Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CoZAporazka

Wczoraj spotkałem się z kobietą z internetu, jestem załamany, potraktowała mnie jak g()wno

Polecane posty

Gość CoZAporazka

Ehhh co za porażka 😕  , jakiś czas temu zagadałem do pewnej kobiety na fb, od tak.. bo mi się spodobała

zaczelismy ze sobą pisać, wysłałem jej swoje 2 fotki i była raczej zadowolona. Pisalismy ze sobą dobre 2 tygodnie, często juz z podtekstami erotycznymi, nakręceni na siebie. W końcu doszło do spotkania, jeszcze NA GODZINĘ PRZED SPOTKANIEM mowiła mi przez telefon, że po piwku (bo umowilismy sie pierw na piwko w jednym z lokali) pojdziemy moze na kino czy gdizes potańczyć.Warto dodac, ze ja mam 23 lata a ona 27, ale przez neta mówila, ze nie robi to dla niej roznicy bo jej sie fajnie ze mną gada..    W końcu spotkaliśmy się i po prostu jakby strzał w morde, laska mnie zobaczyła i momentalnie wywaliła mi z tekstem, że ona ma mało czasu... 😮 a jeszcze mówie, godzine temu planowala niemalze cala noc ze mną..      najzywczajniej na swiecie totalnie się jej nie spodobałem w realu i dlatego mi tak powiedziała. poszlismy na to piwo.., tzn. ja wziałem piwko tak jak się umawialismy a ona szklankę wody!!, posiedzielismy nie wiem, moze godzina mineła, po czym zawineła się i pojechała, poźniej tylko dostałem sms-a "sorka ale czuje się przy tobie jak przy młodszym bracie, nie bedziemy sie spotykac"  Boze jaka załamka..., a mi sie tak ta laska spodobała 😕 moja wartosc siebie spadła na maksa, czuje sie jak jakies go.wno obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile masz wzrostu ? Prawdopodobnie na fotkach nie widać było twojego wzrostu i  to może być przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben

Za młody dla niej byłeś. No i z pewnością z wyglądu na żywo się jej nie spodobałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoZAporazka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ile masz wzrostu ? Prawdopodobnie na fotkach nie widać było twojego wzrostu i  to może być przyczyna.

175cm, ale pisałem jej o tym przez neta, żeby własnie nie bylo jakiegoś rozczarowania

no sprawa jest po prostu prosta, nie spodobałem się jej fizycznie w realu i cały czar prysł, a jak pisalismy przez neta to była naprawde mną "zajarana" codziennie pisala, czesto pierwsza, dzwonila, gadki szmatki, podteksty erotyczne itp

ja ROZUMIEM TO ZE moglem się jej nie spodobać i tak naprawde stritke do niej nie mam pretensji o to, chodzi tylko o to, że ja sam się poczułem jak g0wno i moja pewnosc siebie po prostu zmalała do minimum 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdd

Wrzuciles zdj na ktotym wygladales calkiem inaczej? A moze ubrales sie chuujovo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość CoZAporazka napisał:

175cm, ale pisałem jej o tym przez neta, żeby własnie nie bylo jakiegoś rozczarowania

no sprawa jest po prostu prosta, nie spodobałem się jej fizycznie w realu i cały czar prysł, a jak pisalismy przez neta to była naprawde mną "zajarana" codziennie pisala, czesto pierwsza, dzwonila, gadki szmatki, podteksty erotyczne itp

ja ROZUMIEM TO ZE moglem się jej nie spodobać i tak naprawde stritke do niej nie mam pretensji o to, chodzi tylko o to, że ja sam się poczułem jak g0wno i moja pewnosc siebie po prostu zmalała do minimum 😕

Przynajmniej szczerze ci napisała ze nic z tego nie będzie. Wolałbys zeby bez słowa zerwała kontakt?Nie sądzę,nie wiesz jakie to wtedy jest okropne.A ty przynajmniej wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie spodobał jej się twój zapach. Nie smuć się. Internetowe znajomości, które kończą się w rzeczywistości czasem tak się kończą. Przecież o tym każdy wie i należy o tym pamiętać. Nie było iskry i dobrze, że powiedziała choć mogła łagodniej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoZAporazka
9 minut temu, Gość Xdd napisał:

Wrzuciles zdj na ktotym wygladales calkiem inaczej? A moze ubrales sie chuujovo?

ubralem się najlepiej jak mogłem, a zdjecia? hmno coz, wiadomo, ze wybralem najlepsze jakie miałem

eh juz pie.prze to, nie bede sie umawial przez neta bo zawsze chu.jowo to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jak sie ubrales opisz. Poza tym randki z netu to 99% niewypaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość CoZAporazka napisał:

ubralem się najlepiej jak mogłem, a zdjecia? hmno coz, wiadomo, ze wybralem najlepsze jakie miałem

eh juz pie.prze to, nie bede sie umawial przez neta bo zawsze chu.jowo to wychodzi

To były zdjęcia a aktualne czy sprzed kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoZAporazka
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jak sie ubrales opisz. Poza tym randki z netu to 99% niewypaly

oj no normalnie.., co to za pytanie, ja się jej nie spodobalem ogolnie z wygladu a nie z braku stylu ubraniowego ,ale jesli juz az tak cie to interesuje to:

jeansy, koszulka calvina cleina i buciki całe czarne ze skóry najeczki , do tego zegareczek hugo bossa na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoZAporazka
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To były zdjęcia a aktualne czy sprzed kilku lat?

jedno sprzed roku a drugie z pol roku temu robione..

sprawa jest prosta, nie spodobalem jej sie i ja to rozumiem, sęk w tym, ze oczywisice mi sie ona spobala i juz zdazylem sie w niej zauroczyc ale przede wszystkim po prostu poczulem się jak g0wno.., bezwartosciowe, moja pewnosc siebie runeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość CoZAporazka napisał:

oj no normalnie.., co to za pytanie, ja się jej nie spodobalem ogolnie z wygladu a nie z braku stylu ubraniowego ,ale jesli juz az tak cie to interesuje to:

jeansy, koszulka calvina cleina i buciki całe czarne ze skóry najeczki , do tego zegareczek hugo bossa na ręce

Dobry kanciarz jesteś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoZAporazka
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dobry kanciarz jesteś.;)

nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się nakreciles nie znając jej osobiście... równie dobrze mogła być odwrotna sytuacja... Moim zdaniem nic takiego się nie stało : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego nie chcecie być sami , czujecie jakiś instynkt czy jak żeby z kimś być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia

haha, nie potraktowała cię ja g.wno tylko bardzo normalnie, przecież nie wyśmiała Cię w twarz, więc wyluzuj o próbuj dalej, nie załamuj się, odrzucenie to norma, trzeba być na to przygotowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

szmaty patrza tylko na wyglad a pozniej placza ze szybko nudza sie przystojniaczkom przyglupom 😄 i szybko zmieniaja sobie obiekt tylko do ruuchanka 😄 dobrze wam tak je/bane pustaki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drwied
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dlaczego nie chcecie być sami , czujecie jakiś instynkt czy jak żeby z kimś być ?

U faceta to ..., u kobiety presja otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoZAporazka

wkurza mnie to ze kobiety patrza tylko na wyglad faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
33 minuty temu, Gość CoZAporazka napisał:

175cm, ale pisałem jej o tym przez neta, żeby własnie nie bylo jakiegoś rozczarowania

no sprawa jest po prostu prosta, nie spodobałem się jej fizycznie w realu i cały czar prysł, a jak pisalismy przez neta to była naprawde mną "zajarana" codziennie pisala, czesto pierwsza, dzwonila, gadki szmatki, podteksty erotyczne itp

ja ROZUMIEM TO ZE moglem się jej nie spodobać i tak naprawde stritke do niej nie mam pretensji o to, chodzi tylko o to, że ja sam się poczułem jak g0wno i moja pewnosc siebie po prostu zmalała do minimum 😕

bo jestes slaby psychicznie, jeszcze nie dojrzałes do kochania sie z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccc

Sluchaj, za krotko zyjesz, spotkalam sie z dwoma z neta, super kolesie, na poziomie, wszystko na plus ale brak chemii, z 3 byla chemia chociaz obiektywnie wcale nie piekniejszy, nie lam sie:) zapach musi sie zgadzac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla niej jesteś za drobny, zbyt chłopięcy jeszcze, a dla innej bedziesz w sam raz, szukaj w swoim wieku kobiet. Taka to gustuje często w Panach 35 lat. Niepotrzebnie tak się dołujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro36

Niestety ale w Polsce nawet niskie kobiety preferują chłopów 185 cm +

Sam mam 175 i jak kiedyś zagadałem do takiej jednej co ma 150 cm w kapeluszu to mnie wyśmiała twierdząc że jestem dla niej za niski.

Brak słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość hehehe napisał:

szmaty patrza tylko na wyglad a pozniej placza ze szybko nudza sie przystojniaczkom przyglupom 😄 i szybko zmieniaja sobie obiekt tylko do ruuchanka 😄 dobrze wam tak je/bane pustaki 😄

Ty za to nie patrzysz i  chętnie wyłomoczesz nawet małą, grubą i wąsatą, której cycki sięgają pępka. To autor dostał kosza, nie pocieszaj się, że panna z którą się spotkał skończy sama, nie ten to inny, atrakcyjna kobieta ma sznur chętnych przez całe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowo 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Daro36 napisał:

Niestety ale w Polsce nawet niskie kobiety preferują chłopów 185 cm +

Sam mam 175 i jak kiedyś zagadałem do takiej jednej co ma 150 cm w kapeluszu to mnie wyśmiała twierdząc że jestem dla niej za niski.

Brak słów 😞

To nie musiało o wzrost chodzic, wiedziala ile chłopak mierzy. Poczuła się sporo dojrzalsza od niego i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COzaPORAZKA
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Prowo 2/10

chciałbym... niestety moja wlasna historia 😕

 

13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla niej jesteś za drobny, zbyt chłopięcy jeszcze, a dla innej bedziesz w sam raz, szukaj w swoim wieku kobiet. Taka to gustuje często w Panach 35 lat. Niepotrzebnie tak się dołujesz. 

zbyt drobny.. no wybacz ale w tym wieku to ja juz nie urosne, czyli jestem skazany na samotnosc na zawsze, bo wiadomo, ze zawsze bede taki

gorzej ze przez neta mowila, ze wiek nie robi jej roznicy a w realu taka odmiana 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Cccc napisał:

Sluchaj, za krotko zyjesz, spotkalam sie z dwoma z neta, super kolesie, na poziomie, wszystko na plus ale brak chemii, z 3 byla chemia chociaz obiektywnie wcale nie piekniejszy, nie lam sie:) zapach musi sie zgadzac 

O co chodzi z tym zapachem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAjajaja

A może zgoliłeś całkowicie zarost, a na zdjęciach go miałeś?

Takie zero zarostu odejmuje lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×