksture przydządził Papa Smerf z siedmiomilowego lasu. Mikstura składała się ze śliny nietoperza, siedmiu kropek biedronki, dziesięć kroplel oliwy z magicznego drzewa, trzech promieni słońca i dwóch łez pasibrzucha. Zaklęcie to tajemnica handlowa. Po trzech zachodach słońca, Gargamel zakochał się we mnie, tylko Klakier nie chce sr.ć do kuwety, ale to nic. Sprawdzone, możecie nie wierzyć, ale warto się przekonać i dać sobie szanse na szczęście. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mnie miksture przydządził Papa Smerf z siedmiomilowego lasu. Mikstura składała się ze śliny nietoperza, siedmiu kropek biedronki, dziesięć kroplel oliwy z magicznego drzewa, trzech promieni słońca i dwóch łez pasibrzucha. Zaklęcie to tajemnica handlowa. Po trzech zachodach słońca, Gargamel zakochał się we mnie, tylko Klakier nie chce sr.ć do kuwety, ale to nic. Sprawdzone, możecie nie wierzyć, ale warto się przekonać i dać sobie szanse na szczęście. 

To były grzyby halucynogenne...

Gość aneta
Dnia 7.09.2019 o 00:29, Gość Uroki miłosne napisał:

Ja korzystałam z pomocy pani Zofii i mogę potwierdzić że to działa, udało się przywiązać mi do siebie ukochaną osobę

napiszcie jeszcze coś na ten temat proszę, zastanawiam się nad tym samym bo straciłam osobę którą kocham i nie przeżyję tego, on musi do mnie wrócić

Gość Gość

Pani Zofia słyszałam że jest ok. Jeśli sie zdecydujesz, to napisz o efektach

Gość aneta

ponawiam pytanie: czy ktoś jeszcze korzystał z pomocy Pani Zofii (zofia-rytualy@wp.pl) i polecił by ją?

Gość Gość

Ja korzystałam z pomocy pani Zofii i jestem zadowolona, pomogła odzyskać mi męża. Dzięki jej pomocy wrócił do mnie.

Polecam sprawdzić każdemu 

Gość Chcieć

A słyszałeś o Samirze Tor? Podobno robila skutecznie ale jej mail nie dziala. Ma ktos z nia kontakt? 

Gość gość

Witam ponownie wszystkich. Jeszcze nie zdecydowała się na tego typu działania ale mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z was może napisać jak było po wykonaniu rytuałów? Czy czuliście coś, jak zachowywał się wasz facet? Czy mówił że tęskni za wami dzwonił do was itp?

Gość Prawda81
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Witam ponownie wszystkich. Jeszcze nie zdecydowała się na tego typu działania ale mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z was może napisać jak było po wykonaniu rytuałów? Czy czuliście coś, jak zachowywał się wasz facet? Czy mówił że tęskni za wami dzwonił do was itp?

Odwall sie ode mnie,... na ciebie...

Gość Gość

Dla mnie wykonywano tego typu "działania". Chłopak zaczął nagle po nich tęsknić za mną, twierdził że bardzo za mną tęskni i że nie może przestać o mnie myśleć, że nagle "weszłam mu w głowę", że tak bardzo nie może przestać o mnie myśleć a tym bardziej zapomnieć

Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie wykonywano tego typu "działania". Chłopak zaczął nagle po nich tęsknić za mną, twierdził że bardzo za mną tęskni i że nie może przestać o mnie myśleć, że nagle "weszłam mu w głowę", że tak bardzo nie może przestać o mnie myśleć a tym bardziej zapomnieć

a kto robił to dla Ciebie?

Gość Gość

Witajcie, piszę tu kolejny raz. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy pani Zofii. Postanowiłam spróbować, bardzo zależy mi na tym by mój partner wrócił dlatego postanowiłam spróbować. 

Czy jeszcze któraś z Was korzystała z tego typu usług i mogłaby coś napisać? Po jakim czasie doczekałyście się efektów po wykonaniu rytuałów z waszej krwi i włosów faceta? 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Witajcie, piszę tu kolejny raz. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy pani Zofii. Postanowiłam spróbować, bardzo zależy mi na tym by mój partner wrócił dlatego postanowiłam spróbować. 

Czy jeszcze któraś z Was korzystała z tego typu usług i mogłaby coś napisać? Po jakim czasie doczekałyście się efektów po wykonaniu rytuałów z waszej krwi i włosów faceta? 

Efekty mogą przyjść po latach w postaci zmutowanego dziecka. Powodzenia.

Gość A.K.

Wypowiadałam się tu już wcześniej, ja też zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy Zofii ponieważ widzę że to jedna z rzetelnych i przede wszystkim uczciwych osób. Ona nie oszukuje tak jak większość wciskając piękne słowa że na pewno doczekamy się efektów itp, że na pewno się uda a mimo tego jej działania są o dziwo skuteczne, jest jedyną z osób które znają pradawne sposoby na zdobycie mężczyzny przekazywane z pokolenia na pokolenie przez kobiet które znały się na magii. Jeszcze trochę zostało takich osób na wschodzie (tereny Białorusi, Rosji, Ukrainy) szeptunek. Pani Zofia ma wschodnie pochodzenie, białoruskie po przodkach i widocznie stąd ma tego typu wiedzę 

Gość Szarotka

Jakie są objawy u osoby na którą został rzucony urok miłosny?

Gość Złapałam koguta
1 minutę temu, Gość Szarotka napisał:

Kiedy zaczyna natrętnie powtarzać mój Ci on/moja Ci ona wiedz, że urok zadziałał prawidłowo

Gość Prawda

Jesteście durni co niektórzy śmiać się czy płakać niewiadomo 

Gość Szarotka
3 minuty temu, Gość Szarotka napisał:

Nie wyglupiaj się bo rzucę na CIEBIE  urok miłosny.

Żartowałam 😉

Gość Złapałam koguta

Szarotka to wciąż cebula🤮🖐🏻

Gość Złapałam koguta
Przed chwilą, Gość Szarotka napisał:

Żartowałam 😉

żartownisia czwartkowa 

Gość Szarotka (cebula)

A po co Ci ten kogut, co z nim zrobisz? Woodoo?

Gość Jolanta
Dnia 2.09.2019 o 22:44, Gość Gość napisał:

Witam, piszę tu bo chciałabym  żeby wypowiedziały się tu kobiety które zamówiły rzucenie uroku miłosnego na mężczyznę aby zakochał się w nich. Ja zdecydowałam się po długich przemyśleniach na to, zamówiłam urok miłosny u słynnej Zofii (rytualistka, ezoteryk, astrolog, ludowa znachorka-szeptucha), ma białoruskie pochodzenie. To rzeczywiście chyba działa bo po ponad miesiącu od tego ten mężczyzna zakochał się we mnie, niektórzy z was mówiąo że to czarna magia i że nie wolno korzystać z pomocy takich osób bo będziemy mieć złą karme ale ja zdecydowałam się to zrobić.

Radzę sprawdzić to każdemu z was, przekonać się na "własnej skórze".

Jakie są Wasze przemyślenia na ten temat?

Możeszw podać jakieś namiary kontaktowe na panią Zofię? 

Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu pomocy

Gość Gość

Teraz trafiłam na ten wątek, przeczytałam wasze wpisy. Chciałabym żeby mój chłopak wrócił. Korzystałyście z pomocy tej kobiety, jakie mogą być oznaki tego że rytuały działają, że przyniosły elekt? 

Gość Gość62
6 godzin temu, Gość Szarotka napisał:

Jeśli nie możesz przestać myśleć o facecie i tęsknisz bardzo za nim, chciałabyś być przy nim cały czas itd

Gość Gość
22 godziny temu, Gość Jolanta napisał:

Możeszw podać jakieś namiary kontaktowe na panią Zofię? 

Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu pomocy

Tak, proszę. Kontaktowałam się z panią Zofią pod tym adresem mailowym:  zofia-rytualy@wp.pl

Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Teraz trafiłam na ten wątek, przeczytałam wasze wpisy. Chciałabym żeby mój chłopak wrócił. Korzystałyście z pomocy tej kobiety, jakie mogą być oznaki tego że rytuały działają, że przyniosły elekt? 

Jeśli partner zacznie się nagle do Ciebie odzywać, dzwonić, tęsknić za Tobą to znaczy że zadziałało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się