Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

ROLNIK SZUKA ŻONY ;-)

Polecane posty

Gość Gość

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooosc

Ogląda to ktoś w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uważam, że faceci przeciętni, a oczekują nie wiadomo kogo🤣. Ta nie, tamta nie, ta za stara, za młoda, za niska, za wysoka. Nie dziwię się, że są sami. Ciekawe, jakie kobitki zjadą na chatę🤗.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja oglądam z Wykopem, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo dopinguję temu chłopakowi, któremu zmarli rodzice. Widać, że jest ciepłym i ogólnie fajnym człowiekiem. I dobrze patrzy mu nie tylko z oczu, ale i z brody 😉

Jestem pewna, że znajdzie szczęście.

PS. Nie umówiłabym się z żadnym z nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

No jak to jakie? Same młode, w zwiastunie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja uważam, że faceci przeciętni, a oczekują nie wiadomo kogo🤣. Ta nie, tamta nie, ta za stara, za młoda, za niska, za wysoka. Nie dziwię się, że są sami. Ciekawe, jakie kobitki zjadą na chatę🤗.

Przeciętność przeciętnością, ale fajnie, że nie są zdesperowani. Widziałaś niektóre kandydatki? Nie chciałabym za dopłatą. Na co one liczyły? Nie wyśmiewam się z nich, ale brakowało im nie tylko urody, ale i klasy. Widać to nawet na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuuuu

Łysy 43latek miał mniemanie o sobie że hej,Chlopisko lustra w domu nie ma,a tu rzeczywistość taka się okazala ,a dziwię się tym 3 co je wybrał, okropny i z wyglądu i odpychajacy ogólnie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem czemu, ale uwielbiam ten program, przynajmniej tak bylo do tej pory. Dzisiejszy odcinek byl dosyć surowy, mam nadzieje, ze kolejne będą lepsze jak w poprzednich seriach. A te wymagania z jednej strony przesada, ale z drugiej po co komuś robić nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem czemu, ale uwielbiam ten program, przynajmniej tak bylo do tej pory. Dzisiejszy odcinek byl dosyć surowy, mam nadzieje, ze kolejne będą lepsze jak w poprzednich seriach. A te wymagania z jednej strony przesada, ale z drugiej po co komuś robić nadzieje.

Podobno nadzieja umiera ostatnia i takie motto powinny wziąć sobie do serca śpiące królewny po 40-tce z tej edycji. Chłopy bynajmniej nie wyglądają na swój wiek, raczej na więcej, to i zainteresowanie wzbudzają u starszych kobiet, co gorsza w wieku postprodukcyjnym. A im się młodka marzy do rodzenia dzieci... No sorry, swój czas przespali, teraz mają wymagania. Oczywiście mieć mogą, ale w drugą stronę tez to dziala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Ten ciemny szczupły  w tej niebieskiej jasnej marynarce, pazury brudne a wymagania wobec kobiet...wszystko na nie.Widać że przerośnięte ego i bezkompromisowy oraz problematyczny. Przyszła kobieta będzie z nim miała ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Chodzi mi o tego Sławomira. On będzie najgorszy, tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

przepraszam o Adriana chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przeciętność przeciętnością, ale fajnie, że nie są zdesperowani. Widziałaś niektóre kandydatki? Nie chciałabym za dopłatą. Na co one liczyły? Nie wyśmiewam się z nich, ale brakowało im nie tylko urody, ale i klasy. Widać to nawet na zdjęciu.

A przyjrzałaś się rolnikom? Jeden ma 43 lata, a wygląda na 60 i do tego, jakby go siłą od pługa oderwali. Klasa i uroda...A ten, który ma 46 lat i oczekuje młodej kobitki, przypuszczam, ze w konkretnym celu. Strażak tez jakis wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Mi się przykro zrobiło, jak usłyszałam komentarze tego jednego wybrednego, 52-lata kobieta napisała, to nawet listu dalej nie czytał tylko od razu ją skreślił. Potem już poleciał ostro w ocenach i komentarzach... Właśnie dlatego powinien być sam, wybredny dupek bez taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćggg

Jeden stwierdził, że sam nie jest di Caprio. No nie jesteś, nie da się niestety ukryć, ale wymagania masz takie, jakbyś nim był. Facet po 40- tce ledwo, a wygląda jak dziadek, no ale jemu jeszcze dzieci się marzą, a kto je ma urodzić? Pewnie, że młoda zgrabna dziewczyna. XD Panowie obudzili się z ręką w nocniku i oczekują nie wiadomo czego, a jakie przy tym sadzą komentarze! Na wizytówkach prezentowali się spoko, ale w praktyce wyszło jak wyszło. Jedno jest pewne- będzie ciekawie, szczególnie z tymi starymi wybredziochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najlepsze jest to, że często odrzucają bardzo przeciętne kobiety, a zostawiają ładne i młode, które na pewno w realnym świecie zainteresowałyby się kimś innym - no niestety, taka prawda - więc raczej są bardziej zainteresowane karierą w tv ewentualnie wypasionym gospodarstwem. Może powinnam rzucić ambitniejszym cytatem, ale to tylko Kafe, jak rapował Taco Hemingway lata temu "Nie szukaj Scarlett, jak nie jesteś Rudolph Valentino".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Ktoś zna prywatnie rolników z tej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzisiaj kolejny odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

ogladałyście dziś, jakie wrażenia????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze, że W. na sile nie zapraszał tych kobiet do siebie tym samym nie tracąc swojego ani ich czasu. Taki był rozjuszony tym, że żadna nie spełnia jego oczekiwań, że szkoda by było patrzeć na jego miny i rzucanie gałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Marlenka to cwaniara, szkoda Seweryna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
45 minut temu, Gość Ktoś napisał:

Marlenka to cwaniara, szkoda Seweryna... 

Nie zdziwi mnie jeśli oni się już znali wcześniej. Od początku spojrzenia, obiecanki, że zaprosi ją do siebie. Ona już przekonana, że wszystkie jej zazdroszczą... No śmierdzi mi to ustawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Nie chcę nikogo obrazić ale te uczestniczki to też nie są urodziwe, wręcz zaniedbane. Te włosy, makijaże, cera... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Aga napisał:

Nie zdziwi mnie jeśli oni się już znali wcześniej. Od początku spojrzenia, obiecanki, że zaprosi ją do siebie. Ona już przekonana, że wszystkie jej zazdroszczą... No śmierdzi mi to ustawka.

Na pewno nie. Seweryn reaguje tak, jak mezczyzni dopiero co oczarowani kobieta. 

Natomiast ta jego ciemna Marlena zachowuje sie z taka swoboda i jest tak pewna siebie, ze wyraznie zdazyla juz owinac wokol palca wielu innych przed nim. W liscie bardzo brzydko pisala o wczesniejszych zalotnikach, dobor slow na knajackim poziomie. Niech sie Seweryn nie zdziwi, jesli ja odrzuci (roznie moze byc) i o nim tez bedzie sie wypowiadac w niewybredny sposob - tylko wtedy to juz do Faktu czy innych Pudelkow 😎

Nie podoba mi sie ta dziewczyna, jest zbyt zadufana. Wyczuwam, ze beda z nia dymy, skoro jej charakterek wylazi na wierzch jeszcze zanim ten program na dobre sie rozkrecil (akcje w czasie wybierania kandydatek, obgadywanie, podkreslanie swojej urody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Typowe Polaczki, dlatego Polki uciekają za granicę, a ich nikt nie chce. Głupie te baby, które zgłaszają się do tego programu. Wystarczy pojechać za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten program bardzo poniża kobiety. Dziwi mnie, że telewizja to puszcza. To tylko pokazuje, że w naszym kraju kobieta nic nie znaczy. Ma być piękna, młoda dla zaniedbanego starego dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Typowe Polaczki, dlatego Polki uciekają za granicę, a ich nikt nie chce. Głupie te baby, które zgłaszają się do tego programu. Wystarczy pojechać za granicę.

Dokładnie. Później siedzą zakompleksieni i sfrustrowani schowani za ekranem komputera i jadą na polki, że ..., że puszczalskie.. Bo jak tak można aby polka wiązała się z arabem, francuzem, wlochem, niemcem, ukraińcem itd Niestety nasi panowie słabo wypadają na tle innych nacji pod różnymi względami, a oczekiwana jakie mają... Hoho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja yego nie oglądam ale na fb czytałam komentarze, żeby sie pośmiać i tam były fragmenty i ten cały Waldemar co zrezygnował, to jak zobaczył, jakie laski przyjechały do innych rolników, też zapragnął takiej, nawet ten apel widziałam, że rezygnuje ale nadal szuka kobiety😂

Nadal nie rozumie, że miał takie kandytatki, bo inne go nie chciały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawiałam się jakim dnem intelektualnym trzeba być żeby oglądać takie g ó w n o 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×