Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lola

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Lola

Co uważacie o tej pani?

Gość Ania

Że jest świetną babką. Mądra, zaradna i szczera.

Gość Lolka
5 godzin temu, Gość Ania napisał:

Że jest świetną babką. Mądra, zaradna i szczera.

Dokładnie! Uwielbiam ta kobietę! 

1 godzinę temu, Gość Lolka napisał:

Dokładnie! Uwielbiam ta kobietę! 

Dla mnie to wzór do naśladowania! 

Gość Ratatuj

Dziewczyny mg tu zagląda i czyta co niej jest pisane. Zapiszmy tę stronę dobrem!!! 

Jest fajną, szczerą kobietą, ze smykałką do interesu. Ja ją dopinguje. Tak jak i wszystkie kobiety. Spróbujmy spełniać swoje marzenia. 

Gość Gość
10 minut temu, Gość Ratatuj napisał:

Dziewczyny mg tu zagląda i czyta co niej jest pisane. Zapiszmy tę stronę dobrem!!! 

Jest fajną, szczerą kobietą, ze smykałką do interesu. Ja ją dopinguje. Tak jak i wszystkie kobiety. Spróbujmy spełniać swoje marzenia. 

Nie 😂😂😂

Gość ann
Dnia 11.10.2019 o 09:01, Gość Gość napisał:

Nie 😂😂😂

Nie toleruję tej baby. Ale zapiszcie tę stronę dobrem wierne fanki, zakochane bez przytomności w mg.

Niech was dalej skubie.

Gość Ioioil
2 godziny temu, Gość ann napisał:

Nie toleruję tej baby. Ale zapiszcie tę stronę dobrem wierne fanki, zakochane bez przytomności w mg.

Niech was dalej skubie.

Niech mnie dalej skubie. Ale mnie wyskubała normalnie, tak mnie wyskubała, że dzięki niej się badam regularnie. A jak nie tolerujesz to nie oglądaj, proste. 

Gość gosc

kim trzeba byc, zeby badac sie dopiero jak lekarzo-influencer was do tego zachecil swoimi produktami? wydaje mi sie, ze naiwniakiem, bo kazdy rozgarniety czlowiek potrafi o to zadbac i to bez instagramerskich segregatorow

Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

kim trzeba byc, zeby badac sie dopiero jak lekarzo-influencer was do tego zachecil swoimi produktami? wydaje mi sie, ze naiwniakiem, bo kazdy rozgarniety czlowiek potrafi o to zadbac i to bez instagramerskich segregatorow

Wiele osób nie jest świadomych konieczności badań, w szkole tego niestety nie uczą, w domu tym bardzie. Czasem są organizowane jakieś akcje uświadamiające, ale ludzie to olewają, więc jeśli jakaś influencerka zmotywuje, parę osób do badania, to zrobi więcej dobrego niż nic nie wnoszący twój komentarz.

Gość More

Poczytajcie dlaczego firmy zakładają fundacje przy swoich działalnościach i jakie profity podatkowe się dzieki temu uzyskuje.

Gość gość
5 minut temu, Gość More napisał:

Poczytajcie dlaczego firmy zakładają fundacje przy swoich działalnościach i jakie profity podatkowe się dzieki temu uzyskuje.

Raczej mało jest ludzi dobroczynnych, a te fundacje wyrastają jak grzyby po deszczu, więc firmy musiały zwęszyć jakieś w tym profity.

Gość Kosa

Ja od dawna wiem po co powstają fundacje ale większość ludzi nie ma tej świadomości i to robi na nich wrażenie 

Gość Bnjjc
21 minut temu, Gość Kosa napisał:

Ja od dawna wiem po co powstają fundacje ale większość ludzi nie ma tej świadomości i to robi na nich wrażenie 

Lepiej siedź cicho, bo za ta wiedzę można oberwać po głowie. Wszystkie fundacje to altruiści koniec kropka. 

Gość koli

Prezes fundacji WWF zarabia wiecej niż Mateusz Morawiecki. Prezesem i wiceprezesem fundacji Ernesta jest Kuba i Nikola. Ktos mysli, ze robia to charytatywnie? I będąc prezesami nie zarządzili sobie wypłat ?

Gość Gość
15 minut temu, Gość koli napisał:

Prezes fundacji WWF zarabia wiecej niż Mateusz Morawiecki. Prezesem i wiceprezesem fundacji Ernesta jest Kuba i Nikola. Ktos mysli, ze robia to charytatywnie? I będąc prezesami nie zarządzili sobie wypłat ?

Naiwni ludzie 😂

Gość popi

Dajecie się robić kupując rzeczy totalnie niepotrzebne. Lepiej wpłacić bezposrednio pieniądze na dzieci na siepomaga czy komuś bezposrednio zamiast kupować bzdurną bransoletkę.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bnjjc napisał:

Lepiej siedź cicho, bo za ta wiedzę można oberwać po głowie. Wszystkie fundacje to altruiści koniec kropka. 

Ja nie mam problemu z fundacjami, o ile większość środków przeznaczają na cele statutowe. Ale niestety jest masa takich która 'produkuje' koszty i 80% środków idzie na pensje i koszty administracyjne 😕 wszystko jest dostępne w internecie, wystarczy poczytać, ale ludziom nie przemówisz do rozumu. 

Przykład z mojego podwórka, fundacja przedsiębiorstwa mięsnego 'zorganizowała' zbiórkę na dziecko chore na raka. A tak naprawdę festyn zrobili nauczyciele ze szkoły tej dziewczyny, rodzice upiekli ciasta i ugotowali potrawy do degustacji, szarzy ludzie wrzucili pieniądze do puszek, ale podpisała się pod tym 'dobroczynna fundacja'. 

Gość Ignasiab

Ja nienawidzę tej kobiety. Wszystko jej w życiu z nieba spadło (znam te rodzinkę bardzo dobrze) a jeszcze robi z siebie wielka altruistka i bohaterkę narodowa. Ona nie ma pojęcia jak wyglada życie. Nigdy nawet dnia nie spędziła w zwykłej szkole czy zwykłej pracy. Zawsze tylko elitarne, najlepsze.. a doradza innym jak maja żyć. 

Gość yyy

kobieta jak kobieta ale te jej fanki łykajacę kazde jej slowo kazdy bzdet czy "mądrość" jaka mówi są przerazające. czy one same nie potrafią myśleć? kupują te jej proste bawelniane jednokolorowe szmatki, na ktore w zwyklym sklepie nke zwrociłyby uwagi  i jeszcze sa wdzieczne.  a one zaślepione nie położa dziecka pod minky bo to poliester. trzrba kupoć jeszcze kocyk ale dziergany przez mamę i koniecznie w szarym kolorku.

Gość Gosc

Mogla sie trzymac tresci medycznych i bloga, a poszla w komercje. Szkoda. Mnie osobiscie to razi. Co wypdan jutuberce od lajstajlu, to niekoniecznie lekarzowi. Widzialam ja kilka razy w szpitalu, gdzie rodzilam... na obchodzie w grupie z innymi rezydentami niczym sie nie wyrozniala.

Gość hkakakakak

ile ona zarobi jako lekarz  a ile na mięsnym.przrciez ona tak trzepie hajs że szok. 300tysiecy za samą ksiazkę pierwszego dnia a gdzie rrrrszta bazarku. wystarczy sobie policzyc. ona mowi ile czego sprzedała .a wyznawczynie łykają wszystko i wierzą jak w prawdę objawioną

Gość Gossssssc

Oglądałam relacje z baby shower Martyny w Roger publishing, trochę to dziwne dawać w prezencie produkty firmy w której ona pracuje, chyba że tylko te pokazali w relacji 

Gość Gosc

Od niektórych ludzi odrzuca mnie już wyraz ich twarzy tak mam z mg.

Gość Basia

Wszystko robione pod publikę. Nawet baby shower. Gdyby nie instagram i przy okazji promocja produktów to nigdy w życiu nie kiwnelaby palcem żeby komuś wyprawić taka imprezę niespodziankę. Poza tym ja nie wierze w jej uwielbienie swoich pracownic. Jakoś o jej najlepszych pracownicach w RP wszyscy już dawno zapomnieli. Mam na myśli Adę i Karolinę. 

Gość Ola

Piszecie o tych głupich i zaślepionych fankach. Najlepsze było na gali Warszawianki. Jakoś nikogo to nie dziwi ze N ma anegdoty na poczekaniu i nawet ze smarowania kromki masłem potrafiłaby zrobic emocjonująca historie życiowa. A na gali opowiadała o dziadku który przeszedł 30 km na pieszo do Warszawy. Tyle ze zadna z tych super inteligentnych fanek nie zastanowiła się ze 30 km można przejść w kilka godzin tylko wszystkie zapewne siedziały z otwartymi ustami, słuchały swojej mentorki i podziwiały. Trochę słaba była ta historia. 

Gość vitkica

i w kółko ta urszi i jej ciastka.

obskakuje chyba wszystkie jutubowe i instagramowe bejbi szawery, birtdeje i inne okoliczności - czekam na story z jakiejś stypy z jej ciastkami.

nie wierzę w szczerość n ikoli, ona jest zorientowana tylko na siebie, na swój sukces i jeszcze powtarza jak mantrę, że jej nie zależy, ale... w dodatku ona ma trzydziesci pare lat, a wygląda dużo starzej. i te rzęsy, z grudami tuszu. 

Gość gosc
Dnia 20.11.2019 o 15:22, Gość koli napisał:

Odnosnie ich fundacji znalazlam kiedys fajnie graficznie pokazane powiazania (ich fundacji oraz Publishing, Roger Publishing, Embryonx a nawet Walbrzych Interal Production w ktorej lekarka jest wspolnikiem.)

Ten wykres mozna zobaczyc na stronie: rejestr (kropka) io a potem wpisac ich nr krs czyli 0000789473 i wszystko jak na dloni. 

To tak z ciekawostek dropsa 😉

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość vitkica napisał:

i w kółko ta urszi i jej ciastka.

obskakuje chyba wszystkie jutubowe i instagramowe bejbi szawery, birtdeje i inne okoliczności - czekam na story z jakiejś stypy z jej ciastkami.

nie wierzę w szczerość n ikoli, ona jest zorientowana tylko na siebie, na swój sukces i jeszcze powtarza jak mantrę, że jej nie zależy, ale... w dodatku ona ma trzydziesci pare lat, a wygląda dużo starzej. i te rzęsy, z grudami tuszu. 

Ciekawe czy smaczne te jej ciastka. Bo że są ladne i instafriendly to napewno 

Gość Anja
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe czy smaczne te jej ciastka. Bo że są ladne i instafriendly to napewno 

Jak lubisz sam lukier to pewnie ci zasmakują. Poza tym jak zadzwonisz do urszi to ci powie ze wolne terminy za rok dla szaraków. Chyba ze jesteś znana instabejbe to nawet tego samego dnia do ciebie przyleci 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się