Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŁysyNarodowy

Jestem łysym narodowcem popieram konfederacje i obecny rząd bo kobiety wola seks z gogusiem od związku ze mną

Polecane posty

Gość ŁysyNarodowy

Taka prawda. Dzisiejsze społeczeństwo tak wygląda że facet z taka twarzą jak ja (kryminalisty) pracownik fizyczny, 36 lat ma prawie nikłe szanse na związek a co dopiero na sex z kobieta. One wola być same i spotykać się do łóżka z młodymi gogusiami, taki to ma zawsze trzy kobiety, jedna to jego stała partnerka a dwie następne to kochanki. Inne  z kolei lecą za granice i tam zarywają do obcokrajowców. To niesprawiedliwe !!!! Przez ten styl życia kobiet, tacy faceci jak ja są sami. Trzeba zmienić tę zepsuta kulturę, polska kobieta powinna wychodzić za maż za polskiego faceta, bardzo się ciesze że obecna partia rządząca bierze to zepsute społeczeństwo za ryj, mam nadzieje ze to początek wielkiej przemiany. Tylko prawdziwie polska rodzina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie gadaj głupot. Wiersz Ci napisałam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Buahaha hahaha żaden rząd nie da ci xipki z przydziału nieudaczniku jeden 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁysyNarodowy

 

2 minuty temu, Gość Proste napisał:

Buahaha hahaha żaden rząd nie da ci xipki z przydziału nieudaczniku jeden 😂 

Może i nie da, ale może trochę powqrwiać te które takimi jak pogardzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Proste napisał:

Buahaha hahaha żaden rząd nie da ci xipki z przydziału nieudaczniku jeden 😂 

ale za to wśród narodowców łatwo znajdzie sobie chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Proste napisał:

Buahaha hahaha żaden rząd nie da ci xipki z przydziału nieudaczniku jeden 😂 

Brawo. No chyba, że dopuści się gwałtu. Ale według narodowca to pewnie żadna zbrodnia, bo przecież tylko dogodził "swojej" kobiecie, czyt. Polce 🙂 A tak serio, to przeraża mnie to jak bardzo męska pewność siebie uzależniona jest od powodzenia u kobiet, a dokładniej od zaliczenia jak największej ilości kobiet. Im na serio odwala bez seksu, ta świadomość mnie przeraża. Zauważcie, że jak facet nie bzyka, to jest aspołecznym alienem nie nadającym się ani do roli męża, ani do roli ojca. Dlatego min. kobiety wolą mężczyzn z jakimś doświadczeniem - bo fakt, że jakaś kobieta go chciała świadczy o tym, że nie jest "wybrakowanym" towarem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁysyNarodowy
50 minut temu, Gość gość napisał:

ale za to wśród narodowców łatwo znajdzie sobie chłopaka

Nie mam nic chomosi jak siedzą cicho w swoich domach

18 minut temu, Mizo napisał:

Brawo. No chyba, że dopuści się gwałtu. Ale według narodowca to pewnie żadna zbrodnia, bo przecież tylko dogodził "swojej" kobiecie, czyt. Polce 🙂 A tak serio, to przeraża mnie to jak bardzo męska pewność siebie uzależniona jest od powodzenia u kobiet, a dokładniej od zaliczenia jak największej ilości kobiet. Im na serio odwala bez seksu, ta świadomość mnie przeraża. Zauważcie, że jak facet nie bzyka, to jest aspołecznym alienem nie nadającym się ani do roli męża, ani do roli ojca. Dlatego min. kobiety wolą mężczyzn z jakimś doświadczeniem - bo fakt, że jakaś kobieta go chciała świadczy o tym, że nie jest "wybrakowanym" towarem.  

Kobiety wybierają faceta który odpowiada standardom narzuconym prze zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczor juz

A ja kocham lysych narodowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczor juz
11 minut temu, Gość Wieczor juz napisał:

A ja kocham lysych narodowcow.

Dlaczego myslisz ze masz twarz kryminalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Wieczor juz napisał:

Dlaczego myslisz ze masz twarz kryminalisty?

Bo pewnie zawsze przy kasach jest trzepany, a babcie ściskają torebki na jego widok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×