Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lola

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość jojoj

Ona powiedziała, że TE okolice można umyć zwykłym żelem do mycia ciała. Noż q.rcze pogięło ją chyba... Zdarzyło mi się kiedyś pomylić i umyłam się właśnie zwykłym żelem, infekcję miałam już następnego dnia.

Szlag mnie trafia, że ona tak się mądrzy. Generalizuje i ma się za wszechwiedzącą ginekolog. G.owno wie o jakichkolwiek chorobach ginekologicznych, jej artykuł o endometriozie jest bylejaki i nie wnosi nic nowego i pomocnego, więcej wyczytam na wikipedii. Zwykła lekarka, która robi kolorowe usg i jara się tym niemiłosiernie.

Jej mieszkanie jest tandetne i fatalnie, nieergonomicznie urządzone, a listwy przypodłogowe w stylu lastryko są tak brzydkie, że aż oczy bolą jak się na to patrzy. Biuro też urządza w stylu "wnętrza z Killera", tu marmur, tam sztukateria, a w innym miejscu burdelowe lustro.

I dodatki z Biedry.

Gość bubu

21 godzin temu, Gość jojoj napisał:

Ona powiedziała, że TE okolice można umyć zwykłym żelem do mycia ciała. Noż q.rcze pogięło ją chyba... Zdarzyło mi się kiedyś pomylić i umyłam się właśnie zwykłym żelem, infekcję miałam już następnego dnia.

Szlag mnie trafia, że ona tak się mądrzy. Generalizuje i ma się za wszechwiedzącą ginekolog. G.owno wie o jakichkolwiek chorobach ginekologicznych, jej artykuł o endometriozie jest bylejaki i nie wnosi nic nowego i pomocnego, więcej wyczytam na wikipedii. Zwykła lekarka, która robi kolorowe usg i jara się tym niemiłosiernie.

Jej mieszkanie jest tandetne i fatalnie, nieergonomicznie urządzone, a listwy przypodłogowe w stylu lastryko są tak brzydkie, że aż oczy bolą jak się na to patrzy. Biuro też urządza w stylu "wnętrza z Killera", tu marmur, tam sztukateria, a w innym miejscu burdelowe lustro.

I dodatki z Biedry.

prosta kobieta to jest, ta mama g, no i na takich prostaczkach głupiutkich zarabia.

A g..owno wie.

Przaśna baba. Ciężko sie jej słucha jak otworzy buzie i zacznie zaciagać. Niby pani doktor, a jednak troche klasy brakuje. Dzisiaj sie odniosla do jakiś plotek, a nawet nie wie czy to prawda. Przestaje oglądać, bo zaczyna nudzić

Gość Jola

Wszystkie te posty na blogu to jakis procent Wikipedii. Szkoda czytać. Ale jakieś nastolatki może są zaskoczone taka „wiedza”

Gość gosc gosc
56 minut temu, ANIL napisał:

Przaśna baba. Ciężko sie jej słucha jak otworzy buzie i zacznie zaciagać. Niby pani doktor, a jednak troche klasy brakuje. Dzisiaj sie odniosla do jakiś plotek, a nawet nie wie czy to prawda. Przestaje oglądać, bo zaczyna nudzić

bardzo przaśna i tylko kasa, kasa... babsko jest okropne, wredne, nie szanuje obserwatorek...

Gość Ggghhhhhh

Czy tylko dla mnie ta zona johna jest odpychająca? Niechlujna, ofiara mody, i jeszcze te ...yczne opaski. A ta piżama paulina to chyba będzie najbrzydszy model w ich kolekcji

Gość Ula

dzisiaj  napisała ze ktoś już na nią złożył doniesienie do izby lekarskiej. 

Gość Gosc

Mianowała się specjalistą, którym nie jest , rozkęcila na tym biznes .Dawniej lekarz nie mógł się w ogóle reklamować. Nawet na tablicy informacyjnej nie mogło być napisane nic poza specjalnością i godzinami przyjęć. Ona jest handlarą nie lekarzem.  

Gość Zuzka
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mianowała się specjalistą, którym nie jest , rozkęcila na tym biznes .Dawniej lekarz nie mógł się w ogóle reklamować. Nawet na tablicy informacyjnej nie mogło być napisane nic poza specjalnością i godzinami przyjęć. Ona jest handlarą nie lekarzem.  

Dobrze napisałaś. Dawniej. Dawniej też ludzie bryczką jeździli, a dzisiaj samochodami. 
Moim zdaniem mama ginekolog robi bardzo dużo dobrego, a jakiś kiepski złośliwy lekarz- gnom musiał ją zakablować z czystej zazdrości. 

Gość Hejka
1 godzinę temu, Gość Zuzka napisał:

Dobrze napisałaś. Dawniej. Dawniej też ludzie bryczką jeździli, a dzisiaj samochodami. 
Moim zdaniem mama ginekolog robi bardzo dużo dobrego, a jakiś kiepski złośliwy lekarz- gnom musiał ją zakablować z czystej zazdrości. 

No ale moment - przecież to są tylko PLOTKI i jakieś niepotwierdzone informacje, co sama Nicole przyznała. Oczywiście napisała o tym post na insta, potem może dotarło do niej że to głupie i go skasowała. Moim zdaniem to kolejne nakręcanie afery o rzekomych hejterach przez mamęginekolog (a było już tak nie raz)

Gość gosc

Ludzie sa zawistni, dlatego ja zglaszaja. Tutaj tez to widac, zero merytoryki tylko plucie jadem. Wkurza was to przestancie sledzic jej insta i po problemie. Ja uwazam, ze jest super, miala swietny pomysl na business, nie tylko zarabia, ale jeszcze uswiadamia innych. Na you tube jest wielu lekarzy i nikt ich za to nie krytykuje. Doctor Mike zbudowal na tym swoja popularnosc, pracuje w szpitalu, ale tez ma swoj kanal na yt i sprzedaje rozne produkty i co z tego? Zawisc jest destruktywna, w niczym wam nie pomoze, niszczy was od srodka, a Nicole jak miala tak i bedzie miala fajne zycie, z wami czy bez was 😉 Pozdrawiam wszystkie sfrustrowane zmijki.

Gość Ggg

Jeśli chcecie merytoryczną odpowiedź od Oil Warszawa, znajduje się na ich instagramie w komentarzach pod postem z 2 grudnia

Gość Gość
16 godzin temu, Gość Ula napisał:

dzisiaj  napisała ze ktoś już na nią złożył doniesienie do izby lekarskiej. 

To akurat mnie nie dziwi. Używała tytułu do którego nie ma uprawnień i czerpala z tego korzyść majątkową. 

Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To akurat mnie nie dziwi. Używała tytułu do którego nie ma uprawnień i czerpala z tego korzyść majątkową. 

Pisze że jest w trakcie specjalizacji, a wy tutaj piszecie, że nie pracuje w zawodzie to jak to jest ?

Gość Olka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pisze że jest w trakcie specjalizacji, a wy tutaj piszecie, że nie pracuje w zawodzie to jak to jest ?

Jest na macierzyńskim, wraca do pracy od stycznia- czyli jest w trakcie specjalizacji. 

Gość Gość

Tak jak studentka prawa nie może nazywać się prawnikiem tak samo lekarz w trakcie specjalizacji nie może nazywać się ginekologiem, pediatra czy urologiem. 

Gość Gggggggg

Co było w tym poście zanim go mg skasowala?

Gość Gosc

Teraz się wystraszyła i zmieniła opis, że ginekolog położnik in spe. Wcześniej pisała, że jest ginekologiem-poloznikiem. Screeny na pewno ludzie mają. Skoro się stresuje to na pewno zostały w izbie poważne dowody zlozone

Gość Gosc

Ona wykorzystala zaufanie publicznego zawodu. Kompletny brak moralnosci.Gdyby to robila pod szyldem Nicola, mysle, ze nikt by nie mial pretensji a tak..... to niestety. Z tego co mowila to ktos ze srodowiska medycznego zlozyl skarge. My jestesmy za malutkie na takie fiki miki.

Gość Gosc

Ona ciągle wykreca kota ogonem i twierdzi, że tyle dobrego robi i że czeka na chwilę aż działałalność lekarzy w internecie będzie akceptowana. Jest akceptowana, jakoś inni nie mają problemów. Szkoda, że nie widzi choćby tego, że do niedawna i w opisie na instagramie i na blogu podawała się za lekarza ginekoga poloznika choć nie ma specjalizacji. Nie Nicole Sochacki prywatnie sprzedająca gacie, tylko Nicole Sochacki ginekolog poznik sprzedająca gacie. Słuchajcie się mnie i kupujcie ode mnie, bo ja jestem lekarką. Innym grozi sądami i po wami, a sama od początku nie była w porządku. Już powinni ją capnąć kilka lat temu jak twierdziła, że pacjent onkologiczny sam najlepiej wie jakiego leczenia potrzebuje i promował leczenie raka kawą. Teraz popada w skrajnos i żadnych zbiórek nie promuje

Gość Gość

Ten tekst, że jej ubrania robią tyyyyyyle dobrego. Masakra jakaś. Wystarczy iść do pierwszego lepszego sklepu i wybrać coś dobrego gatunkowo zamiast poliestrow. Żadna filozofia no ale ona chyba myśli, że jej ubrania maja moc cudotworcza i leczą. Wystarczy nie zakładać na siebie sztucznych materiałów. Na rynku jest mnóstwo sklepoe z bielizną 100% baweny czy ubrań dla niemowlakow. Więc żadnej Ameryki nie odkryla. 

Gość Iht
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ona ciągle wykreca kota ogonem i twierdzi, że tyle dobrego robi i że czeka na chwilę aż działałalność lekarzy w internecie będzie akceptowana. Jest akceptowana, jakoś inni nie mają problemów. Szkoda, że nie widzi choćby tego, że do niedawna i w opisie na instagramie i na blogu podawała się za lekarza ginekoga poloznika choć nie ma specjalizacji. Nie Nicole Sochacki prywatnie sprzedająca gacie, tylko Nicole Sochacki ginekolog poznik sprzedająca gacie. Słuchajcie się mnie i kupujcie ode mnie, bo ja jestem lekarką. Innym grozi sądami i po wami, a sama od początku nie była w porządku. Już powinni ją capnąć kilka lat temu jak twierdziła, że pacjent onkologiczny sam najlepiej wie jakiego leczenia potrzebuje i promował leczenie raka kawą. Teraz popada w skrajnos i żadnych zbiórek nie promuje

Bez promowania się na insta jako lekarz ginekolog nie zdobyłaby takiego sukcesu. To zawód zaufania publicznego wiec w zawrotnym tempie zyskiwała zaufanie instagramerek. 

OIL napisal, ze zadnej skargi nie ma na nia. A ona placze prawie na insta, ze taka dobra z niej osoba i jak to ktos na nia doniosl.... zalosna

Gość Aga

Bardo dobrze ze ja zgłosili 

Gość ojojoj

Kto śmiał donieść na idealną lekarkę/influenserkę/matkę/żonę/biznesłumen???

Przecież gadanie o tym, aby nie spać w gaciach robi tyle dobrego!

A gotowanie mięcha z 30% śmietaną to już w ogóle samo dobro i zdrowie.

Nie szkoda mi jej. Jest fałszywa i palma jej odbija od kucharskiego "sukcesu" finansowego.

Jedź Nikolka na Santorinii, kup sobie drugą chatę i tam płacz w poduszki.

Gość Sara
38 minut temu, Gość Aga napisał:

Bardo dobrze ze ja zgłosili 

Zobaczymy jak będziesz śpiewać kiedy ktoś ciebie gdzieś zgłosi bezpodstawnie. 

Gość Gość
8 minut temu, Gość Sara napisał:

Zobaczymy jak będziesz śpiewać kiedy ktoś ciebie gdzieś zgłosi bezpodstawnie. 

Jakie bezpodstawnie. Nikola używała tytułu do którego nie ma uprawnień. To działanie ścigane prawnie. 

Gość Gosc

Wątpię że ktoś na nią doniósł. Jak zwykle szuka wirtualnej atencji. Chce dostać dużo serduszek i słów wsparcia od fałszywych instagramowych przyjaciółek podlizujacych się, by ogrzać się w blasku sławy swej idolki

Gość Sara
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakie bezpodstawnie. Nikola używała tytułu do którego nie ma uprawnień. To działanie ścigane prawnie. 

Przecież nie za to została podkablowana 🤦‍♀️ I jakie prawnie? Ma sprawę cywilną? Donos do izby lekarskiej nie równa się sprawą w sądzie. 

Gość Iga

Dzisiaj się cieszyła, ze pacjentka przyszła na wizytę pologowa wystrojona razem z dzieckiem w produkty jej firmy. I ona uważa ze tak bardzo uszczęśliwia ludzi ze im sprzedaje to wszystko... robi tyle dobrego... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się