Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milcia

zawsze warto

Polecane posty

Gość milcia

Nie ma wątku dotyczącego serialu ,, Zawsze warto", więc zakładam. Jak wam się podoba? Oglądacie? Czy losy bohaterek Was zaintrygowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia

Nikt nie ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja obejrzałam. Myślę, że dam szansę, zobaczę, jak się rozwinie akcja w kolejnych odcinkach. Choć przyznam, że nie przepadam za aktorkami odtwarzającymi główne role :). Na razie mam ochotę boleśnie nakopać w dupsko temu obrzydliwemu mężowi Zielińskiej (nie pamiętam, jak ona się nazywa w serialu). Co za wredny typ. Tu niby ciu-ciu, Pusiu-srusiu, a taki cham, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja obejrzałam. Myślę, że dam szansę, zobaczę, jak się rozwinie akcja w kolejnych odcinkach. Choć przyznam, że nie przepadam za aktorkami odtwarzającymi główne role :). Na razie mam ochotę boleśnie nakopać w dupsko temu obrzydliwemu mężowi Zielińskiej (nie pamiętam, jak ona się nazywa w serialu). Co za wredny typ. Tu niby ciu-ciu, Pusiu-srusiu, a taki cham, że szok.

Dla dzieci ten koleś jest bardzo miły, dla żony niezbyt. A szczerze te wątki nie są aż tak ciekawe. Zobaczymy jak dalej się ten serial potoczy. A swoją drogą kto robi napad bez kominiarek? Nie wydaje się Wam to głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, jak wspomniałam, sprawdzę, jak to się dalej rozwinie, bo czasem serial nawet ciekawie się zapowiada, a potem klops. Ja tak miałam z "Odwróceni: ojcowie i córki". Obejrzałam parę odcinków, a potem zupełnie przestało mnie to interesować. Tu się okaże, co będzie dalej. A napad bez kominiarek - no cóż, ja jeszcze nie spotkałam serialu, w którym nie byłoby jakichś głupot z kosmosu :D. Ale wiadomo, seriale rządzą się swoimi prawami, w realu 95% serialowych sytuacji nie miałoby prawa bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia

Sytuacja ze sklepu moim zdaniem też była głupia. Przecież jak miałby nawet zapłacić gotówką w sklepie, to i tak mu sprzedawczyni musiałaby to nabić na kasę i dać paragon. Także wątpię kto by się na to nabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia

Ktoś ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia

A po drugim odcinku jak wrażenia? Mi niestety się nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny z niego typ
Dnia 6.09.2019 o 15:52, Gość milcia napisał:

Dla dzieci ten koleś jest bardzo miły, dla żony niezbyt. A szczerze te wątki nie są aż tak ciekawe. Zobaczymy jak dalej się ten serial potoczy. A swoją drogą kto robi napad bez kominiarek? Nie wydaje się Wam to głupie?

Dla młodszych dzieci jest miły, ale dla starszej córki jest okropny, tak jak dla żony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia
11 minut temu, Gość okropny z niego typ napisał:

Dla młodszych dzieci jest miły, ale dla starszej córki jest okropny, tak jak dla żony. 

Jest wredny. Ale niestety w życiu znam dużo gorsze przypadki niż to co pokazane jest w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rosati  zagrała, bo  wie  co  to jest  przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Rosati  zagrała, bo  wie  co  to jest  przemoc

dziwnie mówi, te miny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zaczelam oglądać 5 odcinek, szok! wiecie przez kogo ta mloda wylądowała w szpitalu, że prawie odjechała? przez ojca Marty, a ten w kolejnym odcinku ma odnowienie ślubu z żona...ciekawe, bardzo ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaer

Nawet fajny serial. Będę go śledzić tylko szkoda, że nie ma powtórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gaer napisał:

Nawet fajny serial. Będę go śledzić tylko szkoda, że nie ma powtórek.

w necie są dostępne:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara

Jest tu wątek gejowski? Wydawało mi się, że ten przystojny prawnik jest gejem, ale chyba miał się spotykać z bohaterką Weroniki Rosati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Clara napisał:

Jest tu wątek gejowski? Wydawało mi się, że ten przystojny prawnik jest gejem, ale chyba miał się spotykać z bohaterką Weroniki Rosati.

No właśnie bohaterka grana przez Rosati rozstała się z mężem prawnikiem, bo okazał się być gejem. On teraz spotyka się z jakimś fotografem. Ona prowadzi sprawę pewnego kolesia, którego poznała podczas spotkania klasowego. Pewnie będzie z tego siakiś romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie

Lubię tego Marka. Aktor też jest przystojny. Ciekawe na jakie 'kontrowersje' pozwolą sobie z tym wątkiem. Pocałunek to maks jaki dostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia
Dnia 16.09.2019 o 08:29, Gość gosc napisał:

zaczelam oglądać 5 odcinek, szok! wiecie przez kogo ta mloda wylądowała w szpitalu, że prawie odjechała? przez ojca Marty, a ten w kolejnym odcinku ma odnowienie ślubu z żona...ciekawe, bardzo ciekawe...

Która młoda? Oglądałam 3 odcinki i głupio przyznać, że nie wiem o kogo chodzi...

 

Dnia 17.09.2019 o 08:49, Gość gaer napisał:

Nawet fajny serial. Będę go śledzić tylko szkoda, że nie ma powtórek.

Na polsacie 2 mają być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia

Ta prawniczka Marta pragnęła z Markiem mieć dziecko, więc trochę mnie dziwi, że dużo wcześniej nie wyszło, że ten koleś jest gejem. Przecież oni już tak długo byli tym małżeństwem, że skoro ona pragnęła dziecka, to ten temat chyba trochę wcześniej by wyszedł... Uważam, że wątek męża tyrana Doroty powinien zdecydowanie bardziej drastycznie zostać ukazany, chociaż w sumie się to rozkręca. A i dlaczego w serialu Adę szuka jeden policjant, przecież normalnie policjanci jeżdżą w parach, nie ma przecież jednoosobowych patroli...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m

Czasem nigdy nie wychodzi i ukrywają się całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gafa

Mąż Doroty do tej pory najbardziej wkurzającą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia
Dnia 23.09.2019 o 20:24, Gość Gafa napisał:

Mąż Doroty do tej pory najbardziej wkurzającą postacią.

To prawda, ale ja już pisałam, że trochę bardziej drastycznie powinni wyeksponować tę postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

 

Napisano 19 Wrzesień

  Dnia 16.09.2019 o 08:29, Gość gosc napisał:

zaczelam oglądać 5 odcinek, szok! wiecie przez kogo ta mloda wylądowała w szpitalu, że prawie odjechała? przez ojca Marty, a ten w kolejnym odcinku ma odnowienie ślubu z żona...ciekawe, bardzo ciekawe...

Która młoda? Oglądałam 3 odcinki i głupio przyznać, że nie wiem o kogo chodzi...

gra Ją Wieniawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia
15 godzin temu, Gość gość napisał:

 

 

Napisano 19 Wrzesień

  Dnia 16.09.2019 o 08:29, Gość gosc napisał:

zaczelam oglądać 5 odcinek, szok! wiecie przez kogo ta mloda wylądowała w szpitalu, że prawie odjechała? przez ojca Marty, a ten w kolejnym odcinku ma odnowienie ślubu z żona...ciekawe, bardzo ciekawe...

Która młoda? Oglądałam 3 odcinki i głupio przyznać, że nie wiem o kogo chodzi...

gra Ją Wieniawa

Dzięki za odpowiedź, już w ostatnim odcinku było widać że się skądś znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iona

Bardzo interesujący serial. jak na razie ciekawi bohaterowie i wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaczęłam dopiero oglądać, pierwszy odcinek.

Mam nadzieję, ze się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Obejrzałam 12 odcinków, naprawdę warto 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obejrzałam już 8 odcinków.

Dawno tak nie przeżywałam serialu :classic_biggrin:

Fakt, ze jest  troszkę niedociągnięć. U niektórych czas stoi w miejscu, u innych szybkomija:

 Ada króciutko mieszkała u Marka- jedną noc, dwie?

Marek spotyka się z alfonsem, który był mocno pobity, a śladów nie ma już żadnych.

 

Rosati bardzo niewyraźnie mówi, nieraz jej nie rozumiem.

No i Bonaszewski- mistrz jednej i tej samej kreacji. W każdym filmie gra tak samo, obojętnie czy postać negatywna, czy pozytywna.

 

Łukasz, mąż Doroty- okropnie wkurzająca postać. Brawa dla Pawła Ławrynowicza. Ciekawe, jak go traktują ludzie na ulicy ;) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bonaszewski ma dopiero 55 lat, a wygląda na 75. Jakiś taki zapuszczony dziad borowy. Jedynie co, to głos ma ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×