Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Ewa19087

Hey Dziewczyny. 

Ja juz po wizycie. Slyszalam bicie serca mojej kruszynki. Cudowne uczucie. Ternin mam na 7 maja wg usg. 

Lekarka kazala mi przestac jesc surowe mieso, ryby, oszczedzac sie, nie dzwigac, nie latac samoloten.  Nastepna wizyta za miesiac

Gość Mila

Ewa super, gratulacje 🙂 Ja nie mogę się doczekać jutra 😄

Gość Ewa19087
2 godziny temu, Gość Mila napisał:

Ewa super, gratulacje 🙂 Ja nie mogę się doczekać jutra 😄

Koniecznie daj znac. 

Gość Pozytywnie

Cześć dziewczyny a ja dalej czekam na@ 13-14/9 powinna nadejść i oby jej nie było . 

Mam w domu testy ciążowy , jest napisane ze można testować już 6 dni przed terminen @ a jutro bede 3-4 dni przed i tak mysle czy nie zaryzykowac . Ja jestem z tych niecierpliwych niestety 😂

Gość ewa19087
11 godzin temu, Gość Pozytywnie napisał:

Cześć dziewczyny a ja dalej czekam na@ 13-14/9 powinna nadejść i oby jej nie było . 

Mam w domu testy ciążowy , jest napisane ze można testować już 6 dni przed terminen @ a jutro bede 3-4 dni przed i tak mysle czy nie zaryzykowac . Ja jestem z tych niecierpliwych niestety 😂

Ja czekalam do dnia miesiaczki. Balam sie rozczarowac 

Gość Slonko
Dnia 9.09.2019 o 11:53, Gość Ewa19087 napisał:

Czesc dziewczyny jestem po wizycie wiec tak z usg wychodzi mi tak 5 6 tydzien lekarz pytal sie czy regularnie miesiaczkowalam mowilam ze nie w czerwcu mialam miesiaczke 9 a w lipcu 21 wiec ciaza jest mlodsza ale wiecie co sa 2 pecherzyki ciazowe jeden jest wiekszy drugi troche mniejszy i lekko splaszczony niewiem co myslec lekarz kazal przyjsc za 2 tygodnie wtedy bedzie wiadomo czy obie ciaze sie rozwijaja 

Gość Slonko

Jestem troche przerazona lekarz mowil ze jest tyle opcji moze rozwijac sie tyljo jedna ciaza mofa rozwijac sie obydwie a moga tez obumrzec obydwie biewiem jak ja doczekam so 24 wrzesnia do nasteonej wizyty wezcie mnie pocieszcie a blizniaki dwujajowe 

Gość Mila

Też mam mały niesmak po dzisiejszej wizycie bo niewiele się dowiedzialam. Z usg tydzień 5+1, pęcherzyk jest ale nic w nim nie widać bo podobno jest za wcześnie. Mam przyjść za 10 dni i zrobić komplet badań. Też nie wiem jak wytrzymam te 10 dni 😉

Slonko czyli bliźniaki 😄 Gratulacje i myśl pozytywnie. 

Gość Slonko

Dziekuje staram sie myslec pozytywnie ale tak sie boje ta niepewnosc mnie wykonczy myslalam ze pojde uslysze bicie serca a tu tylko pecherzyki 

Gość Mila

Slonko też myślałam że usłyszę bicie serca ale musimy być cierpliwe. Najważniejsze to myśleć pozytywnie i unikać stresu a wszystko będzie dobrze. 

Gość Ewa19087

Slonko  gratuluje 

To na pewno beda blizniaki. A serduszka uslyszysz juz niedlugo. 

Ja dostalam list z kolejna wizyta usg na 14 pazdziernika do szpitala I tam beda robic ze mna wywiad, zakladac karte I robic badania. 

Gość Ewa19087
14 godzin temu, Gość Mila napisał:

Też mam mały niesmak po dzisiejszej wizycie bo niewiele się dowiedzialam. Z usg tydzień 5+1, pęcherzyk jest ale nic w nim nie widać bo podobno jest za wcześnie. Mam przyjść za 10 dni i zrobić komplet badań. Też nie wiem jak wytrzymam te 10 dni 😉

Slonko czyli bliźniaki 😄 Gratulacje i myśl pozytywnie. 

Przy nastepnej wizycie na pewno uslyszysz. Ja mialam 5 +4 I slyszalam. 

Macie orientacyjne daty porodu? 

Gość Slonko

Nie o porodzie nic nie mowil nie mam karty ciazy mialam zrobiona tylko cytologie i usg dopochwowe martwi mnie ze jeden pecherzyk jest mniejszy i splaszczony no ale nic jestem dobrej mysli na nasteonej wizycie wszystko sie wyjasni  

Gość Slonko

Wlasnie Ewa dlatego sie martwie bo ty jestem w 5 tyg plus 4 dni i slyszalas a mi powiedzial ze tak 5 6 tydzien i tylko pecherzyki i teraz mam czekac czy ciaze sie rozwina czy nie 

Gość ewa19087

Slonko, ja bym sie tak nie martwila tym sercem bo czytalam kiedys ze niektore kobiety 6/7 beda slyszec I zeby sie nie stresowac. Na bank bedzie dobrze. Ja tez nie mam karty ciazy, dopiero 14 pazdziernika.

Bicie serca zalezy tez od urzadzen Ginekologa. Fajnie, ze zrobilas cytologie, ja musze czekac bo powiedzialam lekarce ze chce cytologie jak uz zrobila mi usg a to za pozno. Bedzie dobrze

Gość Mila

Mi lekarz z okresu wyliczył termin porodu na 8 maj a z usg 12 maj także czekam na maleństwo i serduszko 🙂

Gość Mila

Moja ciąża po prostu jest młodsza niż wynika to z cyklu dlatego jeszcze nie widać zarodka. 

Gość Slonko

Dziewczyny dzis rano zaczelam krwawic myslalam ze poronilam bo wylecial skrzep jak watrobka kurczaka  zadzwonilam do lekarza kazal przyjechac zrobil usg byl maly krwiak przepisal duphaston mam brac 2 razy dziennie na usg dalej pecherzyki lekarz mowi ze nie jest dobrze pecherzyki co do wieku ciazy sa za male i do tego jeszcze krwawienie dobrze nie rokuje ale mowi ze nie mozna ciazy skreslic wszystko okaze sie 24 wrzesnia na kolejnej wizycie albo beda zarodki albo to bedzie juz koniec  

Gość ewa19087
6 minut temu, Gość Slonko napisał:

Dziewczyny dzis rano zaczelam krwawic myslalam ze poronilam bo wylecial skrzep jak watrobka kurczaka  zadzwonilam do lekarza kazal przyjechac zrobil usg byl maly krwiak przepisal duphaston mam brac 2 razy dziennie na usg dalej pecherzyki lekarz mowi ze nie jest dobrze pecherzyki co do wieku ciazy sa za male i do tego jeszcze krwawienie dobrze nie rokuje ale mowi ze nie mozna ciazy skreslic wszystko okaze sie 24 wrzesnia na kolejnej wizycie albo beda zarodki albo to bedzie juz koniec  

Slonko przykro mi, ze takie cos Cie spotkalo, ale nie zalamuj sie. Walcz. Bedzie dobrze!! Najwazniejsze, ze jeszcze jest szansa. Narazie sie oszczedzaj jak mozesz. Moze wez sobie zwolnienie jak mozesz na te dwa tygodnie i wylez to. Wierze, ze bedzie dobrze

Gość Slonko

Ewa mam pozytywne nastawienie bo wiesz nawet tak sobie mysle ze gdyby ciaza sie nie rozwijala to chyba i ibjawy by ustapily a ja jestem glodna srednio co godzinę;) dalej jestem wrazliwa na zapachy niektore mnie o mdlosci przyprawiaja jedynie co to piersi jakby nie sa tak wrazliwe jak na poczatku mam nadzieje ze moje kruszynki beda rosly ja sie oszczedzam jak moge ale lekarz mowil ze nie mam wpływu na to co bedzie jedynie mam brac leki i myslec pozytywnie wiec mysle dzieki za wsparcie dobrze ze moge eam napisac lżej mi jakos

Gość ewa19087

Slonko

Wszystkie musimy cierpliwie czekac. Ja tez mam dzisiaj atak obzartswa, ale to nie glod nawet a nerwy nie wiem...

Emi witaj. Bylas juz u lekarza? masz date ?

Gość Emi
58 minut temu, Gość ewa19087 napisał:

Ewa19087

Emi witaj. Bylas juz u lekarza? masz date ?

Byłam. Serduszko bije. Termin na 2 maj 😊😊

Gość Mila

Coraz nas więcej 😄

Slonko, myśl pozytywnie. Myśli potrafią zdziałać cuda 🙂

A ja mam burzę hormonów. Mało nie pozabijam 😄

Gość Slonko

Witaj Emi Dzieki za wsparcie dziewczyny wasze slowa podtrzymuja mnie na duchu dzis to wogule wstalam z pozytywną energia i nawet mdłości mi nie przeszkadzaja jestem super pozytywnie nastawiona i tego sie bede trzymac 

Gość Pozytywnie

Cześć dziewczyny :) chyba mogę nieśmiało do Was dołączyć . Zrobiłam dziś test ciążowy i są 2 kreseczki :) 

myśle , że załapie się na koniec maja :)))

dzis idę zrobić test z krwi , żeby potwierdzić. 

Gość Ela
12 minut temu, Gość Pozytywnie napisał:

Cześć dziewczyny :) chyba mogę nieśmiało do Was dołączyć . Zrobiłam dziś test ciążowy i są 2 kreseczki :) 

myśle , że załapie się na koniec maja :)))

dzis idę zrobić test z krwi , żeby potwierdzić. 

Testami z krwi będziesz potwierdzać ciąże? Przecież tak samo działają te z moczu, co to za potwierdzenie? Jedne i drugie pokazują że w twoim organizmie wydzielana jest gonadotropina kosmówkowa, jeśli wyszedł test z moczu to z krwi też wyjdzie pozytywny, niewiem co to za potwierdzenie 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Potwierdza się u ginekologa na usg. 

Gość Ewa19087

Pozytywnie gratuluje. Na pewno masz na mysli beta hcg. Ja nie robilam. 

Jak sie czujecie Dziewczyny. U mnie okey, zero wymiotow, jedynie bol biustu, czasem podbrzusza I spie jak misio. 

Postanowilam przestac jesc slodkie I chipsy bo dostalam Jakiejs obsesji ostatnio. 

Gość Pozytywnie

Tak idę zrobić test beta hcg. 

Tu gdzie mieszkam do 12 tyg nie ma karty ciąży czy tez wizyt u ginekologa a test z krwi pokaże też który to tydzień ciąży . 

Po drugie w przyszłym tygodniu mam wizytę w szpitalu w sprawie problemów z kręgosłupem i będę musiała im to powiedzieć , żeby mogli dopasować ewentualne leczenie 

powiem Wam , że jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć , bo zrobiłam kilka testów wcześniej i wszystkie wychodziły negatywne .

a dziś miałam iść do lekarza rodzinnego ( tu gdzie mieszkam ze wszystkim idzie się do lekarza rodzinnego ) po tabletki na wywołanie @ , bo tak mnie brzuch bolał itp a po zakończeniu brania tabletek może nie być miesiączki nawet i pol roku. Ale myśle zrobię jeszcze jeden test dla pewności z rana. 

I po prostu nie mogłam uwierzyć w to co widzę :) 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.