Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Zamówiłam rzucenie uroku miłosnego na faceta

Polecane posty

Gość Gość

Qrva, co za yebany zabobon! XXI wiek, a baby durne jakby były żywcem wydarte ze średniowiecza 😀 Gdybym się dowiedział, że moja dziewczyna wierzy w takie bzdury i jeszcze sponsoruje tych oszustów od hokus pokus, wyleciałaby z hukiem na głupi łeb. I jeszcze ta prymitywna, nachalna reklama naciągaczy na forum....

A potem tępe dzidy jeszcze się dziwią, że faceci traktują je jak zwierzęta. Polki są jednak poyebane i zabobonne jak te "murzyny" z krajów trzeciego świata😂

Gość Anna w
Dnia 7.11.2019 o 13:47, Gość Gość napisał:

Teraz trafiłam na ten wątek, przeczytałam wasze wpisy. Chciałabym żeby mój chłopak wrócił. Korzystałyście z pomocy tej kobiety, jakie mogą być oznaki tego że rytuały działają, że przyniosły elekt? 

Ja korzystałam z pomocy Zofii i udało się, zrobiła coś co połączyło Nas i jesteśmy już nawet małżeństwem, pisałam o tym już tu na forum rok temu, opisałam wszystko dokładnie. Ktoś zaraz pomyśli że ją polecam, że to reklama -tak polecam, obiecałam jej że jak mi pomoże to będę ją polecać 

Gość Aga
Dnia 8.11.2019 o 17:45, Gość Anna w napisał:

Ja korzystałam z pomocy Zofii i udało się, zrobiła coś co połączyło Nas i jesteśmy już nawet małżeństwem, pisałam o tym już tu na forum rok temu, opisałam wszystko dokładnie. Ktoś zaraz pomyśli że ją polecam, że to reklama -tak polecam, obiecałam jej że jak mi pomoże to będę ją polecać 

Mogłabyś napisać jak wyglądało, co musiałaś jej dostarczyć? Zdjęcie, włosy partnera?

Gość Gość

Ja korzystałam z pomocy pani Zofii. Polecam sprawdzić każdemu kto chce znaleźć, przyciągnąć miłość, rozkochać w sobie ukochaną osobę, przyciągnąć ją do siebie i zatrzymać. Ta kobieta doprowadziła Nas do ołtarza. To o czym marzyłam spełniło się. Wreszcie, po tylu latach cierpień i nieudanych związków mam swojego mężczyznę który mnie kocha i który jest dla mnie dobrym mężem. Gdy dowiedziałam się o Zofii byłam sama, nie miałam nikogo. Byłam pewna że już do końca życia będę sama bo miałam prawie 35lat i do tej pory nie znalazłam męża. Zdecydowałam się napisać do niej i poprosić żeby zrobiła dla mnie coś, jakiś rytuał, żeby zrobiła coś po czym znajdę dobrego męża. Kazała mi wysłać jej swoją krew, włosy, paznokcie i zdjęcie, zrobiła coś (na przyciągnięcie miłości) i niedługo po tym poznałam mężczyznę który teraz jest moim mężem, dobrym mężem. Gdy zaczęliśmy się spotkać poprosiłam żeby zrobiła coś co sprawi że on zakocha się we mnie i zostanie moim mężem, kazała wtedy znów żebym przysłała jej swoją krew, włosy, paznokcie, zdjęcie i kazała też żebym przysłała jej coś z jego rzeczy. Przysłałam jej jego zdjęcie i guzik który potajemnie oderwałam z jego koszuli, zrobiła coś z tym i on po niedługim czasie zakochał się we mnie

Gość Racjonalista

Spie'rdalaj z tą żenującą reklamą, naciągaczko. I weź się za uczciwą pracę, zamiast żerować na upośledzonych umysłowo, zabobonnych naiwnych pindach.

Gość GKW
Dnia 9.11.2019 o 21:26, Gość Racjonalista napisał:

Spie'rdalaj z tą żenującą reklamą, naciągaczko. I weź się za uczciwą pracę, zamiast żerować na upośledzonych umysłowo, zabobonnych naiwnych pindach.

Uważaj bo znajdziesz się w sądzie za te oszczerstwa. Już nie jednen taki był tu na forum 

Gość Pootas81

WON z tego forum SZMATO...

Gość GKW
Dnia 8.11.2019 o 17:45, Gość Anna w napisał:

Ja korzystałam z pomocy pani Zofii, nie doczekałam się jeszcze efektu ale coś się zmienia - mówię poważnie, nie musicie wierzyć

Gość Gość

Do gkw: nie przejmuj się, takie fora internetowe jak kafeteria pełne są hołoty. Taka hołota jak pan o pseudonimie Pootas81 czy pan o pseudonimie Racjonalista to hołota nie wierząca w nic poza pieniędzmi. Mamona wyprała im mózgi

Gość małgorzata1977

Ja korzystałam kiedyś z pomocy Zofii i wiem że to nie ściema. Kobieta odpisuje na moje wiadomości do dziś jak od czasu do czasu napiszę do niej z jakimś pytaniem odnośnie ezoteryki

Gość mariola

Ja korzystałam z pomocy rytuałów łączenia aury i niedługo po tym osoba której pragnęłam, którą widywałam zakochała się we mnie. Ten rytuał jest wskazany na rozbudzenie uczuć

Gość EzoDres

hehe ale jazda. Jedna osoba o kilku nikach, wychwala Pania Zosię :D Pani Zosiu! Proszę się ogarnąć, bo robi Pani krzywdę ludziom i sobie, jeśli faktycznie, robi Pani takie rytuały. A jeśli ich nie robi, to naciąga Pani na kasę. Z dwojga oba postępowania są naganne. A tu więcej o Rytuałach miłosnych

https://www.youtube.com/watch?v=0Uhw7nnCnyA&lc=UgzEbRu7vnVD4W_DJrd4AaABAg

Gość ZaKoChAnA88

Ja polecam wrozke Ballane ! ŚWIETNA tarocistka I rytualistka ! 

ballana.wrozka@onet.pl

Gość Gość
Dnia 11.11.2019 o 22:50, Gość Gość napisał:

Do gkw: nie przejmuj się, takie fora internetowe jak kafeteria pełne są hołoty. Taka hołota jak pan o pseudonimie Pootas81 czy pan o pseudonimie Racjonalista to hołota nie wierząca w nic poza pieniędzmi. Mamona wyprała im mózgi

Dokładnie tak jak mówisz, to hołota która nie wierzy w nic poza pieniędzmi. 

Ja wierzę w takie rzeczy i korzystałam z tego typu usług 

Gość Ania

Zofia to oszust. Uwaga. Są dowody. 

Gość Star
18 godzin temu, Gość Ania napisał:

jakie???

Gość Gość
Dnia 23.11.2019 o 00:41, Gość Ania napisał:

Słuchaj chora na nienawiść pseudowróżko z konkurencji reklamująca się na Youtube, znikaj stąd i nie wypisuj oszczerstw bo znajdziesz się w sądzie i będziesz płacić odszkodowanie za zniesławienie albo pójdziesz nawet siedzieć. 

Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić że pani Zofia to oszustka -oszustką jesteś ty jeśli już bo udajesz rytualistkę i obiecujesz ludziom że się uda, że będą efekty rytuałów a ludzie są później rozczarowani. 

Pani Zofia w przeciwieństwie do ciebie nie obiecuje nikomu że po wykonaniu przez nią rytuałów będzie wyczekiwany efekt, nie gwarantuje nikomu cudownych efektów po wykonaniu przez nią rytuałów i klient jest o tym świadomy. Jeśli klient wpłaca pieniądze na wykonanie rytuałów to musi liczyć się z tym że niewiadomo czy po wykonaniu rytuałów doczeka się upragnionego efektu.

Gość Gość

Pani Zofia w przeciwieństwie do Ciebie nie gwarantuje powodzenia rytuałów i nie daje procentowej szansy na powodzenie rytuałów (na to że będą efekty rytuałów na pewno) a ty jeśli nie możesz przeżyć tego że ludzie cię już przejrzeli i nie korzystają już z twoich usług nie wyżywaj się na innych osobach tylko idź na terapię skoro nie radzisz sobie z zazdrością

Gość Gość

Bo nie ma czegoś takiego jak procentowa szansa powodzenia rytuałów a jeśli jakiś rytualista daje tzw "procentową szansę na powodzenie rytuałów" to znaczy że jest on zwykłym oszustem bo jak człowiek może w ogóle określać w iluś procentach że jest szansa na to że po wykonaniu rytuałów ukochany mężczyzna wróci do kobiety -tylko oszuści tak robią więc znikaj z tego wątku i nie wypisuj fałszywych oszczerstw na panią Zofię i na kogokolwiek innego bo twoje wpisy zostaną zgłoszone na policję i policja znajdzie cię po adresie IP. 

Już kiedyś jedna taka pani tu była że wypisywała oszczerstwa na różowe osoby i policja doszła do niej po adresie IP i szanowna pani która wypisywała oszczerstwa trafiła do sądu

Gość gość

Ehhh, 21 wiek a tępa hołota wierzy w jakieś bzdurne zabobony...Baby to jednak naprawdę są głupsze od zwierząt, już nawet murzyn ma wiecej inteligencji niż baby a co dopiero polki.

Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ehhh, 21 wiek a tępa hołota wierzy w jakieś bzdurne zabobony...Baby to jednak naprawdę są głupsze od zwierząt, już nawet murzyn ma wiecej inteligencji niż baby a co dopiero polki.

Tu się z tobą zgadzam😁

Gość Gość

Zofio oddaj kasę. Sciemiaro. Uważam Cię na nią. Te wpisy to ona sama. Nie dajcie się jej oszukać. Oni tak dzialają. A zresztą po drugiej stronie jej maila siedzi facet. Uważajcie na to!

Gość Gość gość

Napislam do Zofii, ale cena powalajacam.taki rytual to ok 700zl!!

Gość Dawid

zgadzam się z Teresą. Magia była jest i będzie. Ja sam nawet raz korzystałem. Byłem zrozpaczony po odejściu dziewczyny i pomogła mi wiedzma Magira. Przyciągneła ją ku mnie a potem to już była kwestia budowania od nowa naszego związku. Musiałem się zmienić, bo jeśli nadal byłbym wredny dla niej to nawet magia by nie dała rady. Jeśli jest dobra wiedzma lub rytualista . Przyciągnie twoją ukochaną do Ciebie a potem to już wszytsko w  Twoich rękach. 

Gość Ewa

Miałam dać znać którejś z Was na tym albo na tym drugim wątku na temat pani Zofii odnośnie efektów. Udało się, w moim przypadku udało się. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale po tym jak wysłałam pani Zofii swoją krew, włosy, paznokcie i zrobiła coś udało się uratować moją relację z partnerem i wróciliśmy do siebie (on do mnie). Zgłosiłam się do niej na początku października a dziś już jestem z powrotem z moim partnerem

Gość Magia nie pochodzi od Boga
Dnia 2.09.2019 o 22:44, Gość Gość napisał:

Witam, piszę tu bo chciałabym  żeby wypowiedziały się tu kobiety które zamówiły rzucenie uroku miłosnego na mężczyznę aby zakochał się w nich. Ja zdecydowałam się po długich przemyśleniach na to, zamówiłam urok miłosny u słynnej Zofii (rytualistka, ezoteryk, astrolog, ludowa znachorka-szeptucha), ma białoruskie pochodzenie. To rzeczywiście chyba działa bo po ponad miesiącu od tego ten mężczyzna zakochał się we mnie, niektórzy z was mówią że to czarna magia i że nie wolno korzystać z pomocy takich osób bo będziemy mieć złą karme ale ja zdecydowałam się to zrobić.

Radzę sprawdzić to każdemu z was, przekonać się na "własnej skórze".

Jakie są Wasze przemyślenia na ten temat?

Ja korzystałam z tego typu usług, to działa ale to czarna magia a pamiętajcie o tym że siły ciemności nigdy nie dają niczego za darmo. Odzyskasz swojego ukochanego mężczyznę, przyciągniesz do siebie faceta że nie odejdzie od Ciebie nigdy i będzie Cię kochał ale pamiętaj że magia nie pochodzi od Boga i że korzystając z tego typu pomocy jesteś w spółce z siłami ciemności 

Gość Wwm

Ja zamówiłam urok miłosny u Zofii i udało się. Nie ma sensu tu pisać o takich rzeczach, kto wierzy ten spróbuje i sam się przekona ale to czarna magia i trzeba być zdecydowanym że chce się być z danym człowiekiem bo jak się odechce i zachce innego Pana to obecny nie pozwoli nam odejść 

Gość Mimi Kasia

Moi drodzy! wszystkie wpisy polecające Zofię pisze jedna osoba- Zofia, która jest oszustką. Proszę Zofio podaj mnie do sądu 😄 ty zakłamana naciągaczko. Moi drodzy, ja dokładnie wiem kim ta osoba jest. Ja jej zapłaciłam za rytuał, fakt szans nie daje i w ten sposób się chce zabezpieczyć że "ja przecież nie zagwarantowałam efektów rytuału". Tak to wygląda. Skasowała kilkaset złotych i po miesiącu zero odpowiedzi na wiadomości. A najlepsze jest to że polecała ją sławna na forum bazienka i ona dużo się udzielała na forum i każdy myslał że jest uczciwa. Tak to wygląda. Ja i jeszcze jedna dziewczyna z którą mam kontakt a którą Zofia też oszukała szukamy innych oszukanych. Zostawię maila do siebie i prosze o kontakt wszystkie oszukane przez Zofię osoby. Mój mail: kocia.miminka@gmail.com

Gość Gość
5 minut temu, Gość Mimi Kasia napisał:

Moi drodzy! wszystkie wpisy polecające Zofię pisze jedna osoba- Zofia, która jest oszustką. Proszę Zofio podaj mnie do sądu 😄 ty zakłamana naciągaczko. Moi drodzy, ja dokładnie wiem kim ta osoba jest. Ja jej zapłaciłam za rytuał, fakt szans nie daje i w ten sposób się chce zabezpieczyć że "ja przecież nie zagwarantowałam efektów rytuału". Tak to wygląda. Skasowała kilkaset złotych i po miesiącu zero odpowiedzi na wiadomości. A najlepsze jest to że polecała ją sławna na forum bazienka i ona dużo się udzielała na forum i każdy myslał że jest uczciwa. Tak to wygląda. Ja i jeszcze jedna dziewczyna z którą mam kontakt a którą Zofia też oszukała szukamy innych oszukanych. Zostawię maila do siebie i prosze o kontakt wszystkie oszukane przez Zofię osoby. Mój mail: kocia.miminka@gmail.com

Ty głupia kurvo czego niby się spodziewałaś? 

Gość nastazja

hej ma ktos kogos naprawdę uczciwego?kogoś kto zrobił rytuał który działa?pytam poważnie potrzebuję pilnej pomocy, może być na priv

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się