Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TiTo

Poznanie dzisiaj wolnej dziewczyny powyżej 25 roku życia graniczy z cudem

Polecane posty

Gość TiTo

Dodam takiej  W MIARĘ ATRAKCYJNEJ, przeciętnej ale ładnej itp.. nie mówię o jakiś ciężkich grubych kaszalotach (chociaż nawet i takie często kogoś mają)

otóż dzisiaj... poznać kobiete kiedy się ma juz starszy wiek, graniczy z cudem, a to dlatego, ze praktycznie wszystkie są już zajęte, a nawet jak jakas jest CHWILOWO wolna to ta chwila trwa krótko, to teraz miej człowieku szczęscie i traf na kobiete, która po a)tobie sie podoba, po b) ty sie jej podobasz i po c) jest wolna i otwarta na związek..

to równie dobrze jak granie w totolotka i liczenie na cud, ze się trafi szóstkę.. , nic więc dziwnego, ze w obecnych czasach jest wręcz plaga samotnych facetów około 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988

Masz rację. Wśród moich znajomych i w rodzinie ogromna większość par poznała się w szkole średniej, najpóźniej na studiach. Nie wyobrażam sobie szukania partnerki będąc w wieku 25+. Swoją poznałem wręcz cudem mając lat 23. Bałem się już, że zostanę wiecznym singlem. Wszystkie najfajniejsze dziewczyny od dawna były już zajęte. Ta moja była mi z pewnością przeznaczona. Inaczej tego nie jestem w stanie wytłumaczyć. Ona była atrakcyjną, wolną dziewczyną, która dała kosza kilku adoratorom zanim się poznaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorze przeciez po to sa wlasnie portale/aplikacje randkowe

 

tak sie dzis poznaja ludzie (w kazdym wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

W druga stronę jest identycznie. Fajni faceci sa dawno zajęci. Zostały odpady. Nie ma fajnych wolnych mężczyzn po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×