Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ona strzeliła focha?

Polecane posty

Gość gość

Miałem przyjechać  do dziewczyny, ale umówiliśmy się niekonkretnie. Powiedziałem, że się dzwonimy. Ona napisała dzisiaj koło południa, że ma czas ok 17, a ja na to, że ok odezwe się.

Zadzwoniłem po 15-tej, a ona na to, że juz sobie rozplanowała wyjscie do znajomych i że ma prośbę żebyśmy nastepnym razem umawiali sie na konkretna godzine.

Strzeliła focha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

[...] Strzeliła focha?

Z samego opisu nie wynika. Natomiast, postąpiła niekulturalnie i nie fair wobec Ciebie, niesłownie. Skoro powiedziała, że znajdzie dla Ciebie czas ok.17-tej, to nie powinna układać sobie innych planów wcześniej, nim Ty się nie określisz. Jeśli chciała wiedzieć prędzej (niż się odezwałeś po 15-tej, być może poczuła się zignorowana), nic nie stało na przeszkodzie, by się z Tobą sama skontaktowała i dopytała. Ty nie zrobiłeś nic złego, słusznie założyłeś, że będzie dostępna o wskazanej godzinie. W każdym razie, od tego momentu faktycznie lepiej już umawiać się konkretnie, by nie było nieporozumień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dała Ci nauczkę. Skoro jesteś niekonkretny, to dlaczego ona ma czekać aż łaskawie dasz jej znać czy możesz się spotkać? Nie odzywałeś się, to zaplanowała sobie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×