Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktoś szczery

Kobiety są wredne i nie można im ufać

Polecane posty

Gość ktoś szczery

Trudno ale tak jest. Ostatnio chodziłem z taką (niby) biedną i samotną która była taka (biedna) i samotna która czuła że jej nikt nie chcę i była bardzo miła i słodka w dodatku była bardzo wierząca i w ogóle aż w końcu znalazła kogoś na boku i ma mnie totalnie gdzieś. Pewnie kłamała bo nie chce mi się wierzyć żeby nikt takiej nie chciał, po prostu jest wredna i tyle. to już 2gi raz kiedy się tak nabrałem i niestety nie zmienię zdania. Wszystkie dziewczyny są wredne i taka porzuci cię nawet kiedy będziesz ją najbardziej potrzebował a pójdzie za kimś cwaniakiem który będzie ją zdradzał i na końcu ją rzuci po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie kolego, one są po prostu bezdennie głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Przepraszam, ale nie wszystkie są takie same. To tak jakby wszystkich mężczyzn wrzucić do jednego wora. Wielu mężczyzn szukając kobiety patrzy na wygląd, nie daj Boże żeby miała nadwagę bo fuuuj. Moi koledzy tak mają, laska ma wyglądać i tyle. A potem dramat. Nie mówię że laski nie są złe, bo są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość ktoś szczery napisał:

Trudno ale tak jest. Ostatnio chodziłem z taką (niby) biedną i samotną która była taka (biedna) i samotna która czuła że jej nikt nie chcę i była bardzo miła i słodka w dodatku była bardzo wierząca i w ogóle aż w końcu znalazła kogoś na boku i ma mnie totalnie gdzieś. Pewnie kłamała bo nie chce mi się wierzyć żeby nikt takiej nie chciał, po prostu jest wredna i tyle. to już 2gi raz kiedy się tak nabrałem i niestety nie zmienię zdania. Wszystkie dziewczyny są wredne i taka porzuci cię nawet kiedy będziesz ją najbardziej potrzebował a pójdzie za kimś cwaniakiem który będzie ją zdradzał i na końcu ją rzuci po jakimś czasie.

Twoje wizje się nie sprawdzają. jest sama. a o tobie myśli tak samo"Kłamał . pewnie ma już inną". Twoje myslenie i tworzenie wizji wszystko psuje, nie potrafisz zaufac, nie potrafisz uwierzyć ze ktoś cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Niektórzy facesi są jeszcze lepsi. Codząca perfidia normalnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są egoistami i nie ma znaczenia, czy kobieta, czy mężczyzna.
"Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć
Ludzie są po to, żeby mogli walczyć
Ludzie są i nie będą nigdy lepsi
... Nie będą, nie
Nie..."

W każdym "związku" początek jest najprzyjemniejszy, a kiedy kończy się zauroczenie do głosu dochodzi egoizm.
Tu cytat z innej piosenki pasuje dużo lepiej.
"Nie ma zysków, to ci się nie opłaca
Nie ma zysków, to nie dla ciebie taka gra"

Po prostu niektóre kobiety tak jak mężczyźni lubią zmieniać partnerów, "szukać" tak, żeby nie znaleźć... 
Niby szukają miłości, a tak naprawdę, zaliczają kolejnego faceta i są w tym cyniczne, nie potrafią się przyznać, że chodzi o doznania cielesne i to chwilowe zauroczenie, a kiedy przemija, szukają kolejnego. Z moich obserwacji najgorsze są starsze singielki... Szukają, żeby nie znaleźć i szkoda czasu na nie. Lepsza rozwódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość ktoś szczery napisał:

Trudno ale tak jest. Ostatnio chodziłem z taką (niby) biedną i samotną która była taka (biedna) i samotna która czuła że jej nikt nie chcę i była bardzo miła i słodka w dodatku była bardzo wierząca i w ogóle aż w końcu znalazła kogoś na boku i ma mnie totalnie gdzieś. Pewnie kłamała bo nie chce mi się wierzyć żeby nikt takiej nie chciał, po prostu jest wredna i tyle. to już 2gi raz kiedy się tak nabrałem i niestety nie zmienię zdania. Wszystkie dziewczyny są wredne i taka porzuci cię nawet kiedy będziesz ją najbardziej potrzebował a pójdzie za kimś cwaniakiem który będzie ją zdradzał i na końcu ją rzuci po jakimś czasie.

Jak długo się znacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×