Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaole

Bezinteresowność mężczyzn

Polecane posty

Gość olaole

Witajcie,

mam pytanie do kobiet. Czy jeśli mężczyzna w pracy powiedzmy ogólnie "bardzo wam pomagał" przez dłuższy okres czasu, to czy robił to bezinteresownie czy jednak liczył, że się hmm.. odwdzięczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł również liczyć na względy pracodawcy ;p Ogólnie nikt nie jest 'bezinteresowny', każdy zawsze ma na uwadze jakieś swoje korzyści, świadomie czy podświadomie. Zależnie od osoby i sytuacji. Postaraj się ocenić całokształt postawy tego faceta względem Ciebie, zapewne łatwiej będzie znaleźć odpowiedź na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd
24 minuty temu, Nenesh napisał:

Mógł również liczyć na względy pracodawcy ;p Ogólnie nikt nie jest 'bezinteresowny', każdy zawsze ma na uwadze jakieś swoje korzyści, świadomie czy podświadomie. Zależnie od osoby i sytuacji. Postaraj się ocenić całokształt postawy tego faceta względem Ciebie, zapewne łatwiej będzie znaleźć odpowiedź na pytanie. 

Właśnie tym mężczyzną jest szef -  właściciel firmy w jednym. Nie dawał mi żadnych dziwnych sygnałów czy aluzji, ale nie mam 15 lat i wiem, że mężczyźni często nie są bezinteresowni... nie aż tak. Kompletnie nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoryt
2 godziny temu, Gość olaole napisał:

Witajcie,

mam pytanie do kobiet. Czy jeśli mężczyzna w pracy powiedzmy ogólnie "bardzo wam pomagał" przez dłuższy okres czasu, to czy robił to bezinteresownie czy jednak liczył, że się hmm.. odwdzięczycie?

Facet zawsze liczy że "zaliczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie ma czegoś takiego jak bezinteresowność. jeśli nawet nie liczymy na "wdzięczność" to prompujemy sobie ego, że tacy jesteśmy szlachetni. zawsze pomaga się po coś, choćby po to żeby się samemu lepiej poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Gość asd napisał:

Właśnie tym mężczyzną jest szef -  właściciel firmy w jednym. Nie dawał mi żadnych dziwnych sygnałów czy aluzji, ale nie mam 15 lat i wiem, że mężczyźni często nie są bezinteresowni... nie aż tak. Kompletnie nie wiem co o tym myśleć.

Szef pomagając pracownikowi nie jest bezinteresowny, bo ma interes w tym, żebyś lepiej pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist

O rany, iluz tu cynikow. Owszem, szanowni forumowicz JEST cos takiego jak BEZINTERESOWNOSC, sa bezinteresowni ludzie a slowo"bezinteresownosc"  istnieje, bo jest taka postawa. Rzadka, ale jest. Bardzo cenna. Na pewno w swoim zyciu spotkacie ludzi bezinteresownych, ale jesli mozecie ich nie zauwazyc, bo bedziecie tkwic w przekonaniu, ze takich ludzi nie ma.

Co do pytania Autorki: na 99% bardzo mu sie podobasz. Poza tym , coz mamy za malo informacji, zeby ocenic co nim kieruje. Jesli nie robi aluzji, nie zaprasza "na kawe", to moze na nic nie liczy, trudno ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość mist napisał:

O rany, iluz tu cynikow. Owszem, szanowni forumowicz JEST cos takiego jak BEZINTERESOWNOSC, sa bezinteresowni ludzie a slowo"bezinteresownosc"  istnieje, bo jest taka postawa. Rzadka, ale jest. Bardzo cenna. Na pewno w swoim zyciu spotkacie ludzi bezinteresownych, ale jesli mozecie ich nie zauwazyc, bo bedziecie tkwic w przekonaniu, ze takich ludzi nie ma.

Co do pytania Autorki: na 99% bardzo mu sie podobasz. Poza tym , coz mamy za malo informacji, zeby ocenic co nim kieruje. Jesli nie robi aluzji, nie zaprasza "na kawe", to moze na nic nie liczy, trudno ocenic.

czai się na pupe , to pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Do przedmowcy: Jaki sens ma taki dlugi cytat, do ktorego sie w ogole nie odnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzegeta

Są dwie wersje, albo jest faktycznie bezinteresowny i wtedy kobiety takim gardzą.

Albo jest fałszywy i podstępny a wtedy kobiety tracą na ogół czujność i giną. Z tego wniosek, że kobiety są najsłabszym elementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 12.09.2019 o 18:19, Gość olaole napisał:

Witajcie,

mam pytanie do kobiet. Czy jeśli mężczyzna w pracy powiedzmy ogólnie "bardzo wam pomagał" przez dłuższy okres czasu, to czy robił to bezinteresownie czy jednak liczył, że się hmm.. odwdzięczycie?

Tak. Uśmiechem i dobrym słowem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Ona napisał:

Tak. Uśmiechem i dobrym słowem 🙂

Uważam podobnie. 

Poza tym mając dobrego pracownika liczy na większe zyski skoro jest właścicielem firmy. Zagubieni i niezadowoleni pracownicy są mniej wydajni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×