Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Zamówiłam rzucenie uroku miłosnego na faceta

Polecane posty

Gość xxff

Ładnie tutaj ludzie się odzywają. Brak słów co za prostactwo. Ja mam rytualistkę u której zamówiłam urok miłosny i nie zostałam oszukana, a urok ma efekty. Niestety nie napiszę tutaj namiaru na ta osobe bo widzę jak to sie skończy, zaraz polecą wyzwiska. 

Gość gosc

Jestem zainteresowana rzuceniem uroku. Jestem zakochana w pewnym facecie. Jak skontaktować się z tą Zofią?

Gość gosc
2 godziny temu, Gość xxff napisał:

Ładnie tutaj ludzie się odzywają. Brak słów co za prostactwo. Ja mam rytualistkę u której zamówiłam urok miłosny i nie zostałam oszukana, a urok ma efekty. Niestety nie napiszę tutaj namiaru na ta osobe bo widzę jak to sie skończy, zaraz polecą wyzwiska. 

Nie ma co podawać imion nazw rytualistek wróżek bo hołota zaraz opluje ich jadem

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ty głupia kurvo czego niby się spodziewałaś? 

Chyba o inną Zofię ci chodzi głupia kobieto bo pani Zofia o której został założony wątek ma kontakt ze swoimi klientami cały czas-odpisuje na wiadomości nawet długi czas po wykonaniu rytuałów

Gość Gość

A ty złośliwa babo zamiast wypisywać oszczerstwa zajmij się czymś bo jak widać nudzi ci się albo masz problemy ze sobą skoro siedzisz tu na forum i wypisujesz oszczerstwa na porządnych ludzi. 

Mogłabyś nazwać panią Zofię oszustką gdyby wzięła od ciebie pieniądze i nie wykonała dla ciebie rytuałów za które zapłaciłaś. 

Skoro rytuały na które wpłaciłaś pieniądze zostały dla ciebie wykonane to nie masz prawa nazywać pani Zofii oszustką ponieważ nie zostałaś przez nią oszukana. 

Gość Gość

Idíotki.

Gość gość

Nie jest normalne, pętanie woli wolnej jednostki. Przez własny egoizm niszczycie zycie sobie i tym niby "kochanym" osobą.

Nigdy nic dobrego, na dłuższą mete z tego nie wyniknie. Żywię nadzieje, że to nie działa, dla dobra każdej ze stron.

Gość Aleksanderr

Normalne nienormalne.... Jak komus na kims zalezy to zrobi wszysto zeby z kims byc. Wiem po sobie. Jak rozstalem sie z narzeczoną to chcialem zwariowac. Obdzwonilem chyba caly internet zeby ktoś cos zrobil. Wydalem mega dużo kasy. Efekty raczej niezadawalajace. Trzeba miec szczęście i trafic na kogos dobrego. Za entym razem trafilem do Orin i to bylo moje błogosławieństwo teraz juz to wiem. 694687349 jak ktos potrzebuje, nie wiem czy aktualny bo to bylo ok 2 lat temu. I polece ja kazdemu. I zaluje ze trafilem do niej tak pozno. A moralnosc i normalnosc w takich sytuacjach to chyba przepraszam, ale można sobie wsadzić w buty. Dobrego dnia wszystkim

Gość Gość A
Dnia 2.09.2019 o 23:00, Gość Grzegorz napisał:

Pani Zofia pomogła mi rozkochać w sobie kobietę. Zrobiłem co mi mówiła i ona coś zrobiła po tym jak wysłałem jej zdjęcia (swoje i dziewczyny) włosy, paznokieć i to zadziałało.

Zapłaciłem za sporządzenie napoju który kazała mi wlać do napoju dziewczyny,  ten niby "napój" składał się m.in. z mojej krwi którą wcześniej pobrałem w laboratorium i wysłałem fiolkę tej krwi pani Zofii, ona zrobiła coś z tą krwią i wysłała mi ją potem pocztą i kazała wlać tą krew do napoju dziewczyny.

krwi wystarczyło na kilka razy więc codziennie dolewałem tą krew dziewczynie do napoju, jesteśmy razem

Ja miałam tak samo. Też zaleciła mi dolewanie swojej krwi do napoju faceta i teraz jesteśmy już razem na poważnie, mamy ślub. Ale zrobiła też coś, wysłałam jej swoją krew, włosy i zrobiła coś z tym

Gość Gość A
7 godzin temu, Gość Aleksanderr napisał:

Normalne nienormalne.... Jak komus na kims zalezy to zrobi wszysto zeby z kims byc. Wiem po sobie. Jak rozstalem sie z narzeczoną to chcialem zwariowac. Obdzwonilem chyba caly internet zeby ktoś cos zrobil. Wydalem mega dużo kasy. Efekty raczej niezadawalajace. Trzeba miec szczęście i trafic na kogos dobrego. Za entym razem trafilem do Orin i to bylo moje błogosławieństwo teraz juz to wiem. 694687349 jak ktos potrzebuje, nie wiem czy aktualny bo to bylo ok 2 lat temu. I polece ja kazdemu. I zaluje ze trafilem do niej tak pozno. A moralnosc i normalnosc w takich sytuacjach to chyba przepraszam, ale można sobie wsadzić w buty. Dobrego dnia wszystkim

Zgadzam się z Tobą, ja gdybym miała powiedzieć którzy z rytualistów są rzetelni uczciwi poleciłabym Orin, panią Marię Bucardi i panią Zofię o której jest ten wątek - to jedyne uczciwe osoby z branży ezoterycznej które znam. Nie obiecują nic i mówią prawdę, nie koloryzują

Gość gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie jest normalne, pętanie woli wolnej jednostki. Przez własny egoizm niszczycie zycie sobie i tym niby "kochanym" osobą.

Nigdy nic dobrego, na dłuższą mete z tego nie wyniknie. Żywię nadzieje, że to nie działa, dla dobra każdej ze stron.

Może dla Ciebie nie jeśli normalne bo jesteś osobą która nie narzeka na brak szczęścia ale nie każdy ma tak dobrze jak ty. 

Jeśli się kogoś kocha to pętanie jego woli jest jak najbardziej normalne bo jeśli chcemy być z tą osobą, dać jej szczęście to mamy prawo nawet złamać jej wolną wolę i zmusić ją do bycia z sobą

Gość malgorzata1977
14 godzin temu, Gość gosc napisał:

Jestem zainteresowana rzuceniem uroku. Jestem zakochana w pewnym facecie. Jak skontaktować się z tą Zofią?

To e-mail do pani Zofii:  zofia-rytualy@wp.pl

Wyślij maila z dokładnym opisem sytuacji, opisz dokładnie swój problem, nie bój się to rzetelna i uczciwa osoba, mówi zawsze co można zrobić, nie obiecuje złotych gór. Spróbuj to może spędzisz już te święta z ukochanym mężczyzną 😉😘

Mi pani Zofia pomogła i pisałam o tym na kafeterii już kilka ładnych razy bo obiecałam jej że jak uda się i pomoże mi to będę ją polecać 😉

Radzę każdemu spróbować i wystawić potem tu opinię odnośnie tego czy się udało, miłość jest najważniejsza i trzeba o nią walczyć, pamiętajcie o tym 😉😘

Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jeśli się kogoś kocha to pętanie jego woli jest jak najbardziej normalne bo jeśli chcemy być z tą osobą, dać jej szczęście to mamy prawo nawet złamać jej wolną wolę i zmusić ją do bycia z sobą 

Kieruje Tobą egoizm, chcesz posiąść tę konkretną osobę. I nie pisz dyrdymałów, że masz prawo. NIKT NIE MA. Prawdopodobnie ta osoba nie jest dla Ciebie i nigdy nie dacie sobie szczęścia.

Też byłam zakochana bez wzajemnosci, i nigdy nie podjęłam podobnych działań.

Gość Karola TT

Orin i Zofia to ta sama oszustka. Zostałam oszukana przez Zofię 8 miesięcy temu. PO 5 tygodniach przestała odpisywać na maile. Efektów zero. Na innym wątku ktoś polecił Orin, był podany numer telefonu, wyglądało to uczciwie. Niestety SZOK. Orin podaje ten sam numer konta a który wpłaciłam pieniądze Zofii.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uważajcie kochani bo stracicie pieniądze. Cwarania by wyglądało to uczciwie poleca Marię Bucardi bo dobrze wie że nikt u niej rytuału nie zamówi bo jej najtańszy rytuał kosztuje 2500 zł a gwarancji Maria nie daje żadnej. Zofia Orin to wyrachowana oszustka. I gwarantuję że sama pisze te posty w których się poleca. 

Gość kokoszka

Wystarczy poczytać opinie na forum gazeta pl i w internecie. Jest mnóstwo oszukanych osób. Nawet na kafeterii są wątki o niej. Ona co prawda systematycznie to zgłasza do usunięcia ale jest jeszcze dużo tematów. Ja też zostałam przez nią oszukana. Efektów zero. Wszystkie wpisy gdzie jest polecana pisze sama. Zresztą każdy choć odrobinę inteligentny zorientuje się że są pisane przez jedną osobę. Zofio czy jak ci tam tak na prawdę pamietaj że ja tego tak nie zostawię. 

Gość Marczuk Kamil

Oszukanych jak widać jest więcej. Ja także oszukany przez zofia-rytualy@ wp

Gość beti34

ludzie co z wami, przecież na wielu wątkach kafeterii już dawno pisali że ta kobieta oszukuje i że sama się poleca udając klientki.

Gość Paula

Dla mnie urok rzucił Dagom. Jestem pod wrażeniem umiejętności i skuteczności tego rytualisty

Gość Pomoże mi Pani też
Dnia 9.09.2019 o 00:16, Gość Anna napisał:

ja zamawiałam rytuał czarne wesele, pomogło jestem dwa lata z facetem i jestem już po ślubie a on cały czas wygląda na zakochanego. jestem sceptykiem ale wierzę w takie rzeczy bo mama i babcia opowiadały mi o różnych przypadkach i wiem że magia istnieje. to zadziałało naprawdę

Gość michu z

konkretna i uczciwa jest mira.chwalebna@gmail.com. jedyna która mi pomogła, która nie urwała kontatku, która cierpliwie odpisywała na moje pytania, której rytuał zadziałał.

Gość Kornelia
Dnia 11.09.2019 o 17:11, Gość Dorota napisał:

Ja korzystałam z pomocy Zofii, z początku nie było efektów (przez miesiąc) ale potem udało się

Ja miałam robione jakieś rytuały, rzucany urok na początku grudnia i coś zadziałało, mój były partner zaczął się do mnie odzywać i nawet rozmawiał ze mną o tym czy możemy jeszcze dać sobie szansę i być razem a ja widzę po nim że on chce do mnie wrócić, ten urok który rzuciła Zofia działa

Gość Gość
Dnia 9.12.2019 o 21:27, Gość Marczuk Kamil napisał:

Oszukanych jak widać jest więcej. Ja także oszukany przez zofia-rytualy@ wp

Oszukany? Nikt nie kazał ci decydować się na tego typu usługi, nikt cię nie namawiał. A jeśli jesteś dorosłym człowiekiem to dobrze wiesz że takie działania mogą w ogóle nie dać efektu więc nie wypisuj tu teraz że zostałeś oszukany. Trzeba liczyć się z tym że tego typu działania mogą nie przynieść efektów,

a jeśli tego nie rozumiesz to psychiatra się kłania

Gość lex

słyszałyście o czarnym Wołodyhu z Włodawy?   on sie nie ogłasza w internecie. jest ze syarej szkoły i ma z 90lat

Gość gosc
Dnia 2.09.2019 o 23:00, Gość Grzegorz napisał:

Pani Zofia pomogła mi rozkochać w sobie kobietę. Zrobiłem co mi mówiła i ona coś zrobiła po tym jak wysłałem jej zdjęcia (swoje i dziewczyny) włosy, paznokieć i to zadziałało.

Zapłaciłem za sporządzenie napoju który kazała mi wlać do napoju dziewczyny,  ten niby "napój" składał się m.in. z mojej krwi którą wcześniej pobrałem w laboratorium i wysłałem fiolkę tej krwi pani Zofii, ona zrobiła coś z tą krwią i wysłała mi ją potem pocztą i kazała wlać tą krew do napoju dziewczyny.

krwi wystarczyło na kilka razy więc codziennie dolewałem tą krew dziewczynie do napoju, jesteśmy razem

Ja też tak zrobiłam i oprócz tego zrobiłam rytuał z użyciem krwi którego przepis dostałam właśnie od Zofii

Gość Gość
27 minut temu, Gość Kornelia napisał:

Ja miałam robione jakieś rytuały, rzucany urok na początku grudnia i coś zadziałało, mój były partner zaczął się do mnie odzywać i nawet rozmawiał ze mną o tym czy możemy jeszcze dać sobie szansę i być razem a ja widzę po nim że on chce do mnie wrócić, ten urok który rzuciła Zofia działa

Nie będziesz szczęśliwa z nim, urok będzie go do ciebie ciągnął,  ale nie będzie cię kochał,  będzie odchodził i wracał,  odebrałaś sobie możliwość na bycie z mężczyzną,  który pokocha cie bez uroków i sam z siebie będzie chciał z tobą być, nie byłoby wtedy wyzwisk, bicia, agresji, złości z jego strony. 

Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Oszukany? Nikt nie kazał ci decydować się na tego typu usługi, nikt cię nie namawiał. A jeśli jesteś dorosłym człowiekiem to dobrze wiesz że takie działania mogą w ogóle nie dać efektu więc nie wypisuj tu teraz że zostałeś oszukany. Trzeba liczyć się z tym że tego typu działania mogą nie przynieść efektów,

a jeśli tego nie rozumiesz to psychiatra się kłania

To są ludzie niezrównoważeni którzy uważają że jak płacą to muszą mieć efekty rytuałów. Na ezoterykę nie ma gwarancji i żadna wróżka nie zagwarantuje tego że będą efekty

Gość Gość
8 minut temu, Ciri' napisał:

Urok miłosny? Jak można wierzyć w takie bzdury? 🙂

Twój post z gościa jest wyżej,  sama zamówiłaś urok na faceta 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Twój post z gościa jest wyżej,  sama zamówiłaś urok na faceta 

Nawet do głowy nie przyszło by mi to, aby faceta zdobywać w taki sposób. 

Dnia 18.11.2019 o 16:15, Gość ZaKoChAnA88 napisał:

Ja polecam wrozke Ballane ! ŚWIETNA tarocistka I rytualistka ! 

ballana.wrozka@onet.pl

To jest oszusta po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą ty że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, kolejna oszusta 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się