Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czemu nie wierzycie w przyjaźń damsko-męską?

Polecane posty

Hej. Z racji wrodzonej fizycznej niepełnosprawności (obecnie chodzę przy kulach) Cztery razy do roku jeżdżę na obozy rehabilitacyjne. Mam też tam dwóch przyjaciół, obu płci męskiej, w tym jednego zajętego na amen 😉 z żadnym z nich nie łączy mnie nic więcej niż długie rozmowy czy wypady do kawiarni 🙂 Nawet ten wolny jest zakochany w innej kobiecie, co prawda  nie są razem., ale ale zawsze i miło się na ich patrzy. Jak byłam na obozie to w niedziele pojechałam z tym wolnym na miasto i nic, nie była to żadna randka, szczególnie że byli z nami jego opiekunowie którzy pomagali się nam przemieszczać  :) z drugim natomiast łączą wspólne pasje i wartości życiowe, więc mamy o czym gadać godzinami.

Nigdy co prawda nie lubiłam typowo męskich rzeczy typu auta, ale rozmowy o facetach, kosmetykach i plotkach nużą mnie jeszcze bardziej. Co w tym interesującego? Z wyglądu nie jestem chłopczycą, lubię uroczy styl inspirowany japońskim, ale gardzę seksownym stylem, flirtowaniem, itp do malowania też się nigdy nie przekonałam, wolę warkocze i słodkie dodatki :) 

Niby mam jedną kumpele, ale jak zaczyna gadać o tym jak bardzo by chciałaby być zakochana, albo jak przystojny jest ten czy tamten aktor to mnie to nudzi po prostu. Nawet jak jakąś dziewczynę szczerze polubię, to rozmowy z nią są takie mało konkretne, nacechowane jakimś rozmemłaniem. Z drugiej strony podziwiam kobiety  za delikatność i powabność

Z moich zainteresowań to uwielbiam się rehabilitować, Japonię oraz pisać moje opowiadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Też lubie japonie pamiętam ciebie z kowbojek to bardziej narzekałaś i byłaś bardziej uciążliwa i niezadowolona z życia .Co dalej widze że starasz sie mieć normalne kontakty z ludźmi .Też nie lubie rozmów o kosmetykach albo fryzurach może jestes za bardzo dojrzała ? Co jeszcze manga i anime nie poprawia twojego życia ja to ogladałem za małolata te bajeczki . Lepiej mieć z kim pogadac o czymś bo to nie dobrze być samej .No bo uciekac w świat jakiejs tam fantastyki też lubie kino azjatyckie nawet te lolitki albo gejsze .No ale może i dobrze że nie lubisz tych gadek o jakis malowaniach albo jakies robienie sobie fryzur .Może ciebie pasjonuje tylko kultura sztuka Japonii i to lubisz ? No cóż to może znaleźć kogoś kto lubi takie filmy azjatyckie albo muzyke sam czasem słucham sobie bo niektóre są przyjemne dla ucha.No ale może masz i racje dziewczyny co żyja tylko fryzurami albo robieniem makijażu sa nudne i monotonne .Bo też wole jak ktoś ma zainteresowania pasje a nie tylko bo paznokci malowanie albo jaka szminka ma być .Też wole jak ktoś zna sie na czymś albo lubi o czymś pogadac ja przykładowo nie lubie sportu albo polityki .No ale moge popisac o muzyce o historii o podróżach i zwierzętach mam zainteresowania też zjawiska paranormalne a nie tylko że piwko albo papierosy albo dyskoteka .Masz pasje to czytaj o tym sam kiedyś czytałem ksiazke o historii japonii albo chin wszystkie wojny jakie prowadzili i o cesarzach .No a anime to dobre dla gimnazjum jest jakies Czarodziejki z księżyca albo Dragon Balle .Sam wychowałem sie na Dragon Ball czy Rycerze zodiaku .Ale też no chciałbym mieć dziewczyne japonke albo koreanke one sa śliczne słodkie takie przyjemne sympatyczne .Kocham ten wyglad Japonek ich styl i urode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×