Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Po co ludziom dzieci?

Polecane posty

Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A wiesz dlaczego? bo kobiety myślą macica i za wszelką cenę chce mieć dzieci. Nawet jak facet jest c..pą przed dziećmi to same naciska na dzieci. liczą że się facet zmieni po urodzeniu

nawet małżeństwa gdzie kobieta ma męża beznadziejnego co ją nie szanuje, pije i bije to rodzi kolejne i kolejne dziecko...po to żeby bombelek biedny miał rodzeństwo bo jak to sam na świecie się wychowa ???

 

 

A faceci myślą choojem i za wszelką cenę ci będą mydlili oczy że będą najlepszymi ojcami na świecie że Ci dadzą gwiazdkę z nieba nawet gdy mowia to tylko żeby dobrać się do pieroga takiej zachwyconej naiwniaczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.09.2019 o 11:07, Gość Ama napisał:

Żeby nie być samotnym, mieć kogoś przy boku. Poza tym dzieci urozmaicają i wydłużają mi życie: od nowa razem z nimi przeżywam pierwszy dzień szkoły, pierwsze przyjaźnie, miłości. No i chyba nic mnie tak bardzo nie cieszy jak robienie zakupów i prezentów dla swoich dzieci. 

Przeżywasz dzień świstaka i uważasz, że to pozytyw? W życiu jest tyle nowego do odkrycia, zobaczenia, nauczenia się, przeżycia że tego życia na nikły procent tego nie starcza, bezsensem więc tracenie go na coś, co już się w takiej czy innej formie przeżyło. Mam wrażenie, że dla ciebie twoje własne życie po prostu nie ma wartości, nie masz zainteresowań, pasji, wiedzy żeby je w pasjonujący sposób zapełnić, i jedyną "nowością" jaką potrafisz do niego wnieść są prezenty dla dzieci. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zimne wyrachowane kobiety nigdy nie zrozumieją że są kobiety w typie "matki Teresy " kochające wrażliwe które nie kalkuluja ile później będą miały z tych dzieci , w tych czasach większość ludzi to kalkulanci którzy tylko myślą ma zasadzie "opłaca się/ nie opłaca się "

Matka Teresa była sadystką 😄 A co najciekawsze ateistką.

Kobiety mają dzieci tylko i wyłącznie dla siebie. Po to, żeby de facto ich kosztem, zaspokoić swój instynkt biologiczny. Nikt nie pyta dziecka czy chce przyjść na świat i czy w ogóle chce urodzić się z genami akurat tej kobiety. To kobieta decyduje, że urodzi bo ona tego chce. ona ma instynkt i potrzebę aby mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Poprpstu feminizm zrobił z kobiet babochlopy , które straciły wszelkie kobiece instynkty

Przynajmniej są szczęśliwe i robią to co chcą a nie to co narzuca im społeczeństwo. Same plusy.

A ludzi na świecie i tak jest za duzo. Wasze prawnuki utopią się we własnych śmieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czyli uważasz że pusty konsumpcjonizm jest lepszy od życia rodzinnego? 

A gdzie ona coś takiego napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pytanie jest bez sensu "po co mieć dzieci " tak samo jak można zadac pytanie " A po co wogole żyć i się męczyć jak się można powiesić " 

Pytanie wcale nie jest bez sensu. Po prostu jest to pytanie z kategorii tych, na ktore ciężko odpowiedzieć, bo ludzie robią dzieci instynktownie nie zastanawiając się nad tym po co i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Życie bez innej istoty zawsze jest puste czy bez psa czy męża czy dziecka, zarabianie na torebki w końcu się nudzi 

Mozna być samemu ze sobą i wieść życie nie polegające na konsumcjonizmie. Nie wiem skąd ten pogląd, że jak ktoś jest sam, to od razu prowadzi życie skupione na konsumpcjonizmie czy zarabianiu na torebki.

Można mieć męża i dzieci i byc skupionym na zarabianiu na nowe ciuchy dla tych dzieci i tipsy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ludzie zaczynają zadawać takie pytania " po co mąż, po co dziecko " bo żyjemy w czasach konsumpcjonizmu gdzie każdy tylko pyta " A co ja z tego będę mieć " każdy tylko daj i daj 

może ludzie po prostu szukają sensu zycia? Może niektórzy zauważają, że dochodzimy do punktu, w ktorym nasza planeta jest tak zanieczyszczona, jest tyle ludzi, że może powolywanie nowych istot na świat jest zwyczajnie niehumanitarne? Może płodzenie bez pomyslunku dzieci jest właśnie objawem konsumpcjonizmu? Człowiek chce za wszelka cenę zaspokoić swój popęd, swoją chęć przekazania swoich własnych genów, nie zastanawiając się jakie ten sprowadzony na świat nowy człowiek będzie miał życie. liczy się tylko to, żeby nie być samotnym i zaspokoić biologiczny instynkt. To egoizm w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ludzie zamiast się zastanowić co mogą zrobić dla świata myślą tylko i wyłącznie co świat może dac im , smutne 

A ty co zrobiłaś dla świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś widziałam taki fajny cytat, " rodzimy się z niczym ,umieramy z niczym a w międzyczasie kłócimy się o wszystko"  więc co nam dadzą kolejne buty ? Zazdrość koleżanki? Fajne ambicje mają niektóre kobiety 

No właśnie. I po co nam dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koool

Kiedyś widziałam taki fajny cytat, " rodzimy się z niczym ,umieramy z niczym a w międzyczasie kłócimy się o wszystko"  więc co nam dadzą kolejne buty ? Zazdrość koleżanki? Fajne ambicje mają niektóre kobiety 

No właśnie. I po co nam dzieci?x

 Ale na tej samej zasadzie - po co nam np sukcesy zawodowe i inne "wszystko" - co czasem podkreslaja bezdzietne. Po com na w ogole życie? jesli juz ktos zdecydowal, ze nie chce skonczyc skaczac z pieter  czy w inny sposob, niech żyje, jak chce i lubi,. Chce dzieci - niech ma. Nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko instykt nam daje sygnał. 

Ludzie dopiero susza nam głowę pytaniami kiedy będzie dziecko kiedy wyjdzie za mąż. Ludziom nic do tego. To nasz rytm. 

 

Druga sprawa dotyczy posiadania dzieci. Są kobiety które wbrew woli faceta podstępem oszukują ze łykają. Nie wiem do czego potrzebują dzieci. To jest pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Córka sprawia mi dużo radości. Nie mówię że w międzyczasie mamy te złe chwile jak krzyki, płacze, bóle, choroby itd itd. ale po każdej burzy wychodzi słońce. Po takim płaczu czy histerii jej uśmiech powoduje uśmiech u mnie. Lubię jak moje dziecko się śmieje. Lubie jak do mnie gada (chociaż nawet nie wiem o czym gada) ...

 

To samo pytanie : czemu chciałyście dzieci? do czego są wam potrzebne? ...........możesz zadać osobie posiadającej psa lub kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×