Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

irytuje mnie ta reklama kosmetyków Bambino, obydwoje z nadwagą, dzieci też grube. Typowa polska rodzina?

Polecane posty

Gość gosc

rety, jakby Bambino było dla biedniejszych, mniej ogarnietych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama

Widać, że chwytem marketingowym było tutaj dobranie "normalnych" przeciętniaków. Ale ja zdecydowanie wolę tę rodzinkę niż tę z "Mam plan, wykonam go sam". Ci to dopiero działają mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak i ta obrzydliwa scena jak ten januszowaty typ jest pod prysznicem a ona ze wariat ale moj. No dobrze ze jej bo jakby byl moj to bym sie porzygala 😂🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoździk
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak i ta obrzydliwa scena jak ten januszowaty typ jest pod prysznicem a ona ze wariat ale moj. 

Owszem, ten "wariat...ale mój" w sumie jest dołujący. Śmieszno-straszny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak i ta obrzydliwa scena jak ten januszowaty typ jest pod prysznicem a ona ze wariat ale moj. No dobrze ze jej bo jakby byl moj to bym sie porzygala 😂🤮

Ten gosc to taka pip$@!ka ze az zal patrzec. A ona sie z niego cieszy jak glupia. Palec w pupke jeszcze mu powinna wlozyc pod tym prysznicem 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ohydna jest ta reklama, a już myślałam, że nikt nie zwrócił uwagi. Jednak normalni aktorzy, żadne tam piękności ale estetyczni, zadbani, neutralni na tyle, że w sumie nie ma się do czego przyczepić to jest to. A tutaj? Tłusty babon stylizowany na zorganizowanego śmieszka, jakiś koszmarny facet i te przemowy. Cebula taka, odpycha od tych produktów. Głupie teksty + nieprzyjemni wizualnie, brawo dla marki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To są jacyś tam blogerzy podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a do mnie to "mam plan" nawet trafia. Jeśli chodzi o faceta z reklamy Bambino, wcale nie jest jakiś odpychający czy brzydki ale jakoś mnie nie przyciąga, co tu duzo mowic. :wariat ale moj' to typowy tekst wielu polskich kobiet ktore sie ciesza że mają chłopa w domu, niewazne jaki wazne ze :jej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do mnie nie trafia. Facet nie potrafi ogarnąć by wziąć mydło pod prysznic. Serio?! Jak jest takim jelopem to naprawde by zginął bez tej kobity.

 

Racja miało być swojsko a wyszło januszowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taki z niego wariat ze naprawde. Predzej pajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahd

Tak zalosnie sie czuje jak to ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
7 minut temu, Gość gość napisał:

a do mnie to "mam plan" nawet trafia. Jeśli chodzi o faceta z reklamy Bambino, wcale nie jest jakiś odpychający czy brzydki ale jakoś mnie nie przyciąga, co tu duzo mowic. :wariat ale moj' to typowy tekst wielu polskich kobiet ktore sie ciesza że mają chłopa w domu, niewazne jaki wazne ze :jej"

Taaaaak, dokładnie.

Wkurza mnie typ kobiet w reklamach w których kobita musi dbać nawet o żel pod prysznic, bo facet sobie nie poradzi sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o kurna, znalazłam na yt, w tv nie widziałam ale rzadko ogladam. Mnie ta reklama by zniechęciła do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chodzi nawet o to że ona gruba, tylko o całokształt. Matka Polka co musi myslec o wszystkim(pewnie przez to zapuszczona) i jej chłop niedorozwój, do tego parka kaszojadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość 123 napisał:

Taaaaak, dokładnie.

Wkurza mnie typ kobiet w reklamach w których kobita musi dbać nawet o żel pod prysznic, bo facet sobie nie poradzi sam...

Biedny miiiiś...ale może komuś od reklamy to podlinkują i zmienią 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka babka

Mało dobrych reklam. Polecam przełączyć ale się wam nudzi by tematy zakładać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka babka

Mało dobrych reklam. Polecam przełączyć ale się wam nudzi by tematy zakładać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co wy pieprzycie że ona gruba jakbyście były modelkami. 90% was tak wygląda jak ta baba z reklamy. Wystarczy wyjść na plac zabaw i sie rozejrzeć. Tak was jest już dużo na ulicach grube beczki, że już nawet pod was reklamy wymyślają z innymi grubymi bekami, żebyście się czuły dostrzeżone. Najpierw kampania firmy Dove gdzie wielkie babsko sie zachwyca miękkością swojej skóry. Teraz następni. Same jesteście sobie winne. Statystyki otyłości na polskich ulicach rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama kierowana jest do pewnego kręgu odbiorców: średnio zamożna, przeciętna rodzina z dziećmi. Kobieta po 2 ciążach, niestety zazwyczaj kończy z nadwagą i taka właśnie jest w reklamie. Są jeszcze na etapie "dzióbkowania" "mojego wariata itp", mają w ludziach w podobnym wieku budzić pozytywne skojarzenia z normalną, przeciętną rodziną. Czy wystylizowana na lafiryndę chuda blogerka z dwójką małych dzieci była by bardziej przekonująca??? Może, jednak nie w przypadku tej marki. 

Co do ich lekko przaśnego wyglądu. Kiedyś, kiedy będziecie mieć nastoletnie córki zaopatrzone w anorektyczne modelki z okładek pożałujecie że nie ma tam kluseczki z reklamy Bambino która pokazuje że zawsze można być szczęśliwym. Nawet jako pulpecik. 

Do mnie ta reklama też nie przemawia. Nie lubię takiej stylistyki ale ludzie.... trochę tolerancji dla inności, innego stylu życia i percepcji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambio

hahahahaha a do mnie trafia ta reklama, sama jeszcze nie mam dzieci ale ''meza mojego'' i owszem, ta reklama jest fajna taka swojska, skierowana do normalnych rodzin, nie kupuje produktów bambino ale moze pomyślę jak będę miala dzieci

========mnie za to wkurzaja w reklamach aktorzy bardzo wystylizowani, udając paniusie , albo reklamy gdie  podkładają głosy -mega drętwe i sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z daleka

To autorka książki "Krystyna, nie denerwuj matki" i jej mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja już dawno zrezygnowałem z telewizji i nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość reklama napisał:

Widać, że chwytem marketingowym było tutaj dobranie "normalnych" przeciętniaków. Ale ja zdecydowanie wolę tę rodzinkę niż tę z "Mam plan, wykonam go sam". Ci to dopiero działają mi na nerwy.

o ta druga reklama to jest dopiero tragedia i ten odurzony kudłacz imitacja faceta z przetłuszczonymi kłakami cieszący się jak głupi do syra, że nie potrafi zarobić na wózek i musi brać pożyczke z parabanku na rrso 60% albo i więcej. pewnie wypłata idzie na dopalacze to i kosztem wózka ma chociaż radość z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Anka z daleka napisał:

To autorka książki "Krystyna, nie denerwuj matki" i jej mąż. 

brzmi jak gniot na posiedzenie na sedesiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego grubaska to niby normalna kobieta? Albo anorektyczka jako ideał, albo 100 kilowa baba jako normalna kobietaa. Ludzie, normalna kobieta to taka 65-75 kg, to jest przeciętnosc, a nie 100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nachalne lewackie promowanie "body positive"  😄 

tez mnie juz wnerwia to wciskanie wszedzie grubasow na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Zorza napisał:

1. Kiedyś, kiedy będziecie mieć nastoletnie córki zaopatrzone w anorektyczne modelki z okładek pożałujecie że nie ma tam kluseczki z reklamy Bambino 

2. trochę tolerancji dla inności, innego stylu życia i percepcji. 

 

Ad.1. Mam córkę nastolatkę. Nie ma u niej nawet jednej gazetki z modelkami. Nie mam nadwagi. Córka też nie ma. 

Ad.2. Nie chodzi o tolerancję. Chodzi o wciskanie w głowy przaśnego modelu rodziny, który reklamo-tfu-rca uważa jak widać za normę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

o ta druga reklama to jest dopiero tragedia i ten odurzony kudłacz imitacja faceta z przetłuszczonymi kłakami cieszący się jak głupi do syra, że nie potrafi zarobić na wózek i musi brać pożyczke z parabanku na rrso 60% albo i więcej. pewnie wypłata idzie na dopalacze to i kosztem wózka ma chociaż radość z życia

Z jakiej wiochy jesteś? Ile masz do cywilizacji km? Typowa polska wiesniaro dla której długie włosy to na pewno nieumyte a właściciel bierze dopalacze. "do syra" i wszystko jasne. Wracaj na swoją malopolska prowincję i najlepiej toleruj tylko chłopów oskalpowanych na jeża co by było po bożemu. Mój mąż ma długie włosy i doktorat z matematyki. Nigdy nie brał narko ani dopalaczy, ofermo. Wkurza mnie ta polska cebula taka jak ty . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

o ta druga reklama to jest dopiero tragedia i ten odurzony kudłacz imitacja faceta z przetłuszczonymi kłakami cieszący się jak głupi do syra, że nie potrafi zarobić na wózek i musi brać pożyczke z parabanku na rrso 60% albo i więcej. pewnie wypłata idzie na dopalacze to i kosztem wózka ma chociaż radość z życia

O tak. To są dla mnie dwie najgłupsze aktualnie reklamy "rodzinne". Ta z planem śmieszy mnie o tyle, że widać dużą przestrzeń mieszkania/domu i nagle para nie ma paru groszy na spacerówkę, że aż w parabanku musi brać kredyt. Nie wiem kto te reklamy wymyśla, a jeszcze bardziej, kto się na nie godzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×