Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Zamówiłam rzucenie uroku miłosnego na faceta

Polecane posty

Dnia 18.11.2019 o 16:15, Gość ZaKoChAnA88 napisał:

Ja polecam wrozke Ballane ! ŚWIETNA tarocistka I rytualistka ! 

ballana.wrozka@onet.pl

To jest oszusta po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą tu że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, kolejna oszusta

Napisano (edytowany)

ballana.wrozka@onet.pl

To jest oszusta po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą ty że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, oszusta 

Edytowano przez Ola3
Za dużo razy napisalam

Ballana.wrozka@onet.pl

To jest oszusta po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą ty że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, oszusta 

ballana.wrozka@onet.pl

To jest oszusta po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą tu że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, następna oszustka 

Ballana.wrozka@onet.pl 

To jest oszustka po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą tu że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, kolejna oszusta 

Gość Gość
Dnia 4.01.2020 o 17:21, Ola3 napisał:

Ballana.wrozka@onet.pl 

To jest oszustka po wpłacie pieniędzy urywa kontakt, a jeżeli chodzi o rytuały to piszą tu że na dwie raty można płacić a tak naprawdę chodzi im żeby wpłacić cała kwotę bo energia nie działa niby, po wpłacie urywa całkowicie kontakt, kolejna oszusta 

Hej, Ola! Kiedy zamawiałaś rytuał u tej Pani? Co ona Ci wykonywała w ramach tego rytuału i ile to trwało? Pytam bo natknęłam się na ta wróżke wczesniej  i sie wahałam żeby cos u niej zamówic, ale cena dosc zaporowa i sie jeszcze nie zdecydowalam

Dnia 10.01.2020 o 16:19, Gość Gość napisał:

Hej, Ola! Kiedy zamawiałaś rytuał u tej Pani? Co ona Ci wykonywała w ramach tego rytuału i ile to trwało? Pytam bo natknęłam się na ta wróżke wczesniej  i sie wahałam żeby cos u niej zamówic, ale cena dosc zaporowa i sie jeszcze nie zdecydowalam

Ona wymyśla niestworzone rzeczy. Gada jak najeta przez telefon przez 2 godziny, nie można dojść do słowa. Mami obietnicami. Próbuje zadawać takie pytania, żeby znać na nie odpowiedź, a później stwierdza, że „miała miejsce sytuacja xyz, widziałam w kartach” (kiedy pół godziny wcześniej podczas tej samej rozmowy klient o tym mówił). 

Ballana nie działa sama, tylko z dwójką jeszcze „rytualistów”. 

Gość Gość wyżej
14 godzin temu, milka1990 napisał:

Ona wymyśla niestworzone rzeczy. Gada jak najeta przez telefon przez 2 godziny, nie można dojść do słowa. Mami obietnicami. Próbuje zadawać takie pytania, żeby znać na nie odpowiedź, a później stwierdza, że „miała miejsce sytuacja xyz, widziałam w kartach” (kiedy pół godziny wcześniej podczas tej samej rozmowy klient o tym mówił). 

Ballana nie działa sama, tylko z dwójką jeszcze „rytualistów”. 

Tak, zgadza się to co mówisz. Też odniosłam podobne wrażenie, dlatego zrezygnowałam z jej usługi na razie. Zbyt ogólnikowo mi opowiadała. 

Czy zdecydowałas się na rytuał u niej czy robisz u kogoś innego?

Gość niestety

Ej no kobiety opanujcie się. Już nie wierzycie we własne siły że musicie prosić o pomoc samozwańcze wróżki. Wystarczy szczery uśmiech, spojrzenie prosto w oczy i facet od razu "odpłynie" w marzenia. To jest rzucenie uroku a nie jakieś pseudo czary.

Gość Gość

konkretna i uczciwa jest mira.chwalebna@gmail.com. jedyna która mi pomogła, która nie urwała kontatku, która cierpliwie odpisywała na moje pytania, której rytuał zadziałał.

Hmm No nie wiem czy  taka uczciwa napisałam do niej i jeszcze do Heleny i obie miakyntansama informacje i sobie Dziwne ale wg mnie Helena i Mira to jedna i ta sama osoba 

Gość Gość

Słuchaj chora na nienawiść pseudowróżko z konkurencji reklamująca się na Youtube, znikaj stąd i nie wypisuj oszczerstw bo znajdziesz się w sądzie i będziesz płacić odszkodowanie za zniesławienie albo pójdziesz nawet siedzieć. 

Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić że pani Zofia to oszustka -oszustką jesteś ty jeśli już bo udajesz rytualistkę i obiecujesz ludziom że się uda, że będą efekty rytuałów a ludzie są później rozczarowani. 

Pani Zofia w przeciwieństwie do ciebie nie obiecuje nikomu że po wykonaniu przez nią rytuałów będzie wyczekiwany efekt, nie gwarantuje nikomu cudownych efektów po wykonaniu przez nią rytuałów i klient jest o tym świadomy. Jeśli klient wpłaca pieniądze na wykonanie rytuałów to musi liczyć się z tym że niewiadomo czy po wykonaniu rytuałów doczeka się upragnionego efektu.

Sorry ale jaknktos za coś płaci i to niemałe pieniądze to oczekuje też efektów A skoro się nie daje gwarancji to się nie bierze kasy z góry Można wziąć zaliczkę a po udanym rytuale dopłacić Poza tym skąd ta pewność że rytuał został wykonany ?Trzeba być uczciwym Połowę przed połowę po tylenw temacie 

Gość Gość

konkretna i uczciwa jest mira.chwalebna@gmail.com. jedyna która mi pomogła, która nie urwała kontatku, która cierpliwie odpisywała na moje pytania, której rytuał zadziałał.

Oj chyba też nie bo Helena  i Mira chwalebna to też ta sama osoba.

Gość Zalinka

A skąd wiesz? Robiłes u obu? Czy bawisz sie w detektywa na podstawie ilości liter w meilu?

Gość Zalinka

A skąd wiesz? Robiłes u obu? Czy bawisz sie w detektywa na podstawie ilości liter w meilu?

Gość Gość

Pisałam do jednej i drugiej z polecenia i zachwalania gdzieś tu nie na innym forum i co się okazało że panie mi odpisały tak samo i podały te same konta.Wiec chyba nic już więcej nie trzeba wyjaśniać 

Gość Gość

Pisałam do jednej i drugiej z polecenia i zachwalania gdzieś tu nie na innym forum i co się okazało że panie mi odpisały tak samo i podały te same konta.Wiec chyba nic już więcej nie trzeba wyjaśniać .Tak poza tym bawię się w detektywa bo to są moje pieniądze i nik tnie nie będzie się na mnie dorabiał .Sprawdziłam wiele mejli podanych intuicyjny i na innych stronach a była w potrzebie .Żaden no prawie żaden mejl nie był prawdziwy Pokazywało się że nie ma takiego mejla A osoby co polecaja to chyba same siebie albo koleżanki i tak zarabiają Mejle do Gosi ,śrosi do wielu innych są nie prawdziwe Fakt Zofia minodpisala ale ja już nikomu nie wierzę 

Słuchaj chora na nienawiść pseudowróżko z konkurencji reklamująca się na Youtube, znikaj stąd i nie wypisuj oszczerstw bo znajdziesz się w sądzie i będziesz płacić odszkodowanie za zniesławienie albo pójdziesz nawet siedzieć. 

Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić że pani Zofia to oszustka -oszustką jesteś ty jeśli już bo udajesz rytualistkę i obiecujesz ludziom że się uda, że będą efekty rytuałów a ludzie są później rozczarowani. 

Pani Zofia w przeciwieństwie do ciebie nie obiecuje nikomu że po wykonaniu przez nią rytuałów będzie wyczekiwany efekt, nie gwarantuje nikomu cudownych efektów po wykonaniu przez nią rytuałów i klient jest o tym świadomy. Jeśli klient wpłaca pieniądze na wykonanie rytuałów to musi liczyć się z tym że niewiadomo czy po wykonaniu rytuałów doczeka się upragnionego efektu.

Sorry ale jaknktos za coś płaci i to niemałe pieniądze to oczekuje też efektów A skoro się nie daje gwarancji to się nie bierze kasy z góry Można wziąć zaliczkę a po udanym rytuale dopłacić Poza tym skąd ta pewność że rytuał został wykonany ?Trzeba być uczciwym Połowę przed połowę po tylenw temacie 

tu się zgodzę, u mojej rytualistki jest jasno powiedziane że część przed a część po jak będą efekty. mówi wprost że może się nie udać i określa sytuację, nie trzyma jednak za rączkę jak niektórzy tego oczekują.. rytualiści są od wykonania poprawnie rytuału i efektów a nie pocieszania. mam już ich początki więc jestem dobrej myśli, mało nie płaciłem ale chociaż nie czuje się oszukany jak u innych wcześniej gdzie cała kasa z góry, dwa słowa i nara. 

tu się zgodzę, u mojej rytualistki jest jasno powiedziane że część przed a część po jak będą efekty. mówi wprost że może się nie udać i określa sytuację, nie trzyma jednak za rączkę jak niektórzy tego oczekują.. rytualiści są od wykonania poprawnie rytuału i efektów a nie pocieszania. mam już ich początki więc jestem dobrej myśli, mało nie płaciłem ale chociaż nie czuje się oszukany jak u innych wcześniej gdzie cała kasa z góry, dwa słowa i nara. 

Dwa pytania:

1. Czy naprawdę wierzycie w te bzdury?

2. Skoro sądzicie, że można jakimś rytuałem sprawić, żeby facet się zakochał, to czy nie czujecie wyrzutów sumienia, skoro w ten sposób odbieracie mu wolną wolę?

Na pewno tego Pan Bóg nie szanuje. Dał nam wolną wolę!

Dwa pytania:

1. Czy naprawdę wierzycie w te bzdury?

2. Skoro sądzicie, że można jakimś rytuałem sprawić, żeby facet się zakochał, to czy nie czujecie wyrzutów sumienia, skoro w ten sposób odbieracie mu wolną wolę?

też kiedyś nie wierzyłem dopóki efektów nie zauwazyłem, a z tą wolną wolą to już nie róbcie paranoi. ludzie byli i są egoistycznie bardziej czy mniej. a tu nikogo nie uświadomisz 😉 

Ja korzystałam z pomocy Zofii, z początku nie było efektów (przez miesiąc) ale potem udało się

Ja zamówiłam rytuały na przyciągnięcie prawdziwej miłości do swojego życia i udało się

Mylisz się. Skoro rytualista decyduje się podjąć wykonania rytuałów i poświęca swój czas, swoją energię i swoje rzeczy (świece, kadzidło i inne potrzebne rzeczy) na wykonanie rytuałów to jak najbardziej ma prawo pobierać daną kwotę środków pieniężnych przed wykonaniem rytuałów. 

Każdy rytualista ma swoją cenę za wykonanie rytuałów i ma do tego prawo (choćby miało to być nawet 10 tysięcy złotych za podjęcie się wykonania rytuałów) a jeżeli cena nie odpowiada komuś to trudno - nikt nikogo nie zmusza do skorzystania z usługi wykonania rytuałów na zamówienie. 

Jeśli komuś cena wydaje się zbyt wysoka to niech nie zamawia wykonania rytuałów. 

Wy naprawdę wierzycie że ktoś te rytuały robi i sam siebie brudzi takim działaniem? Wysylacie hajs w ciemno i liczycie na efekty. Śmieszne. 

Ej no kobiety opanujcie się. Już nie wierzycie we własne siły że musicie prosić o pomoc samozwańcze wróżki. Wystarczy szczery uśmiech, spojrzenie prosto w oczy i facet od razu "odpłynie" w marzenia. To jest rzucenie uroku a nie jakieś pseudo czary.

Dokładnie....czasem zastanawiam się czy te rzucanie uroków to Na prawdę działa.  Mi nie potrzeba czegoś  takiego ,ale wiem, ze nie które kobiety zrobią wszystko aby mieć przy sobie upatrzonego faceta .

Wy naprawdę wierzycie że ktoś te rytuały robi i sam siebie brudzi takim działaniem? Wysylacie hajs w ciemno i liczycie na efekty. Śmieszne. 

Robi robi i to działa. Ale to czarna magia a to już należy do satanizmu. To działa i przynosi efekty ale siły ciemnych nigdy nie dają nic za darmo i kiedyś trzeba będzie zapłacić im w jakiś sposób za swoje szczęście

Jeśli komuś się udało prosze o kontakt malutka15@gazeta.pl

Witam, ja niestety już trochę straciłam pieniędzy zanim trafiłam na uczciwą osobę, która zna się na robieniu magii i robi to tak że to działa. Polecam Marię Ondysz. Bardzo uczciwa i konkretna. Po 8 miesiącach znów jestem z facetem którego kocham od 5 lat nad życie, a niestety odwaliło mu i zawróciła mu w głowie jego podopieczna. Zdradził mnie i odszedł. Nie do niej bo z nią też nie chciał być bo to manipulatorka. Nie chciał do mnie wrócicić twierdził, ze uczucia się wypaliły. Pierwszy rytuał ze strony e-magia i zero efektów i tam mi potem zaproponowali kolejny płatny. Nie zdcydowałam się. Drugi u Gosi z Lśnienie Duszy. Też zero efektów i ona stwerdziła że to moja wina bo widocznie za mało byłam zaangażowana. Dramat. Ostatnia osoba od rytuały to Maria. I u niej się udało. Był zrobiony rytuał krwi. czekałam na efekty coś 6 tygodni. Było warto. Zostawię maila do tej pani gdyby ktoś chciał skorzystac ceremonie.ondysz@gmail.com

Z mojego doświadczenia polecam Rytualiste Krystiana rytualnie@gmail.com. Zaufałam mu i jestem najszcześliwsza na świecie. Mam 43 lata i wreszcie po latach niepowodzeń miłosnych czuje ze zyje i jestem prawdziwie kochana dzieki magii od Krystiana.

Zazwyczaj jestem kulturalny ale tutaj muszę powiedzieć - puknijcie się w czoło 10 razy a potem dajcie sobie spokój z taką kabałą chyba że chcecie mieć problemy do końca życia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się