Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Czy puściłybyście narzeczonego na wczasy z ojcem?

Polecane posty

Gość Anka

Cześć. Mam takie do Was pytanko, gdyż mój narzeczony twierdzi, iż to jest normalne. Jesteśmy razem 7 lat, obecnie nie mam jak iść na urlop, gdyż zmieniłam pracę i nie wiem jak w tym roku będzie z urlopem. On ma zaplanowany urlop na druga połowę września - 3 tygodnie, jego rodzice są po rozwodzie. Mamy zaplanowany ślub na przyszły rok, razem nie żyjemy, on mieszka ze swoją mamą, ja z rodzicami. Problem rozchodzi się o to, że on chcę jechać na wakacje za granicę z ojcem do hotelu all inclusive, żeby się opalać, siedzieć w hotelu i w sumie tyle, lecz jedzie beze mnie i to jest dla mnie nie zrozumiałe, co o tym sądzicie? Dzięki za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

nie masz jak iść na urlop

jakbyś mogła, pojechałby z Tobą

 

dla mnie jego pomysł jest normalny, moja kumpelka też pojechała z ojcem na fajny miesięczny wyjazd za granicę - mają dobry kontakt

nie widzę w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zazdrosna jesteś , ze wyjedzie , czy boisz sie , ze ciebie z ojcem będzie zdradzał? Naprawdę musisz być głupia i zakompleksiona jak nie możesz znieść ze facet ma normalny kontakt z rodzina i nie mozesz znieść ze po 7 latach bycia razem może wytrzymać bez ciebie parę dni, bo przecież jak ty masz ch.... wakacje to on powinien jeszcze bardziej cierpieć niż ty. Egoistka i pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na tobie świat sie nie zaczyna, naprawdę można  wytrzymać parę dni bez ciebie.  Baby to jednak puste są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak pies ogrodnika, sama nie może , to drugiemu nie da. O ojca zazdrosna....Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem Twojego problemu? Niech jedzie i się dobrze bawi, powinnaś się cieszyć jego szczęściem a nie być zazdrosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dlaczego uważąsz dziewczyno, zę facet nie powinien móc wyjechać z własnym ojcem na wakacje, przecież to jego ojciec i maja prawo spędzać czas ze soba. Fakt , zę puka ciebie i może nawet sie z toba kiedyś ożeni nie powoduje, ze powinien przestać znać resztę rodziny. A jego ojciec ma rawo zabrać go na wakacje, nie musi brać ciebie, bo to on jest jego synem i wieży krwi dalej obowiązuja, to coś więcej niż więzy spermy  między toba i chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem Twojego problemu? Niech jedzie i się dobrze bawi, powinnaś się cieszyć jego szczęściem a nie być zazdrosna 

jej problemem jest zawiść, ze ona nie ma wakacji a on będzie miał fajne i że nie jest pępkiem świata wokół którego wszystko sie obracać musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żal Ci d...e ściska, że nie możesz jechać więc jemu zabronisz? W sumie dobrze, może chłopak przejrzy na oczy zanim dojdzie do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Tak, zgadzam się z innymi, do głowy by mi nie przyszło zakazać takiego wyjazdu, nie zabiera ojca zamiast Ciebie, Ty po prostu nie moższsz, czemu on ma cierpieć i też nie mieć super wakacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Według mnie jedzie z ojcem na laski, taka prawda i nie ma co mydlić autorce oczu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Według mnie jedzie z ojcem na laski, taka prawda i nie ma co mydlić autorce oczu.;)

według ciebie, czyli wg nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Według mnie jedzie z ojcem na laski, taka prawda i nie ma co mydlić autorce oczu.;)

No... beda sie wymieniac laskami stary z mlodym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Jak można znać się z facetem 7 lat, wychodzić za niego za mąż w przyszlym roku i nawet ze soba nie mieszkać?! Przeiceż i tak zyjecie osobno teraz, więc co za roznica, ze wakacje też spedzicie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, to to samo co pojechac z mamą na wczasy gdy twoj narzeczony nie moze. Nie jest czesto spotykane, ale nie ma w tym nic dziwnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A dlaczego uważąsz dziewczyno, zę facet nie powinien móc wyjechać z własnym ojcem na wakacje, przecież to jego ojciec i maja prawo spędzać czas ze soba. Fakt , zę puka ciebie i może nawet sie z toba kiedyś ożeni nie powoduje, ze powinien przestać znać resztę rodziny. A jego ojciec ma rawo zabrać go na wakacje, nie musi brać ciebie, bo to on jest jego synem i wieży krwi dalej obowiązuja, to coś więcej niż więzy spermy  między toba i chłopakiem

Nie wnikam już nawet,  kto z kim i gdzie jedzie ale...uderzające jest jak to ojcowie zapewne uczą szacunku do kobiet. Pogratulować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Twoj narzeczony jest normalny I to co chce zrobic tez jest normalne. To ty jestes nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczylbymzpiatki

Pozwól mu, okaż mu zrozumienie, nie zazdrość, bo kiedyś może być odwrotna sytuacja, że będziesz gdzieś bardzo chciała jechać z rodzicami, z przyjaciółką... wtedy on t zrozumie. I nie będzie w tym nic złego. A jak czytam niektóre odpowiedzi osób... to mają nasrane w czaszce. Ale co do Ciebie i Twojej sytuacji, to naprawdę, nic w tym złego, a na pewno, gdybyś miała urlop, to by wziął Ciebie. Pamiętaj, zawsze warto spojrzeć na sprawy z drugiej perspektywy, Pozdrawiam, Diego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Durna pewnie boi sie ze z ojcem tam bedzie na dupy polowal albo ze za duzo tam dup sie naoglada haha zakompleksiona ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko z mamusia bo z ojcem by chodzili na jakieś lejdiboje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

Facet to nie dziecko żebyś ty musiała go puszczać... Ogarnij się babo bo ucieknie i nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość K4k napisał:

Nie wnikam już nawet,  kto z kim i gdzie jedzie ale...uderzające jest jak to ojcowie zapewne uczą szacunku do kobiet. Pogratulować. 

jestem kobietą   , a ten temat to prowo, autorka po zadaniu tak ważnego pytania zamilkła na zawsze, więc tak juz wpisów nie przezywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×