Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego kobieta nigdy nie wykona 1 kroku

Polecane posty

Gość Gosc

Tylko będzie czekać i czekać i czekać, oczywiście mowa o normalnych a nie fankach biegajacych za facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja

Ze strachu, co powie. Wysmieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Wstydzi sie tego, że jej psita śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beks

Kroku w rozkroku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
21 minut temu, Gość No ja napisał:

Ze strachu, co powie. Wysmieje? 

No popatrz, to tak jak mężczyźni. Najpierw ciągle nas odrzucacie, a potem się dziwicie, że nie zagadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

No popatrz, to tak jak mężczyźni. Najpierw ciągle nas odrzucacie, a potem się dziwicie, że nie zagadujemy.

🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W większości przypadków, na takie zachowanie wpływ ma wychowanie. Dziewczynki uczy sie, ze maja byc kobiece, ze mezczyzna to zdobywca, a nie na odwrot.  We wszystkich innych dziedzinach, kobieta może byc wojowniczka ale nie w sprawach damsko-meskich.

Powoli to sie zmienia i bedziecie miec "lepiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

W większości przypadków, na takie zachowanie wpływ ma wychowanie. Dziewczynki uczy sie, ze maja byc kobiece, ze mezczyzna to zdobywca, a nie na odwrot.  We wszystkich innych dziedzinach, kobieta może byc wojowniczka ale nie w sprawach damsko-meskich.

Powoli to sie zmienia i bedziecie miec "lepiej".

Nie oni, 😂

No ale będą mieli chłopaki pożytek z ich córek 🙂 tak, tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założycielu tematu, sam stwierdziłeś w swoim poście, że te, które nie wykonują 1 kroku, to te normalne. Dopóki społeczeństwo będzie nastawione w ten sposób, to mało się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo im świat wbił do głowy, że kobieta nie może się pierwsza odezwać 😄 Ciesze się, że faceci zaczynają czegoś oczekiwać i olewają kobiety, które kierują sie takimi bzdetami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tylko będzie czekać i czekać i czekać, oczywiście mowa o normalnych a nie fankach biegajacych za facetem

Ja bym chciała ale nie wiem jak to zrobić żeby mu i sobie w pracy jakiś problemow nie zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja bym chciała ale nie wiem jak to zrobić żeby mu i sobie w pracy jakiś problemow nie zrobić 

złota zasada mówi by nie robić we własne gniazdo. Odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

złota zasada mówi by nie robić we własne gniazdo. Odpuść

Kurde nie za bardzo rozumie ta przenosnie, 

to znaczy? Mam czekać czy co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wczoraj przeczytalam tu ze im kobieta wiecej zrobi w podrywaniu,  tym wiecej s'pie'r'd'oli. Czy wy tez tak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. Kobieta to ma być kobieta a mężczyzna to mężczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego kobieta nie ma prawa zdobywac chlopaka, ktorego kocha. Kto to wymyslil ze to musi byc facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszę za siebie, nie wykonywałam pierwszego kroku, bo faceci zawsze robili to pierwsi. Zbyt wielu umie podrywać, bym zwrociła uwagę na tego, któremu się podobam, a się wstydzi, to zawsze wychodziło po czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Według mnie ten podział jest głupi. Oboje mamy siebie zdobywać i wtedy jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, oboje musimy siebie zdobywać nawzajem ale na różne sposoby.  Facet podrywa, kobieta kusi.  

To ja jestem zdobywcą, to ja będę przewodził związkowi i to ja będę w przyszłości głowa rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Według mnie ten podział jest głupi. Oboje mamy siebie zdobywać i wtedy jest dobrze.

Masz prawo tego oczekiwać, ale opierając się na własnym doświadczeniu, wiem, że większość facetów zrobi wszystko by umówić się z kobietą, ktora wpadła im w oko, potrafią być uparci i cierpliwi, pomijając agresywnych, przez których ryczałam, ale to już inny temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz prawo tego oczekiwać, ale opierając się na własnym doświadczeniu, wiem, że większość facetów zrobi wszystko by umówić się z kobietą, ktora wpadła im w oko, potrafią być uparci i cierpliwi, pomijając agresywnych, przez których ryczałam, ale to już inny temat. 

Pewnie masz rację. Ja ze swoją jestem właśnie przez, to że nie księżniczkowała tylko wszystko było powiedzmy po równo. Ona była tak samo zaangażowana jak ja. Mam również swoje doświadczenia i wiedziałem, że nie chce wiązać się z osobą za którą będę musiał robić wszystko. Może się myle ale moje 30 lat zycia pokazało mi, że jeśli kobieta nie wykonuje żadnych ruchów tylko czeka, to w związku jest tak samo. To znaczy, że taka kobieta w związku nie ma żadnej inicjatywy, niczego nie proponuje tylko lezy pachnie i czeka, aż się jej pod nos podstawi. Wakacje, wyjścia, progres życiowy, na wszystko czeka. Mnie takie związek nie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, oboje musimy siebie zdobywać nawzajem ale na różne sposoby.  Facet podrywa, kobieta kusi.  

To ja jestem zdobywcą, to ja będę przewodził związkowi i to ja będę w przyszłości głowa rodziny. 

raczej sponsorem, uciekającym na ryby od starej despotycznej baby i jej rządów w domu. Młode żony to przyszłe stare teściowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tylko będzie czekać i czekać i czekać, oczywiście mowa o normalnych a nie fankach biegajacych za facetem

A co masz fanki?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie masz rację. Ja ze swoją jestem właśnie przez, to że nie księżniczkowała tylko wszystko było powiedzmy po równo. Ona była tak samo zaangażowana jak ja. Mam również swoje doświadczenia i wiedziałem, że nie chce wiązać się z osobą za którą będę musiał robić wszystko. Może się myle ale moje 30 lat zycia pokazało mi, że jeśli kobieta nie wykonuje żadnych ruchów tylko czeka, to w związku jest tak samo. To znaczy, że taka kobieta w związku nie ma żadnej inicjatywy, niczego nie proponuje tylko lezy pachnie i czeka, aż się jej pod nos podstawi. Wakacje, wyjścia, progres życiowy, na wszystko czeka. Mnie takie związek nie interesował.

Mówimy o pierwszym ruchu, zaproszeniu na pierwszą randkę, czy ogólnym staraniu się w związku, ja o tym pierwszym. Nie da się równocześnie zaprosić na randkę, ktoś to robi pierwszy. Jeśli chodzi Ci o staranie w związku to zgadzam się, do tanga trzeba dwojga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz prawo tego oczekiwać, ale opierając się na własnym doświadczeniu, wiem, że większość facetów zrobi wszystko by umówić się z kobietą, ktora wpadła im w oko, potrafią być uparci i cierpliwi, pomijając agresywnych, przez których ryczałam, ale to już inny temat. 

Tak, są uparci i cierpliwi, a potem kobieta ich odrzuca, bo uznaje takiego faceta za żałosnego desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówimy o pierwszym ruchu, zaproszeniu na pierwszą randkę, czy ogólnym staraniu się w związku, ja o tym pierwszym. Nie da się równocześnie zaprosić na randkę, ktoś to robi pierwszy. Jeśli chodzi Ci o staranie w związku to zgadzam się, do tanga trzeba dwojga. 

Nie chodzi mi może o sam związek tylko te dalsze spotkania, po 1 randce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz idę

Tam tam ruuuucham na pierwszej randce jeszcze żadna nie odmòwiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

A jak kobieta zaprosi na randke i zaplaci a facet dalej nic ( mimo ze wczesniej wyznawal milosc) to moze probowac jeszcze raz, jesli kocha chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gość napisał:

W większości przypadków, na takie zachowanie wpływ ma wychowanie. Dziewczynki uczy sie, ze maja byc kobiece, ze mezczyzna to zdobywca, a nie na odwrot.  We wszystkich innych dziedzinach, kobieta może byc wojowniczka ale nie w sprawach damsko-meskich.

Powoli to sie zmienia i bedziecie miec "lepiej".

Mnie nikt nic nie uczyl. Rodzice mieli w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja, gdy domyślałam się, że mój rozmówca jest mną zainteresowany, znalazłam go na fejsie i dodałam do znajomych. Wiedziałam, że do mnie napisze. Zaczęliśmy ze sobą pisać, podaliśmy sobie numery telefonu i zaczęły się rozmowy telefoniczne. Wystarczyły nam 3 "niewinne" spotkania i mój facet postawił sprawę "po męsku". No i jesteśmy razem. Dziś planujemy ślub. Uważam, że dodanie go na fb, było tu bardzo subtelnie wykonanym pierwszym krokiem. Potem mi się przyznał, że żałował, że nie wziął ode mnie numeru jak rozmawialiśmy ze sobą pierwszy raz i bardzo ucieszył się jak zobaczył zaproszenie na fb, które było szansą na znalezienie kontaktu do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×