Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jajjaja

Czy uważacie, że od codziennego jedzenia obiadów potężnie się tyje?

Polecane posty

Gość Jajjaja

JAkie macie zdanie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2019 o 21:58, Gość Jajjaja napisał:
Dnia 13.09.2019 o 21:58, Gość Jajjaja napisał:

JAkie macie zdanie na ten temat??

 

jasne ze tak 😎😎😎dlatdgo nei powinno sie nic jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Można jeść obiady nawet i dwudaniowe. Ważne co jesz na ten obiad i czy się ruszasz bo jeśli zjesz takie pierwsze i drugie danie i legniesz sobie na sofie to powodzenia. Jak byłam mała dziewczynka to babcia zawsze robiła pierwsze i drugie danie ale ja byłam chuda jak palec bo od razu po obiedzie szłam ze znajomymi i lataliśmy w tamta i z powrotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na obiad jesz zupy gotowane na kościach załatwiane mąką i śmietaną, ziemniaki ubijane z masłem i polane sosem, surówki z solą, cukrem i majonezem to potężnie się tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jemy obiad codziennie, nie koniecznie dietetyczny. Obiad jak obiad. Schab, żeberka, makarony, kluski... Wszystko. Raczej z nas chudzielce 😁 obiad to ważny posiłek przecież. Gorsza jest rezygnacja z posiłku, bo organizm magazynuje wtedy tłuszcz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ReniaW napisał:

My jemy obiad codziennie, nie koniecznie dietetyczny. Obiad jak obiad. Schab, żeberka, makarony, kluski... Wszystko. Raczej z nas chudzielce 😁 obiad to ważny posiłek przecież. Gorsza jest rezygnacja z posiłku, bo organizm magazynuje wtedy tłuszcz. 

To prawda.U mnie nie bylo ani jednego dnia bez obiadu.

Kiedy nie jadłam obiadu miałam problemy z wagą.Teraz nie mam, bo jem co 3 albo 2 godziny.Śniadanie i obiad to podstawa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Na tycie wpływa ilość spożytych kalorii w ciągu dnia a nie to czy zjemy obiad czy nie. Można jesc 5 posiłków i chudnąc, a można 2 i przytyć. Chodzi o dostarczenie organizmowi danej ilości kcal.Poczytaj sobie o deficycie kalorycznym, bo gdy na nim jestes to chudniesz. Jeśli jesz wiecek kcal niż wynosi twoje zapotrzebowanie wtedy tyjesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×