Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lola

Mamaginekolog

Polecane posty

10 godzin temu, Jankeska napisał:

Strasznie pogrubia

Tak. Nawet mając rozmiar S wygląda się jak mega grubas. 

Jak pokazywali XL i M to każda dziewczyna w niej mega grubo wyglądała. Powinni jakieś bardziej użytkowe kurtki zrobić. Projektantka z Londynu za bardzo odleciała. 

• Like 3

U niej się naprawdę robi bazar najgorszego sortu. Te projekty są takie paskudne, kto to w ogóle kupuje?

• Like 3

1 godzinę temu, AniaPova napisał:

U niej się naprawdę robi bazar najgorszego sortu. Te projekty są takie paskudne, kto to w ogóle kupuje?

Te stroje ostatnio z RP to tylko na te ich wesela, no sorry taka 45 latka no kurde zajebioza w takim srebrze 🤦🏼‍♀️ za niemałe pieniadze, a w przyszlym roku bedzie niemodne 

• Like 3

Najlepsza psiapsi Nicolki Emilka kurtke puchowa sprzedaje za 489 zl a ta 699 🙈🤦🏼‍♀️ Lecta i nabijajta kabzę Wojcickim 😂😂😂

• Like 1

4 godziny temu, She napisał:

Najlepsza psiapsi Nicolki Emilka kurtke puchowa sprzedaje za 489 zl a ta 699 🙈🤦🏼‍♀️ Lecta i nabijajta kabzę Wojcickim 😂😂😂

handlarze, cwaniaki wredne

6 godzin temu, AniaPova napisał:

kupują psychofanki zakochane w lekarce- handlarce.

• Like 1

1 godzinę temu, anna magda napisał:

kupują psychofanki zakochane w lekarce- handlarce.

Noo kolezaneczki dostaly, kolezaneczki zachwycają sie 🤦🏼‍♀️ A 90% ...ow doładowalo konto państwu W 🤦🏼‍♀️

Dnia 4.10.2021 o 17:10, Mimi2021 napisał:

Niezła z niej logopedka skoro nie wie, że ćwiczenia 2x z terapeutą to za mało i zeby cos z tego było trzeba ćwiczyć w domu bo inczej nie będzie efektów. 

Takie z nich wszystkich logopedki, lekarki i znawczynie, jak z koziej du...py trąby. One są tylko znawczyniami od robienia grubej kasy i naciągania naiwnych kobiet na zakupy. Tu widać mistrzostwo.

• Like 1

Znowu prośby o wpłatę na fundację. A co z mobilnym USG na które w tamtym roku na wakacjach tak hucznie zbierali??? Kiedy się z tego wywiążą??? W między czasie było jeszcze kilka zbiórek a tego Usg dalej nie ma. 

• Like 4

1 godzinę temu, Bieresie napisał:

Znowu prośby o wpłatę na fundację. A co z mobilnym USG na które w tamtym roku na wakacjach tak hucznie zbierali??? Kiedy się z tego wywiążą??? W między czasie było jeszcze kilka zbiórek a tego Usg dalej nie ma. 

Najwazniejsze ze dzis grill meksykański pod rogerem byl, N zmeczona i podłamana dzisiaj czyzby malo wpłat bylo

• Like 2

5 godzin temu, Bieresie napisał:

Kobity

Apel

Nie wpłacajcie im kasy !!!

Dajcie na chore dzieci lub na zwierzaki. Nie dawajcie bogatym oszustom !

• Like 2
  • Thanks 1

4 godziny temu, She napisał:

Najwazniejsze ze dzis grill meksykański pod rogerem byl, N zmeczona i podłamana dzisiaj czyzby malo wpłat bylo

No jak mało. Jak kolekcja premium w kilka godzin zeszła. Kurtek już nie ma. 

• Like 1

Przeżywa, że nie zda egzaminu ze specjalizacji i jak bardzo cieżko uczyć się mając 40 lat. Jestem przerażona, ta kobieta jest lekarzem, cały czas powinna się czegoś douczać.

• Like 1
  • Thanks 1

Wciskanie ludziom przymusu zakupów w jednej i słusznej firmie jest dla niej bardziej pasjonujące. Wkurza tym gadaniem o nauce, zmusza się na siłę i to widać, bo gdyby nie fakt ze naduzywa tytułu ginekolog to miałaby w poważaniu ta specjalizację. Dostanie na bank proste pytania, a może nawet tylko na insta pokazuje ze się uczy a wcale nie musi😉 gdzie będą męczyć Warszawianke roku- to nie wypada😏 😉 dziećmi tez się nie zajmuje bo ma wymówkę,  starszy jak krzyczał tak krzyczy, logopeda to ściema....

• Like 1
  • Thanks 1

5 godzin temu, rodzynkarodzynka napisał:

Wciskanie ludziom przymusu zakupów w jednej i słusznej firmie jest dla niej bardziej pasjonujące. Wkurza tym gadaniem o nauce, zmusza się na siłę i to widać, bo gdyby nie fakt ze naduzywa tytułu ginekolog to miałaby w poważaniu ta specjalizację. Dostanie na bank proste pytania, a może nawet tylko na insta pokazuje ze się uczy a wcale nie musi😉 gdzie będą męczyć Warszawianke roku- to nie wypada😏 😉 dziećmi tez się nie zajmuje bo ma wymówkę,  starszy jak krzyczał tak krzyczy, logopeda to ściema....

A teraz tysiace kompletów od E bedzie w mięsnym, nooo trza nabijać kabzę jednej i drugiej, bidulki na chleb nie maja, na nowe Diory i Chanele brak

• Like 1

A ta narzutka od Emilki jest warta ceny? Bo ogólnie wygląda spoko i może któraś z Was kupiła 🙂

1 godzinę temu, Peryl napisał:

A ta narzutka od Emilki jest warta ceny? Bo ogólnie wygląda spoko i może któraś z Was kupiła 🙂

Kupilam z 2 lata temu, drugi raz bym nie kupila, po praniu wyglada jak psu z gardła, mam jeszcze ktoras bluzke tez tragedia, przy dekoldzie i rękawach nie wykończone, pieniadze wyrzucone w błoto 

• Like 1

2 godziny temu, medisept napisał:

Lubice oglądać E i jej babcie H?

Ja bardzo lubię E jako osobę, wydaje mi się bardzo sympatyczna. Zamieniłam z nią kiedyś kilka zdań po ślubie koleżanki, mimo że za jej wokalem nie przepadam-bardzo dobre pierwsze wrażenie. A jej babcie również bardzo lubię, niejednokrotnie poprawiła mi humor. 

• Like 1

Dnia 20.10.2021 o 17:47, anitka_21 🙂 napisał:

Babcia jest super 😉

Dnia 18.10.2021 o 11:22, medisept napisał:

Zamiast cieszyc sie wyjazdem mezem to tylko telefon w rece 🤦🏼‍♀️ Ci ludzie serio glupieja jak nie nagrają czegos i zasiegi nie beda sie zgadzac

18 godzin temu, She napisał:

Zamiast cieszyc sie wyjazdem mezem to tylko telefon w rece 🤦🏼‍♀️ Ci ludzie serio glupieja jak nie nagrają czegos i zasiegi nie beda sie zgadzac

Tu kasa ma się zgadzać, oni żyją z naiwnych, ja wątpię, czy ich coś cieszy jeszcze, no pewnie pieniądze...

Dnia 18.10.2021 o 13:43, Olista napisał:

Ja bardzo lubię E jako osobę, wydaje mi się bardzo sympatyczna. Zamieniłam z nią kiedyś kilka zdań po ślubie koleżanki, mimo że za jej wokalem nie przepadam-bardzo dobre pierwsze wrażenie. A jej babcie również bardzo lubię, niejednokrotnie poprawiła mi humor. 

20 godzin temu, She napisał:

Dnia 18.10.2021 o 11:22, medisept napisał:

Kiedys przyjemniej sie Ją oglądało, mam wrazenie ze odkad wiecej czasu spedza z N to jest bardziej wredna no moze slowa mi zabraklo dla swoich obserwatorów, kiedys dramy nie komentowała a teraz mam wrazenie ze nakręcana jest przez N i tak jak tamta zamiast olać to nakręca jeszcze bardziej 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się