Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozga

Czy powinnam sie leczyc czy samo przejdzie?

Polecane posty

Gość Rozga

Jestem kobieta po przejsciach. Maz zostawil mnie dla kochanki, pozniej zwiazek z alkocholikiem .kilka niedudanych spotkan w necie .... teraz spotykam sie tez z dacetem po przejsciach. Jest dobry dla mnie i spokojny. Jednak ja nie czuje sie pewnie  w tym zwiazku. Chcialabym zajac sie soba ale noe moge wszystko kreci sie wokol niego. Ciagle potrzebuje zapewnien ze mu zalezy ze mnie kocha że nie zostawi. Do tego gdy nie odpisuje juz sje denerwuje. Mam potrzebe kontroli. Staram sie z tym walczyc ale bezskutecznie narazie. Czy to mi przejdzie z czasem gdy mu w pelni zaufam? Czy powinnam poszukac pomocy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Powinnaś szukać pomocy, bo niestety ale w ten sposób możesz rozwalić fajny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gobz

Po tylu przejściach najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozga

Ech . A mtslalam ze sobie sama z ttm poradzę.  Choc widze ze niestety coś  jest nie tak bo chcialabym zeby poswiecal mi caly swoj wolny czas i żebym byla ciagle w centrum uwagi. Gdy nie pisze i zajmuje sie czyms innym to ja juz widze sto scenariuszy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Rozga napisał:

Ech . A mtslalam ze sobie sama z ttm poradzę.  Choc widze ze niestety coś  jest nie tak bo chcialabym zeby poswiecal mi caly swoj wolny czas i żebym byla ciagle w centrum uwagi. Gdy nie pisze i zajmuje sie czyms innym to ja juz widze sto scenariuszy.... 

Pójdź po pomoc. Powaznie to nie jest normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegeg

Masz poważny problem z poczuciem własnej wartości. Powinnaś popracować nad taką świadomością, że bez względu na to czy ten facet jest, czy nie, to ty masz swoje życie, jakieś zainteresowania, grupę znajomych i żadna inna osoba nie jest centrum twojego świata. Jak poczujesz taką pewność, będziesz mogła głębiej kochać, bo nie jak ktoś, kto w drugim człowieku potrzebuje ratunku ale jak osoba która obdarowuje miłością, ratuje niejako. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×