Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nieznany001

Uratuję i wykupię wysłużone i zużyte damskie ubranka.

Polecane posty

Zbieram bluzki, koszulki nocne, kompleciki, suk ienki, staniki, majtki, gorsety, halki, stroje kąpielowe, sweterki, spódniczki. bede bardzo wdzieczny gdyby ktorakolwiek z Was pozwolila mi uratowac jakies swoje zbedne ubranko :) Moja stronka: http://nieznany85.prv.pl/ Mój mail nieznany1985@wp.pl Moje gg 5804991

Chętnie odkupię to czego już nie chcecie, a jest urocze i zasługuje na uratowanie :) W Warszawie chętnie podjadę i ocalę zagrożone porzucone ubranko zagrożone zniszczeniem porzucone czy to w parku, czy przy śmietniku, kontenerze itp. :) odzywajcie się dziewczyny :)

Zapraszam:

https://www.facebook.com/nieznany.nieznany.965928

nieznany1985@wp.pl 

Moje gg 5804991

Jakoś tak mi się smutno zrobiło czytając to, nie wiem dlaczego. Żeby mieć fetyszyzm na ubieranie damskich ciuchów i zbierać takie rzeczy z kontenerów. Wiesz, to trochę przykre. Ja wiem, że jest w Polsce nietolerancja, ale przecież możesz chyba kupić coś przez internet, zwalić, że to dla koleżanki, czy żony.

to może podaruj mu coś od siebie, czego już nie nosisz i najlepiej opowiedz historię tej bielizny oraz z kim i ile razy się w niej kochałaś. Zobacz jak romantycznie on pisze o tych ciuszkach. Chyba właśnie nie chodzi aby były nowe ale aby kiedyś do kogoś należały i dotykały jakiegoś ciałka w tym miejsc intymnych. Mam wrażenie, że to go jara.

• Like 1

Napisano (edytowany)

W sumie miałam się już nie udzielać, tylko odpisywać na wiadomości z priva i obserwować ewentualnie, ale dobra. Pomyślałam też o tym, ale jednak na pierwsze co, staram się jednak myśleć o kimś dobrze niż źle, nie staram się wysuwać czegoś złego na pierwszy plan w razie niepewności. Ale masz plusa za ten komentarz.

powiem ci, że nie ma powodu aby o autorze tego postu, który zresztą umieszcza go na tym forum cyklicznie nie ma powodu aby myśleć źle. Po pierwsze w tym co robi nie jest wulgarny a to ważne dla wielu kobiet. Po drugie nie przekracza jakiejś bariery przyzwoitości. A w końcu fascynujące jest w jaki sposób (co prawda opisy ze swojej kolekcji na stronie kończą się na roku 2016) pokazuje i opisuje. Jedni kolekcjonują filiżanki, pióra, inne gadżety a on niechcianą i zużytą (wyrzuconą) damską bieliznę. Nic w tym może właśnie złego. Nie wiemy czy za pomocą tych eksponatów się zaspokaja czy nie bo o tym nie pisze. Jest to bez znaczenia. Pisze o swojej kolekcji jak rasowy kolekcjoner znaczków, filiżanek. Opowiada w jaki sposób zdobył swoje eksponaty. W jakimś sensie dba o nie i interesuje go w sensie anonimowych ich historia. Mam wrażenie, że jest w tym trochę delikatności i empatii a to coś więcej niż zwykły fetyszyzm. Natomiast pewnie jakaś tam ostrożność obowiązuje. Kolekcjonowanie damskiej bielizny to jednak trochę co innego niż filiżanek. Dlatego gdybym był kobietą i chciał mu coś ze swojej bielizny przekazać jednak zrobiłbym (wówczas zrobiłabym) anonimowo i za mocno też swoich historii z tą bielizną z detalami nie opowiadał.

Edytowano przez ddt30

o rany, ale mily dialog sie rozwiazal podczas mojej nieobecnosci 🙂 juz jestem 🙂 Przepraszam za brak odzewu 🙂

dzień dobry dziewczęta 🙂

ratuje i wykupuje bluzki, koszulki nocne, kompleciki, suk ienki, staniki, majtki, gorsety, halki, stroje kąpielowe, sweterki, spódniczki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się