Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lola

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Edith
9 godzin temu, Gość Miki napisał:

Mama i stetoskop już tez obserwując Nikole zaczęła sprzedawać notesiki i torby. Jakoś o specjalizacji nic nie mówi za to live-y kilka razy w tygodniu. Kupiła sobie fartuchy i po domu w nich chodzi i kreci filmy na juciuba

I właśnie ją miałam na myśli 😉 do takiego wypychania swoich super produktów trzeba mieć odwagę i tupet, bo jakoś mi to trochę nie gra, lekarz i takie coś. Jeednak z drugiej strony wypuszczą swoje notesiki, kalendarze itp, to jak ludzie to kupują, to co się dziwić, lepszy zarobek niż urabianie się na dyżurach. 

Gość Ewel

Bedac na jej miejscu, zwazajac na to, ze domek zakupiony dzieki fankom, zrobilabym taki maly gest w ich strone. Zrobila jakis konkurs i 2 osoby by wygrany tygodkiowy pobyt. Albo tez podzielilabym terminy i powiedzmy w zaleznosci od zainteeesowana ze strony followerek, w kazdym miesiacu tydzien lub co 2 miesiace dalabym nizsza dostepna cene dla followerek. Co by mnie to kosztowala w takiej sytuacji finansowej, tyle co nic. Duzo sie nie nastawialo na wynajmowanoe od Nikoli i tylko czekalam na ten komunikat z cena, bo fanki chyba niezbyt ogarniam cene. No i doczekalam sie przemowienia o kosztach pobytu 2000 za dzien w tym standardzie, dajac do zrozumienia, ze cena bedzie wyzsza bo beda podwyzszac standard i kupowac basen. A fallu jakby nie bylo innych domkow do wynajecia na Santorini, ekscytuja sie tym. Eh szkoda. Lubie ogladac Nikole. Ale mam miesane uczucia teraz. A Santorini, dla mnie tez nic specjalnego. Wcale nie uwazam, ze Jest jednym z najpiekkiejszych miejsc na ziemi. Duzo piekniejszych miejsc widzialam. Ale fajnie, ze ja to tak jara i nawet ziemie i piach opisuje na insta.

Gość Ewel

*Duzo sie nastawialo. Sorry slownik.

Gość Ewel
2 minuty temu, Gość Ewel napisał:

fallu

Fanki

Gość Hgfddd

Jakieś opinie i przemyślenia? 

Gość Miecha

Ona się wszystkim jara, każdym kamieniem, każdym podmuchem wiatru, jakby to pierwszy raz w życiu na oczy widziała. Dzisiaj się podniecała poczekalnia u księgowej gdzie stały dwa krzesła i jeden stolik. A ona piała jak tam przepięknie w tej poczekalni. 

Gość Jolka

Trzeba mieć silna osobowość i umiejętność odpiera ja wyrzutów sumienia, żeby zarabiać miliony na sprzedawaniu produktów swojej marki, wykreowanych w odpowiedzi na sztucznie wytworzona u odbiorców potrzebę ich mienia. Jest to sukces i jest t ok coś godnego podziwiania, to się nazywa przedsiębiorczosc. 

Gość Jaaa71
Dnia 20.11.2019 o 21:29, Gość Ignasiab napisał:

Ja nienawidzę tej kobiety. Wszystko jej w życiu z nieba spadło (znam te rodzinkę bardzo dobrze) a jeszcze robi z siebie wielka altruistka i bohaterkę narodowa. Ona nie ma pojęcia jak wyglada życie. Nigdy nawet dnia nie spędziła w zwykłej szkole czy zwykłej pracy. Zawsze tylko elitarne, najlepsze.. a doradza innym jak maja żyć. 

Hahahahahah 😂😂😂😂 „znam rodzine” „wszystko z nieba jej spadło” no tak masz powód do nienawiści bo ktoś urodził się w „Leszej” rodzinie 😂 rozejrzyj się do okoła jest mnóstwo osób które od urodzenia miały wszytako podane na tacy tzn ze trzeba ich nienawidzieć? Słabe, bardzo slabe

Gość Gosv

Marysia z oczekując napisała post o luksusie i w ostatnim zdaniu mówi,cze luksusem jest dla niej to, że ma wśród znajomych MG i dostała od niej przesyłkę. Kyrle eleison, dokąd ten świat zmierza? 

Gość lekarka
19 godzin temu, Gość Gosv napisał:

Marysia z oczekując napisała post o luksusie i w ostatnim zdaniu mówi,cze luksusem jest dla niej to, że ma wśród znajomych MG i dostała od niej przesyłkę. Kyrle eleison, dokąd ten świat zmierza? 

zmierza do końca- w ogóle co to za specjalista ta pani mg?

Rezydent tylko. Bazuje na naiwności matek i wciska im kit.

Gość Iga

Ludzie zwariowali na jej temat. To jest jakaś sekta. Piszą ze jej produkty cudownie uzdrawiają i maja magiczna moc. Pod każdym postem koło tysiąca komentarzy mimo ze mg wszystkie je ignoruje i odpowiada tylko swoim psiapsi-biznesowym Partnerkom. Podniecają się zupa pomidorowa na która jest miliard przepisów w necie za darmo. Kupiłyby od niej wszystko nawet nie powiem co zawinięte w papierek i czułyby się zaszczycone ze mogą to otrzymać. Mam wrażenie ze niedługo będzie drugim bogiem w Polsce. 

Gość Gosc

Ale patrzcie jak napisała na profilu. Ginekolog in Spe i do tego ikonka szpitala. Tak ze nie wiadomo o co chodzi. W sumie gdybym nie wiedziała ze to prawie nieaktywny zawodowo lekarz bez specjalizacji to pomyślałabym ze to „in spe z ikonka szpitala” znaczy ze pracuje w jakimś szpitalu specjalistycznym. 

Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale patrzcie jak napisała na profilu. Ginekolog in Spe i do tego ikonka szpitala. Tak ze nie wiadomo o co chodzi. W sumie gdybym nie wiedziała ze to prawie nieaktywny zawodowo lekarz bez specjalizacji to pomyślałabym ze to „in spe z ikonka szpitala” znaczy ze pracuje w jakimś szpitalu specjalistycznym. 

Zmieniła. Jej przyjaciółka Ala ma od dawna napisane „pediatra in spe”, wiec ewidentnie od niej to wzięła, bo wcześniej miała inaczej. 

Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zmieniła. Jej przyjaciółka Ala ma od dawna napisane „pediatra in spe”, wiec ewidentnie od niej to wzięła, bo wcześniej miała inaczej. 

Gość lekarka
3 godziny temu, Gość Iga napisał:

Ludzie zwariowali na jej temat. To jest jakaś sekta. Piszą ze jej produkty cudownie uzdrawiają i maja magiczna moc. Pod każdym postem koło tysiąca komentarzy mimo ze mg wszystkie je ignoruje i odpowiada tylko swoim psiapsi-biznesowym Partnerkom. Podniecają się zupa pomidorowa na która jest miliard przepisów w necie za darmo. Kupiłyby od niej wszystko nawet nie powiem co zawinięte w papierek i czułyby się zaszczycone ze mogą to otrzymać. Mam wrażenie ze niedługo będzie drugim bogiem w Polsce. 

Sekta, no qwa prawda szczera.

Jakim deb...ilem trzeba być, żeby wierzyć, że produkty tej pani leczą i uzdrawiają...

Naprawdę, kupiłyby jej g...ówno.

Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

In spe znaczy w przyszłości. Radzę się doedukowac

Gość Gość gosc goscgosc
Dnia 20.11.2019 o 11:04, Gość More napisał:

Poczytajcie dlaczego firmy zakładają fundacje przy swoich działalnościach i jakie profity podatkowe się dzieki temu uzyskuje.

Przeciez wiadomo dlaczego. Fundacja to dobry interes.przeciez to wiadomo. Prezes w fundacji za darmo robić nie będzie no kto by chciał robić za darmo 

Gość Ewa
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

In spe znaczy w przyszłości. Radzę się doedukowac

Naprawdę sądzisz, że ludzie tego nie wiedzą? 😂 O to właśnie chodzi, skoro in spe (w przyszłości), to kim jest teraz? 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

Naprawdę sądzisz, że ludzie tego nie wiedzą? 😂 O to właśnie chodzi, skoro in spe (w przyszłości), to kim jest teraz? 

Tak, z tych dwóch komentarzy wynika ze dwie osoby o tym wiedziały. To oznacza, ze teraz nie jest ginekologiem-położnikiem i nie tytułuje się w ten sposób 

Gość Olga

A ja podziwiam jej biznes. Trzeba mieć łeb do interesu żeby sprzedawać dziennie 2 tysiące zupełnie zbędnych gadżetów które można kupić w każdej drogerii za ćwierć ceny. 

Gość Gosc gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tak, z tych dwóch komentarzy wynika ze dwie osoby o tym wiedziały. To oznacza, ze teraz nie jest ginekologiem-położnikiem i nie tytułuje się w ten sposób 

Mamaginekolog zupełnie na to nie wskazuje. 

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Chyba bardziej chodzi o to ,że w trakcie specjalizacji 🤯

Gość Zmora
Dnia 20.11.2019 o 16:22, Gość koli napisał:

Prezes fundacji WWF zarabia wiecej niż Mateusz Morawiecki. Prezesem i wiceprezesem fundacji Ernesta jest Kuba i Nikola. Ktos mysli, ze robia to charytatywnie? I będąc prezesami nie zarządzili sobie wypłat ?

Prezeska Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, ta co zabiła syna, zarabiała miesięcznie 4 tys. Ile brała "góra" zdrowiej nie wiedzieć. Ile przez lata wyprowadziła na lewo ustala prokuratura. Fundacje to teraz żyła złota dla krętaczy...

Gość Bulbulbul

Ja uważam, że zrobiła sporo dobrego. To jest trochę jak z Chodakowska - musiała powstać, żeby kobity się za siebie wzięły. To samo jest z nią - musiała zrobić szminki, żeby babki zaczęły się badać xD ale fajnie, że edukuje ludzi, bo wielu lekarzy nie jest takich, żeby wytłumaczyć, powiedzieć, podzielić się wiedzą, a tutaj ona sama wychodzi z inicjatywą. Produkty w sklepie też ma ładne, dobrej jakości i myślę, że w dość dobrym stosunku jakości do ceny. 

Natomiast zawsze mam bekę z jej oderwania od rzeczywistości. "bądź realistą, zacznij marzyć", marzenia się spełniają - powiedziała osoba, która jest z bogatej rodziny, podobnie jak jej mąż. Jakby każdy miał taki start i miliony na koncie to by mógł takie banały pisać. Tak samo jak robienie z siebie ofiary, że nie miała na bilet na metro w Londynie. Szkoda tylko, że była w tym Londynie, żeby studiować medycynę (faktycznie, każdy może na to sobie pozwolić), a jakby na prawdę nie miała co do gara włożyć, to by wróciła do bogatych rodziców w Polsce xD inaczej się żyje jak ma się świadomość, że w najgorszym przypadku jednak masz gdzie wracać. 

Niemniej jednak życzę jej jak najlepiej, ale też życzę powrotu na ziemię do rzeczywistości 😉 ale przy mamuśkach-wannabe-Nikol można jednak mieć swoją bańkę informacyjną, że wszystko jest ok i to tylko hejtrzy są źli 🙂

Gość Aaaaaaa

Dlaczego nie ma na fb już grupy instagwiazdy lub o mg?

Gość Gosc

Nie mogę uwierzyć w to co dziś przeczytałam u niej na ig .Babki dziękują jej, że dzięki niej zaczęły nosić bawełniane majtki i śpią bez tychże. Szok i niedowierzanie że można takich rzeczy nie wiedzieć.

Gość Gosc
23 godziny temu, Gość Bulbulbul napisał:

Jej do bólu falszywa skromność znowu się odezwała. „Ojej jestem najbardziej nieogarnięta influencerka w kraju bo nie mam żadnych współprac” Po co jej współpracę skoro zarabia miliony na swoich własnych produktach??? Jest taka nieogarnięta ze ma już trzecia nieruchomość. A współpracę na bank ma bo co chwile wspomina o jakis firmach i nie sadze ze taka cwana lisica przepuściłaby okazje żeby zarobić. Już nie wierze w żadne jej słowo. 

Gość Gosc

Nie rozumiem. 99%majtek ma bawełniana wkładkę, nawet jeśli są ze sztucznej tkaniny. Takich, które całe są sztuczne że świecą szukać. To żeby spać bez majtek to mnie mama nauczyła. Jestem w szoku, że ona tłumaczy niektórym tak oczywiste rzeczy i uznawane to jest za objawienie 

Gość Magda
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem. 99%majtek ma bawełniana wkładkę, nawet jeśli są ze sztucznej tkaniny. Takich, które całe są sztuczne że świecą szukać. To żeby spać bez majtek to mnie mama nauczyła. Jestem w szoku, że ona tłumaczy niektórym tak oczywiste rzeczy i uznawane to jest za objawienie 

Tez mnie To dziwi. Tak samo jak z tym płynem do higieny. Nosz.. ludzie... jakaś wariatka pisze ze po całej Holandii szukała płynu do higieny intymnej. A potem dalej pisze jacy Polacy są podatni na reklamy. To chyba ona jest podatna, niedouczona, ze myslala ze to takie wspaniałe, wiec niech mówi o sobie. 

Gość jojoj

Ona powiedziała, że TE okolice można umyć zwykłym żelem do mycia ciała. Noż q.rcze pogięło ją chyba... Zdarzyło mi się kiedyś pomylić i umyłam się właśnie zwykłym żelem, infekcję miałam już następnego dnia.

Szlag mnie trafia, że ona tak się mądrzy. Generalizuje i ma się za wszechwiedzącą ginekolog. G.owno wie o jakichkolwiek chorobach ginekologicznych, jej artykuł o endometriozie jest bylejaki i nie wnosi nic nowego i pomocnego, więcej wyczytam na wikipedii. Zwykła lekarka, która robi kolorowe usg i jara się tym niemiłosiernie.

Jej mieszkanie jest tandetne i fatalnie, nieergonomicznie urządzone, a listwy przypodłogowe w stylu lastryko są tak brzydkie, że aż oczy bolą jak się na to patrzy. Biuro też urządza w stylu "wnętrza z Killera", tu marmur, tam sztukateria, a w innym miejscu burdelowe lustro.

I dodatki z Biedry.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się