Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianki

Ania Lewandowska jest znowu w ciąży

Polecane posty

Gość Kafeterianki

Ania ma super męża, super dziecko, super pracę influenserki, a teraz jest w stanie błogosławionym i wkrótce urodzi super dziecko. Życzymy Ania wszystkiego najlepszego i kolejnych milionów na koncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla

Nie mogę się doczekać, aż Ania urodzi i pokaże wam kafeteryjne pasibrzuchy jak w ciągu dwóch tygodni po porodzie mieć płaski brzuch grubaski moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ten Robert to takie fajne ciacho. Każda z kafeterianek w 5 sekund porzuciła by swojego sflaczałego frendzla dla takiego przystojniaka jak Robert, bo Robert to ma dobre geny: nie pije, nie pali i ma dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shshs

Może i ma kasy ale nie mój typ. Nawet kijem bym go nie tknęła. Ledwo po 30 stce a już siwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No i kogo to obchodzi?

Jak to kogo? Przeciętnie każdą Polkę w wieku rozrodczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta

Ja to najchętniej dałabym się Robertowi zapłodnić. Syn miałby dobre geny, a ja wysokie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka

Tak, ona pokaże super figurę.... Najpierw musiałaby ją mieć, bo póki co to zero talii i jakieś kółko na brzuchu od tych jej nieprawidłowych ćwiczeń, a szkoda bo była fajna. 

Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego kobiety robią z siebie żylaste umięśnione pokraki, a te wszystkie żałosne babochłopy jeszcze to promują i nie mówię o Lewandowskiej, bo ona dobrze wygląda (gdyby nie ten brzuch i pas) ale Chodakowska albo księżna Kate? Przecież to są faceci. Szerokie bary, zero bioder, żylaste ramiona, męskie dłonie, nawet gęby męskie. 

Czy wam się to podoba czy nie, my kobiety jesteśmy inaczej zbudowane! Mamy inne organizmy i wymagamy innej sylwetki. Potrzebujemy tego tłuszczu na biodrach, na udach, brzuchu (nie mówię o nadwadze, tym bardziej o otyłości) Nastała jakaś moda że kobieta ma mieć mięsień na mięśniu i ZERO tkanki tłuszczowej gdzie to jest wbrew biologii i wszyscy dostali jakiegoś szału, a już taksowanie i krytykowanie kobiet zaraz po ciąży, podczas gdy całe stada brzuchatych Januszków radośnie pląsają od pubu, od kebsów do piwa i nikogo ich bebzole nie gorszą jest zwyczajnie śmieszne. Całe debaty i krytyki kierowane są do kobiet po ciąży, każda trenerka o tym trąbi, faceci nie przebierają w słowach, a sami bez ciąży wyglądają w 90% tragicznie. Ciekawe kiedybzaczniemynkrytykowac facetów. Czy nie zaczniemy? Czy pozwolimy facetom na podwójne standardy i same będziemy je uskuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

gdzie niby to info o ciązy nigdzie nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zaraz Ci Ania odpisze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guma
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

gdzie niby to info o ciązy nigdzie nic nie pisze

Na Interii na głównej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No, proszę... pospieszyli się o 2 miesiące 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

who cares?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ania jest w ciąży. W ogóle zazdroszczę jej męża i życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Kobieta na poziomie, nigdy nie splamiła by swojego honoru aborcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL
Dnia 10.09.2019 o 10:31, Gość Monika napisał:

Ten Robert to takie fajne ciacho. Każda z kafeterianek w 5 sekund porzuciła by swojego sflaczałego frendzla dla takiego przystojniaka jak Robert, bo Robert to ma dobre geny: nie pije, nie pali i ma dużo pieniędzy.

Robert fajne ciacho?😜 nie przesadzaj, on nie jest nawet przystojny- jest przygarbiony wybujały taki "chabłak" jak to mówi moja mama. Są przystojni faceci fajnie zbudowani oraz takie właśnie "chabłaki".Dwa rodzaje wysokich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość URL napisał:

Robert fajne ciacho?😜 nie przesadzaj, on nie jest nawet przystojny- jest przygarbiony wybujały taki "chabłak" jak to mówi moja mama. Są przystojni faceci fajnie zbudowani oraz takie właśnie "chabłaki".Dwa rodzaje wysokich facetów.

Hahaha 😂 dobre i zgadzam się w 💯%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.09.2019 o 10:27, Gość Karla napisał:

Nie mogę się doczekać, aż Ania urodzi i pokaże wam kafeteryjne pasibrzuchy jak w ciągu dwóch tygodni po porodzie mieć płaski brzuch grubaski moje drogie

Jak dożyje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvc

Robert ma mega sylwetkę jak na faceta, umięśniony, ale tak w sam raz, natomiast gorzej z twarzą. Anna przynajmniej przez tą ciążę przez jakiś czas nie wyskakiwała z lodówki, dobre i to , nie lubię jej, bo udaje ekspertkę od wszystkiego i wszędzie się pcha, gdyby nie nazwisko męża nikt by się nią nie interesował. Ale chociaż coś pozytywnego na jej temat - ma fajny naturalny świeży styl, nie robi z siebie silikonowej lali z szczotami na oczach i sztucznymi pazurami. Widziałam na niemieckich stronach zdjęcie ich córki. Serio, o dzieciach nie mówi się, że są brzydkie, ale ta mała z twarzy naprawdę nie jest urodziwa. Oby wyrosła i wyrobiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljana

Ja nie mogę! Będzie kolejne Royal Baby. Ciekawe czy Papież Franciszek ma już zarezerwowany termin na chrzest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1

Nie mam nic do Lewandowskiej. Zarabia, są ludzie którzy chcą jej płacić za obozy treningowe czy coś tam, jej sprawa, ale jak czytam, że "Polska wstrzymała oddech w oczekiwaniu na royal baby" to myślę sobie, że media upadły na głowę. Wciskanie nam Lewandowskich na siłę, wmawianie nam, że ich dziecko to najważniejsza sprawa w kraju, paranoja, ale się klika to robią z ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość cvc napisał:

Robert ma mega sylwetkę jak na faceta, umięśniony, ale tak w sam raz, natomiast gorzej z twarzą. Anna przynajmniej przez tą ciążę przez jakiś czas nie wyskakiwała z lodówki, dobre i to , nie lubię jej, bo udaje ekspertkę od wszystkiego i wszędzie się pcha, gdyby nie nazwisko męża nikt by się nią nie interesował. Ale chociaż coś pozytywnego na jej temat - ma fajny naturalny świeży styl, nie robi z siebie silikonowej lali z szczotami na oczach i sztucznymi pazurami. Widziałam na niemieckich stronach zdjęcie ich córki. Serio, o dzieciach nie mówi się, że są brzydkie, ale ta mała z twarzy naprawdę nie jest urodziwa. Oby wyrosła i wyrobiła się.

A po kim ona ma być ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A po kim ona ma być ładna?

Fakt. Lewandowska poprawiła to i owo, naturalną pięknością nie była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może ktoś wie dlaczego na zachodzie nie bawią się w zakrywanie dzieciom twarzy na zdjęciach? Tam jest inne prawo? Rodzice nie mogą zakazać pokazywania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

No, proszę... pospieszyli się o 2 miesiące 😛 

Mieli newsa- świeżynkę 😛 Wszystko się zgadza - teraz czwarty miesiąc, we wrześniu się dowiedziała. W wakacje robione 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Interia taka zorientowana? Gorąca linia z sypialnią czy z ginekologiem? 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu takie poruszenie? Wiele kobiet jest w ciąży... Nie rozumiem tej podniety, faktycznie news dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Podobno Lewandowski w ostatnim meczu LM po strzeleniu gola pokazał, że będą mieć dziecko. Nie oglądałam, więc nie wiem, ale kolega tak twierdził.

Mnie się Lewandowski jako facet tez nie podoba. Owszem, figurę ma fajną, jak większość piłkarzy, ale nie nazwałabym go przystojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta

Ania jest bardzo piękna, chciałbym lizać jej spocone stopy po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Fetyszysta napisał:

Ania jest bardzo piękna, chciałbym lizać jej spocone stopy po treningu

Tymczasem poliż własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×