Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Cesarskie cięcie

Polecane posty

Gość Autorka

O której godzinie już nie mogłyście nic pić ani jeść i o której godzinie robiona była cesarka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Cesarkę miałam o 16:30, ostatni posiłek jadłam rano o 6. Piłam do końca, w ostatnich godzinach przed już mało piłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od północy nie mogłam jeść I pić. Cc o 13. Potem nie pozwalali mi jeść do 10 następnego dnia, dali mi wtedy jakiś kleik.  Pić mogłam małe ilości.  Myślałam, że zejdę z głodu.  Przez noc itak wypiłam litr soku i zjadłam banana  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Od północy nie mogłam jeść I pić. Cc o 13. Potem nie pozwalali mi jeść do 10 następnego dnia, dali mi wtedy jakiś kleik.  Pić mogłam małe ilości.  Myślałam, że zejdę z głodu.  Przez noc itak wypiłam litr soku i zjadłam banana  

To i tak Ci szybko dali jeść. Ja tak jak pisałam cesarkę miałam o 16:30 A jadłam dopiero kolację o 19 kolejnego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kaśka napisał:

To i tak Ci szybko dali jeść. Ja tak jak pisałam cesarkę miałam o 16:30 A jadłam dopiero kolację o 19 kolejnego dnia 

Anestezjolog pozwolił już na zjedzenie kolacji,  a na oddziale się bali dac.  Gdyby nie jego słowa,  to pewnie bym się nie odwazyla.  Ale nie mogłam spać z głodu i pragnienia.  Może gdyby mi dali jakieś kroplowki,  to bym wytrzymała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Przy planowanej cc jadłam ok. 19-20 a zabieg miałam o 8. 

Przy nieplanowanej no cóż, byłam po obiedzie, a na IP położna kazała mi zjeść batona, bo dziecko się mało ruszało. Obiad o 17, cc o 21. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×