Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiu

Jak odzyskać dziewczynę, brak kontaktu i samorozwój

Polecane posty

Gość Grzesiu

Witam wszystkich czytających ten temat,
Mam 23 lata i był to mój pierwszy związek, który trwał rok czasu. Odkąd zaczęła nową pracę, Nasza relacja się pogarszała, już wcześniej się kłóciliśmy, jednak po tym jak poszła do pracy było tylko gorzej. W pewnym momencie już nawet nie wiedziała czy mnie kocha jak to Sama powiedziała. Ja latałem, starałem się i nic to nie dało.

Zerwaliśmy ze sobą ponad miesiąc temu, przez "moją zazdrość i niekonsekwencje" przez.. sms'a. Nie odzywałem się po tym tydzień czasu i zaprosiłem Ją na spotkanie aby o tym porozmawiać. Napisała, czy to jest żart, że po tygodniu już zobojętniała, i że to nie ma sensu. Pomimo zgryźliwego zachowania zgodziła się, spotkaliśmy się i rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło i powiedziałem Jej że do niczego nie mogę zmuszać, że zależy mi na Niej, jednak to Ona musi wiedzieć co jest dla Niej dobre.

Po tym spotkaniu próbowałem jeszcze 3 razy się z Nią spotkać. Zgadzała się za każdym razem, jednak na każdym kroku przypominała mi, że nie jesteśmy razem. Po ostatnim zaproszeniu napisałem do Niej a Ona odpisała, że jest zajęta i zadzwoniła do mnie dopiero na następny dzień, oczywiście w trakcie rozmowy tłumacząc mi, czy ja nie rozumiem, że nie jesteśmy razem itd.

Od tego czasu minęły trzy tygodnie, wprowadziłem zasadę braku kontaktu, rozwijam się, zmieniłem pracę i pracuję nad swoją zazdrością i innymi minusami, które mogły Ją zrazić, w konsekwencji zagrzebując moją atrakcyjność. Chodzę na siłkę, uczę się nowych języków. Staram się spożytkować ten czas tak aby nie myśleć o Niej i skupić się na rozwoju osobistym.

Brakuje mi jednak ostatniego elementu układanki. Chciałbym z Nią znowu się zejść, zastanawiam się tylko jak to zrobić. Po złym traktowaniu, wydaje mi się, że powinna pierwsza napisać. Nasz związek trwał rok, pomimo kłótni i nie porozumień była moim oczkiem w głowie, nie mogła czuć się nie kochana. Chciałem w tym roku wnieść to na wyższy poziom (zaręczyny).

Boję się tylko, że w nowej, prestiżowej pracy, gdzie ma pełno nowych facetów, którzy świetnie zarabiają i dobrze wyglądają, zejdzie się z kimś z roboty. Obawiam się, że przez brak kontaktu przez taki długi czas odzwyczai się, tym bardziej, że jest na tyle atrakcyjna i inteligentna, że może bez problemu znaleźć kogoś innego, tym bardziej z takiego środowiska.
Dodam tylko, że jest rok młodsza ode mnie.

Proszę o konstruktywne odpowiedzi, jak w temacie, bez zbędnych tekstów odnośnie "po co wracać do ex", "olej ją" itp.
 

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam wszystkich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×