Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lola

Mamaginekolog

Polecane posty

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Bellissima napisał:

Czy to fair, że rezydentka, stażystka czy jak tam, wyposaża oddział za pośrednictwem fundacji? Można tę filantropię wyłącznie chwalić, ale czy to sprawiedliwe? To państwowy szpital, a braki w umeblowaniu są błędem systemu, czy fundacja podwładnej powinna je dostarczać? 
Czy słyszałyście, że na Ukrainie kupuje się nauczycielom sprzęt AGD w prezencie?
Tak tylko pytam. 

Owsiak też kupuje sprzęt. Moglaby to w zbiórkach powiedzieć co zamierza kupić albo co wesprzeć. 

Edytowano przez Trum11

2 godziny temu, Bieresie napisał:

Lepiej samemu sobie odkładać do przysłowiowej skarpety i w razie czego mieć pieniądze na psychoga niż co chwilę wpłacać na te jej zbiórki. Bo za te wpłaty to niektóre już by dawno uzbierały na kilka/kilkanaście sesji. A przynajmniej można samemu wybrać specjaliste. A nie wplacac jej co chwilę regularnie a jak zajdzie potrzeba skorzystania z pomocy to trafi się taka Angelika co każe w ramach terapii pójść na spacer i koniec porady. 

I jeszcze przypomni o właściwym oddychaniu. 

• Like 1

Przed chwilą, Trum11 napisał:

Owsiak też kupuje sprzęt. 

Owsiak to inna skala i cel. 

• Like 1

2 minuty temu, Bellissima napisał:

Owsiak to inna skala i cel. 

Ale mówi na co będą wydane. A ta zbiera dla kobiet w potrzebie a kupuje meble do szpitala. Na kobietę w potrzebie każdy wpłaca. Na meble dla lekarzy ja bym nie wpłaciła. 

• Like 3

1 minutę temu, Trum11 napisał:

Ale mówi na co będą wydane. A ta zbiera dla kobiet w potrzebie a kupuje meble do szpitala. Na kobietę w potrzebie każdy wpłaca. Na meble dla lekarzy ja bym nie wpłaciła. 

A co z innymi rezydentami, którzy nie mają fundacji? 🍀

• Like 2

2 minuty temu, Bellissima napisał:

A co z innymi rezydentami, którzy nie mają fundacji? 🍀

Nic co ma być? Mogą z wypłaty chociaż ochraniacze na buty za sponsorować. 

• Like 1

2 minuty temu, Trum11 napisał:

Nic co ma być? Mogą z wypłaty chociaż ochraniacze na buty za sponsorować. 

Ha ha, chyba tylko dla siebie 🙂 Dobranoc. 

• Like 1

10 godzin temu, Trum11 napisał:

Ale jest coś takiego jak celowość zbiórki, tzn. nie można zbierać np. na chore dzieci, a później wydać na chore kotki, bo to sa jednak pieniadze z publicznej zbiórki, wpłacone właśnie na konkretny cel. Chyba, że w statucie ma różne rzeczy wypisane i wtedy nie można się doczepić

26 minut temu, minineczka napisał:

Ale jest coś takiego jak celowość zbiórki, tzn. nie można zbierać np. na chore dzieci, a później wydać na chore kotki, bo to sa jednak pieniadze z publicznej zbiórki, wpłacone właśnie na konkretny cel. Chyba, że w statucie ma różne rzeczy wypisane i wtedy nie można się doczepić

No na pewno ma napisane różne rzeczy 

3 godziny temu, Trum11 napisał:

No na pewno ma napisane różne rzeczy 

Cel zbiórki też można zmienić. Niedawno sąd uznał, że zbierający na cinquecento dla chłopaka, który zderzył się z rządowym BMW, miał prawo się rozmyślić i przeznaczyć pieniądze na siebie. To była osoba prywatna!

Fundacja zawiera wszystko w statucie. 

Błagam powiedzcie mi co ona ma takiego na głowie?🙈 od wszystkiego ma ludzi... dla mnie to trochę słabe w stosunku do kobiet, które ogarniają dom,dzieci, pracę same!

• Like 1
  • Confused 1

35 minut temu, Heej2909 napisał:

Błagam powiedzcie mi co ona ma takiego na głowie?🙈 od wszystkiego ma ludzi... dla mnie to trochę słabe w stosunku do kobiet, które ogarniają dom,dzieci, pracę same!

No na głowie to ona dużo ma. Ona jest mega pracowita. Mogła by nie gotować w domu a jednak gotuje. Do pracy moglaby nie chodzić a jednak chodzi. I ta fundacja nie jest jej potrzebna a jeszcze ja prowadzi. Ma ludzi ale codziennie wstaje i coś robi. Pozytywnie. 

• Like 3

Ja ją oglądam 3 rok i ona codziennie nagrywa na Insta. Ja bym odpuściła już, nie wiem czy by mi się chciało. Tym bardziej że ona ma profil firmowy gdzie pracownicy go prowadzą.

22 godziny temu, Trum11 napisał:

Ja ją oglądam 3 rok i ona codziennie nagrywa na Insta. Ja bym odpuściła już, nie wiem czy by mi się chciało. Tym bardziej że ona ma profil firmowy gdzie pracownicy go prowadzą.

Leniem nie jest, przynajmniej moim zdaniem, natomiast tego Instagrama to Ona bardzo, bardzo lubi 😉 fakt że pewnie podnosi to sprzedaż w sklepie, ale wydaje mi się że na pierwszym miejscu jest pokazywanie Jej życia. Lubi o Nim mówić, lubi pokazywać co ma, co kupiła, jak wygląda w jakimś ubraniu. Próżność, ale któż Jej nie ma? 😅

• Like 3

Dnia 17.09.2021 o 20:35, Heej2909 napisał:

Jeden ma tak, inny ma inaczej. Nie ma w tym nic "słabego". Pewnie gdybyś miała taką możliwość, to też byś tak robiła. 

Tyle mówi się o różnorodności, o tym, żeby się nie porównywać, że nie ma "gorzej" czy "lepiej"w takich sytuacjach, a i tak znajdzie się jakaś reprezentantka przestarzałej mentalności i wywali z tekstem jak z cytatu. Macierzyństwo nie jest łatwe samo w sobie. Po co jeszcze się nawzajem pogrążać w tej roli? Do przemyślenia.

Ja nigdy, przenigdy, nie zamierzam krytykować żadnej matki za to, jakich dokonuje wyborów w związku ze swoją rolą i wam polecam to samo. 

Chyba nie zrozumiałaś mojego komentarza. Nie mam nic do tego, że ktoś ją wyręcza w wielu rzeczach ale to że tak ciągle narzeka. Tak, ja też mam gorsze dni i też narzekam tak jak każdy z nas ale przynajmniej publicznie nie robię z siebie przysłowiowej męczennicy. No sorry.

• Like 1

24 minuty temu, Heej2909 napisał:

Chyba nie zrozumiałaś mojego komentarza. Nie mam nic do tego, że ktoś ją wyręcza w wielu rzeczach ale to że tak ciągle narzeka. Tak, ja też mam gorsze dni i też narzekam tak jak każdy z nas ale przynajmniej publicznie nie robię z siebie przysłowiowej męczennicy. No sorry.

Nikola jest jaka jest, ale zaradności nie można jej odmówić. Bije pianę nawet na durnym narzekaniu i chwała jej za to. Czy to właściwe? Nie wiem. Nie jestem od tego, żeby osądzać w ten sposób. Jeżeli mi się nie podoba, to albo przeklikuję relację, albo przesuwam na następną.

Mam wrażenie, że wszysxy hejterzy zapominają o tym, że także oni przyczyniają się do popularności i sukcesu tej hejtowanej osoby. 

A poza tym porównując N do chociażby Wittaminy, to ta druga niestety wygrywa konkurs w matczynym narzekaniu i to po stokroć XD.

17 minut temu, sokowirowka napisał:

Jak wam się podoba wesele RP? 

A dlaczego ta nazwa imprezy Wesele? Nicole chciała wyglądać jak Karynka z Oktoberfestu a Kuba przywdział strój szkocki ?? Jechali "ogórkiem" z prlu, na sali disco polo ? O co tu chodzi ???

• Haha 2

Napisano (edytowany)

Strasznie mało transparentna jest ta jej firma. Z jednej strony robiła zbiórkę na pensje dla pracowników, ale hajs na takie pier.dolety jak ta impreza dzisiaj znalazł się bez problemu. 

Wiem, że zbiórka była na łamach fundacji, ale ja już się pogubiłam, co tam jest czym, bo w fundacji pracują ci sami ludzie co w wydawnictwie/sklepie z gaciami.

Edytowano przez Laczisony 3.0
  • Like 6

Napisano (edytowany)
40 minut temu, rodzynkarodzynka napisał:

A dlaczego ta nazwa imprezy Wesele? Nicole chciała wyglądać jak Karynka z Oktoberfestu a Kuba przywdział strój szkocki ?? Jechali "ogórkiem" z prlu, na sali disco polo ? O co tu chodzi ???

Nicole kiedyś organizowała już taka imprezę dla pracowników i w zartach powiedziała, że będzie z rozmachem jak wesele. No i ta nazwa się przyjęła. Btw komu podoba się su*kienka Alicji? 😁

Edytowano przez Modivo

Dnia 19.09.2021 o 11:45, Sramuel napisał:

Jeden ma tak, inny ma inaczej. Nie ma w tym nic "słabego". Pewnie gdybyś miała taką możliwość, to też byś tak robiła. 

Tyle mówi się o różnorodności, o tym, żeby się nie porównywać, że nie ma "gorzej" czy "lepiej"w takich sytuacjach, a i tak znajdzie się jakaś reprezentantka przestarzałej mentalności i wywali z tekstem jak z cytatu. Macierzyństwo nie jest łatwe samo w sobie. Po co jeszcze się nawzajem pogrążać w tej roli? Do przemyślenia.

Ja nigdy, przenigdy, nie zamierzam krytykować żadnej matki za to, jakich dokonuje wyborów w związku ze swoją rolą i wam polecam to samo. 

Dokładnie, gdybym miała tyle kasy co ona, to też bym miała ludzi do roboty 😁Nie sądzę, że w Polsce jest wiele milionerek  które same sprzątają, gotują rosoły i jeszcze pracują na etacie chociaż nie muszą. 

• Haha 1

Dnia 19.09.2021 o 12:49, Sramuel napisał:

Nikola jest jaka jest, ale zaradności nie można jej odmówić. Bije pianę nawet na durnym narzekaniu i chwała jej za to. Czy to właściwe? Nie wiem. Nie jestem od tego, żeby osądzać w ten sposób. Jeżeli mi się nie podoba, to albo przeklikuję relację, albo przesuwam na następną.

Mam wrażenie, że wszysxy hejterzy zapominają o tym, że także oni przyczyniają się do popularności i sukcesu tej hejtowanej osoby. 

A poza tym porównując N do chociażby Wittaminy, to ta druga niestety wygrywa konkurs w matczynym narzekaniu i to po stokroć XD.

Jest pracowita i zaradna. Ale z mojej opaerwacji wynika że tylko ci najbardziej pracowici mają te miliony. Nawet jak mają to dalej pracują. 

• Like 1

11 godzin temu, Modivo napisał:

Nicole kiedyś organizowała już taka imprezę dla pracowników i w zartach powiedziała, że będzie z rozmachem jak wesele. No i ta nazwa się przyjęła. Btw komu podoba się su*kienka Alicji? 😁

Dla mnie ...enka 👎🏻

• Like 1

Babka ma łeb do biznesu i lenistwa nie można jej zarzucić. Co do kiecki hmm ja bym nie założyła ale kwestia gustu ważne że N.  sie podoba i czuła się w, tym dobrze. 

4 godziny temu, Trum11 napisał:

Jest pracowita i zaradna. Ale z mojej opaerwacji wynika że tylko ci najbardziej pracowici mają te miliony. Nawet jak mają to dalej pracują. 

Ja raczej myślę, że ona jest tylko twarzą tego wszystkiego i jej zadanie to pleść głupotki do neta żeby przyciągnąć klientele. Natomiast za tym całym biznesem siedzi ktoś inny i nie mam na myśli Kuby. 

• Like 2
  • Thanks 1

43 minuty temu, Bieresie napisał:

Ja raczej myślę, że ona jest tylko twarzą tego wszystkiego i jej zadanie to pleść głupotki do neta żeby przyciągnąć klientele. Natomiast za tym całym biznesem siedzi ktoś inny i nie mam na myśli Kuby. 

A kto? 

3 godziny temu, sokowirowka napisał:

A kto? 

Ktoś kto siedzi w tym biznesie od dawna. On jest mózgiem i wszystkim steruje plus jego świta a Nikolajna  z mezem mają robić z siebie klaunów żeby zdobyć klientów. 

• Like 2
  • Haha 1

4 godziny temu, Bieresie napisał:

Plesc glupotki? Oczywiście, jej SM to w dużej części po prostu lifestyle, ale też i dużo wiedzy medycznej. 

Oczywiście, nie ona zapieprza w magazynie, ale to ona rzuca pomysły, które inni realizują, i mogłaby olać resztę, skoro inni robią coś za nią i hajs się kręci. Ale nie jest taka. Poświęca czas na zagwozdki medyczne, pracuje normalnie w przychodni/szpitalu, a oprócz tego jak ktoś pisał gotuje (a mogłaby mieć catering bo ja po prostu stać), spędza czas z dziećmi, z rodziną. Ja ja za to bardzo szanuje. Bo mogłaby tylko podpisywać świstki w pracy i biznes by się kręcił. Ale nie robi tylko tego. Do tego to jak dba o pracowników, kolejny plus. 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się