Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karola4t3

Czym się różni osoba lekko upośledzena od osoby z inteligencją poniżej przeciętnej?

Polecane posty

Gość Taka prawda

Ty to jestes upierdliwa trujesz tym tyłek od trzech miesięcy co wejde to Co pare dni pytasz o to samo ciagle. jakas opinia z poradni albo jakies tam badania i to co orzeczono psychologowie myślisz że tutaj psychologowie siedza ? No to już jest wnerwiajace to czytac ciagle tylko jakas opinia poradni co tam orzeczono co tam napisali jakies ich mądrosci tutaj nikt nie jest psychologiem nie rozumiesz tego ? Nie możesz wejsc na forum psychologiczne jakies i poszukac na google o tym informacji ? Ciagle trujesz dope jednym i tym samym .Zachowujesz sie jak dziecko ciągle tylko ta opinia nie daje ci spokoju i ciebie martwi .Mówisz że nie przejmujesz się tym to po co ciągle piszesz nam co tam ci orzekli że przepisujesz na kompa cała opinie psychologiczna ? Czy tutaj myślisz ktoś ci powie coś na temat ten ? Tutaj nie forum psychologiczne jak chcesz to poszukaj w Google .Matko a nie trzeci miesiąc trujesz dope .Ciągle tylko twoje opinie ktoś ma czytać i żyjesz tym chyba 24 h na dzień .No to jak masz w tyłku te opinię to po co ciągle pytasz o to jakieś tam orzeczenie co tam napisali czy tutaj jest forum dla psychologów ? Czy ktoś ma znac twoje badania bo to jest chyba jednak dla ciebie wazne I przeżywasz to jak by to była jedyna twoja rzecz w życiu .Ogarnij sie bo to juz jest wnerwiajace . 

Będę sobie pisać co mi się podoba a ty jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Zresztą ja to pisze bo bardzo często mi się nudzi i chętnie bym sobie poczytała zdania innych ludzi na ten temat 

Gość taka prawda

To nie możesz sobie znaleźć chłopaka ? Już kiedyś pisałas że jestem w ciąży będę miała dziecko i że nie wiedziałas że od seksu sie zachodzi w ciąże i moim zdaniem to lubisz troolowac . Ten temat o ciąży wyssany z palca i jakies głupie teorie to nie wiesz że dzieci sa jak następuje wytrysk spermy do pochwy i to taki biały płyn w którym pływaja plemniki z których powstaje dziecko ? To było taka denna prowokacja że głowa mała .

To samo kolejne głupie pytanie o nauczycielke że mówi do ciebie chodź do klasy I sie nie przejmuj i czy to było miłe ? Niee chciała ci tym przykrosc sprawic i zasmucic ciebie . 

To samo czy taka opinia przyjma mnie do liceum ? Czy z taka opinia przyjma mnie do technikum czy iq 80 iles % świadczy że jestem d.ebi.lka . No czasem pytania zadajesz jakbyś nią była najbardziej głupie to była ta prowokacja że jestem w ciąży nie wiedziałam jak powstaja dzieci .No naprawde dziewczyna co idzie do liceum nie wie jak sie rodzi dziecko . Do tego jakies głupie pytania co to znaczy zamartwiać sie ? Ty serio nie rozumiesz znaczenia podstawowych pojęć co to znaczy przejmować sie czymś albo martwić sie ? Dziewczyna co jest już w liceum nie rozumie takich pojęć ? No naprawde to załamka albo prowokacja i jakies żarty .

Gość Taka prawda.

Albo w jednym temacie o grzywce masz podobno 18 lat a w innym masz lat 17 i chcesz usunac ciąże dobre sobie .Do tego chcesz być w liceum jak nie rozumiesz nawet pojęć słów typu przejmować sie albo czy nauczycielka była dla ciebie miła czy nie była ? Ty masz rozum jak 7 letnie dziecko ogarnij sie bo naprawdę jak ty chcesz żyć w przyszłości jak nawet nie wiesz skąd się biorą dzieci .No na pewno bocian ich nie przynosi ani nie są w kapuście znalezione .Do tego opinie przepisujesz swoją jak kiedyś mnisi biblie w klasztorach .No jeszcze się tobie nudzi w domu to idź odrobić lekcje może ci jakaś wiedza do głowy wpadnie .

Widzę że tobie to się dopiero nudzi jak mogło chcieć ci się wogóle aż tyle napisać. Pytanie zadaje z ciekawości przejdziesz wiem że zamawiać się do znaczy np. być smutnym z jakiegoś powodu po za tym słyszałam że nie którzy ludzie źle reakują jak ktoś do nich powie nie martw się bo odbierają to w ten sposób np. :Masz być szczęśliwy i nie pokazuj swoich uczyć. Chciałam poprostu sprawdzić czy to prawda. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować