Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mogę zrozumieć wiele, ale to imię, istna porażka dla dziecka

Polecane posty

Gość Gość

Rodziców wali w dekiel po całości. Dziewczynka w moim mieście dostała imię  Freja. Już mi jej żal. Co to za plaga ostatnio z tymi durnymi imionami? Chcieli byc oryginalni dając takie imię?  Nie wiem, co kieruje takimi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nordycka bogini. Spoko. Dlaczego Ci jej zal?  imie jak imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość

Mi też żal, bedzie Freja - Fleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak marka staników 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ewa

Albo Breja, No cóż, Freja jeszcze niespotykane, więc rodzice pewnie dumni jak pawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lepiej niż Julka czy Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdlajdla

Ludzie zacznijcie żyć swoim życiem. Co Was obchodzi, jak kto nazywa swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo Mia... 🤮... Larysa Nikola Maja Olivka Wiktoria Amelka Sonia Vanessa Amanda Laura i reszta małych kurevek którym imiona wybrał Seba z Jessicą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Też gość napisał:

Mi też żal, bedzie Freja - Fleja.

no i pokazałas swoj poziom, ktory pewnie przekazujesz swoim dzieciom,a one są tymi gnojkami z przedszkola,ktore wytykają inne dzieci palcami bo na szczescie dla siebie sa kolejną, 17 Zuzią w grupie. Ach i och. Prawda jest taka,ze jak ktos chce to kazde imie skrzywi i zrobi z niego przezwisko. Max to pies, Basia to krowa, Renata-Reneta, Julka kulka .. w sumie nawet mi sie nie chce przypominac takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale fałszywa lewacka tolerancja XD 

jak ja nazwę syna Kardigan to też pochwalicie i dodacie: "ładne sweterki mu będziesz mogła kupować do szkoły"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijkkhbbvc
36 minut temu, Gość Też gość napisał:

Mi też żal, bedzie Freja - Fleja.

Mnie też się od razu tak skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Lepiej niż Julka czy Lena.

Fuj xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

no i pokazałas swoj poziom, ktory pewnie przekazujesz swoim dzieciom,a one są tymi gnojkami z przedszkola,ktore wytykają inne dzieci palcami bo na szczescie dla siebie sa kolejną, 17 Zuzią w grupie. Ach i och. Prawda jest taka,ze jak ktos chce to kazde imie skrzywi i zrobi z niego przezwisko. Max to pies, Basia to krowa, Renata-Reneta, Julka kulka .. w sumie nawet mi sie nie chce przypominac takich bzdur

To nie jest moj czy innych doroslych poziom. To jest kreatywność dzieci. Reneta czy kulka akurat nie sa obraźliwe i raczej sie nie przyjmą.

A dzieci wcale tej oryginalności nie potrzebują, piszę jako posiadaczka rzadkiego w moim pokoleniu imienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twoje to dziecko ze cię to tak boli? To ich problem nie twój. Patrz swojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Też gość napisał:

To nie jest moj czy innych doroslych poziom. To jest kreatywność dzieci. Reneta czy kulka akurat nie sa obraźliwe i raczej sie nie przyjmą.

A dzieci wcale tej oryginalności nie potrzebują, piszę jako posiadaczka rzadkiego w moim pokoleniu imienia ...

Kreatywność? Ale dlaczego dzieci za granicą nie wykazują kreatywności pod wzgledem wyzywania innych? Mój syn ma typowo polskie imię, w klasie ma dzieci różnych narodowości, niektóre imiona wprost sie kojarza z czymś, ale nikomu nie przychodzi na myśl sie nabijać

 A polskie dzieci są kreatywne. Glupkowate chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kreatywność? Ale dlaczego dzieci za granicą nie wykazują kreatywności pod wzgledem wyzywania innych? Mój syn ma typowo polskie imię, w klasie ma dzieci różnych narodowości, niektóre imiona wprost sie kojarza z czymś, ale nikomu nie przychodzi na myśl sie nabijać

 A polskie dzieci są kreatywne. Glupkowate chyba

Nazwij to jak chcesz ale taka jest rzeczywistość. Moze za granica dzieci maja wrodzoną tolerancję, może Ty znasz za mało język obcy, może dziwne imiona funkcjonują tam od zawsze a może wcale nie sa dziwne ... Ale skoro żyjemy w Polsce i u nas jest jak jest to po co "uszczesliwiac" dziecko w ten sposób ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne imię. O co tu się pultać? Lepiej milionowa Julia, Lena czy Majka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Też gość napisał:

Nazwij to jak chcesz ale taka jest rzeczywistość. Moze za granica dzieci maja wrodzoną tolerancję, może Ty znasz za mało język obcy, może dziwne imiona funkcjonują tam od zawsze a może wcale nie sa dziwne ... Ale skoro żyjemy w Polsce i u nas jest jak jest to po co "uszczesliwiac" dziecko w ten sposób ...

A Polska jest jakims zasciankiem świata,że trzeba dziecko nazywać tak by innym sie podobało? Poza ludziska przestańcie oceniać wybory innych i sie douczcie troche. Freya to imię nordyckiej boginii , tak samo jak Gaja pochodzi z mitologii greckiej, a Maria z innej 😉 w żadnym wypadku nie jest to imię smieszne czy dziwne. Brzmi ok, nic złego w nim nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My daliśmy corce na imię Aniela. Reakcje dorosłych? Ja ebie jak stara baba. Albo teksty o grubej Anieli z bajki Brzechwy. Ale to dorośli. Dzieciom zwisalo to całkowicie. Zresztą moja córka w przedszkolu była jedyną z 3 dziewczyn które miały na mienie inaczej niż Julia, Nicola czy Oliwia. Była Anielka, Martyna i Marysia, ma ktora mówiono Marynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

My daliśmy corce na imię Aniela. Reakcje dorosłych? Ja ebie jak stara baba. Albo teksty o grubej Anieli z bajki Brzechwy. Ale to dorośli. Dzieciom zwisalo to całkowicie. Zresztą moja córka w przedszkolu była jedyną z 3 dziewczyn które miały na mienie inaczej niż Julia, Nicola czy Oliwia. Była Anielka, Martyna i Marysia, ma ktora mówiono Marynka

Aha, a reszta to powiedzmy 5 Julek, 5 Nicol i 7 Oliwii? Chyba jaja sobie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Aha, a reszta to powiedzmy 5 Julek, 5 Nicol i 7 Oliwii? Chyba jaja sobie robisz.

Nie, w grupie było 11 dziewczynek. Były 2 Julie, 3 Nicole, 3 Oliwie. Taki rocznik, małe miasto, z jedną Julia nawet lezelismg na pokrowce. Wśród chłopaków tez sporo popularnych imion,był jeden Nikodem i Maciek. Reszta to Kubusie, dwa Filipy, Mikołaj... nic oryginalnego. Dodam,że byl to rocznik 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu ból tyłka. Poza PL dzieci mogą się nazywać Kwiecień, Nadzieje i inne tradycje, ale tu jak zwykle olaboga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kreatywność? Ale dlaczego dzieci za granicą nie wykazują kreatywności pod wzgledem wyzywania innych? Mój syn ma typowo polskie imię, w klasie ma dzieci różnych narodowości, niektóre imiona wprost sie kojarza z czymś, ale nikomu nie przychodzi na myśl sie nabijać

 A polskie dzieci są kreatywne. Glupkowate chyba

Mogłabyś się nieźle zdziwić. Ostatnio widziałam filmik na you tube, gdzie Polak mieszkający w USA opowiada z których polskich imion amerykańce i inne narodowości mają ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu ból tyłka. Poza PL dzieci mogą się nazywać Kwiecień, Nadzieje i inne tradycje, ale tu jak zwykle olaboga...

To nazwij tak swoje i stul się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To nazwij tak swoje i stul się

Poka swoją twarz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

ale fałszywa lewacka tolerancja XD 

jak ja nazwę syna Kardigan to też pochwalicie i dodacie: "ładne sweterki mu będziesz mogła kupować do szkoły"?

Dobrze powiedziane. Ta cała Freja skojarzyła mi się z febrą, i ogólnie czymś takim co wywołuje obrzydzenie, np. gile itp. Piszę jak czuję, możecie mnie zjechać, wali mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poka swoją twarz 😄

Ty pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Mogłabyś się nieźle zdziwić. Ostatnio widziałam filmik na you tube, gdzie Polak mieszkający w USA opowiada z których polskich imion amerykańce i inne narodowości mają ubaw.

Z naciskiem na Polak opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×