Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak się zastanawiam

Jest chemia ale nie potrafimy rozmawiać, czy to ma szanse

Polecane posty

Gość Tak się zastanawiam

Bardzo sie lubimy i jest między nami duża chemia, on non stop ze mną żartuje, drażni się itd. Ale niestety nie potrafimy za bardzo rozmawiać. Zauważyłam że z innymi jest taki bezpośredni, naturalnie rozmawia a ze mną oprócz wygłupów raczej nie ma jakiejś takiej naturalnej rozmowy. Czy można to jakoś zmienić bo on mi się bardzo podoba i chciałabym żeby coś więcej z tego było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Quinn
4 minuty temu, Gość Tak się zastanawiam napisał:

Bardzo sie lubimy i jest między nami duża chemia, on non stop ze mną żartuje, drażni się itd. Ale niestety nie potrafimy za bardzo rozmawiać. Zauważyłam że z innymi jest taki bezpośredni, naturalnie rozmawia a ze mną oprócz wygłupów raczej nie ma jakiejś takiej naturalnej rozmowy. Czy można to jakoś zmienić bo on mi się bardzo podoba i chciałabym żeby coś więcej z tego było. 

po seksie sobie porozmawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Tak się zastanawiam napisał:

Bardzo sie lubimy i jest między nami duża chemia, on non stop ze mną żartuje, drażni się itd. Ale niestety nie potrafimy za bardzo rozmawiać. Zauważyłam że z innymi jest taki bezpośredni, naturalnie rozmawia a ze mną oprócz wygłupów raczej nie ma jakiejś takiej naturalnej rozmowy. Czy można to jakoś zmienić bo on mi się bardzo podoba i chciałabym żeby coś więcej z tego było. 

własnie obawiam się, że to niestety nie ma szans. Znacie się za dobrze,...czujecie podobnie a i ona wie o tobie takie rzeczy pewnie do których byś się nigdy w życiu nie przyznał...jednak wiesz ze ona wie.....No i co? spotkacie się twarzą w twarz i będziecie się z siebie śmiać?- też można. A z drugiej strony... ta chemia kiedy się widzicie jest OKROPNA!! SEX czuc w powietrzu na kilometrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mozliwe, ze to błaznowanie jest jego strefa komfortu, z ktorej nie chce lub nie potrafi wyjść. jesli nie chce to temat zamkniety, bo zycie sklada sie tez z powaznych spraw i tematow.

tylko skąd wiedziec, ze chce i warto poswiecic takiemu czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam podobnie z koleżanką, chce to ruszyć dalej, ale właśnie tkwie z nią w strefie żartów, i to nie tak że tylko ja śmieszkuje, ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...o

Powachaj to czy nie śmierdzi sperma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ja mam podobnie z koleżanką, chce to ruszyć dalej, ale właśnie tkwie z nią w strefie żartów, i to nie tak że tylko ja śmieszkuje, ona też.

Czas zmniejszyć dystans. Odwagi kolego. Wóz albo przewóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×