Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 9293

Faceci wolicie biedniejsze czy bogatsze kobiety ?

Polecane posty

Gość 9293

Bo zauważyłam że faceci jak biorą żonę z za granicy to raczej z bardzo ubogich państw nigdy bogatych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile kobieta powinna zarabiać żeby nie zrobić facetowi wstydu tzn bo to obciach jak facet ma 3000 a baba 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo czy facet z dobra praca weźmie sobie babe ze słaba praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wole bogatsza. Biedne chcą się dorobić twoim kosztem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materializm widzę
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Albo czy facet z dobra praca weźmie sobie babe ze słaba praca ?

Dlaczego niby nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Materializm widzę napisał:

Dlaczego niby nie? 

Bo to teoche dziwne jak chłop jest programista a ma dziewczynę kasjerke , nk chyba że w sumie nie mogła się uczyć bo była biedna ale jest inteligentna to chyba może taka być nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777

Wolę swoją żonę.  Ja zarabiam dobrze 10-12 tysięcy,  ona średnio 3-4. Nie przeszkadza mi to bo lubie wydawać swoje pieniądze i obdarowywać ją prezentami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
4 minuty temu, Gość 777 napisał:

Wolę swoją żonę.  Ja zarabiam dobrze 10-12 tysięcy,  ona średnio 3-4. Nie przeszkadza mi to bo lubie wydawać swoje pieniądze i obdarowywać ją prezentami 

Ja myślałem że po ślubie to są wasze pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777
1 minutę temu, Gość Gość1 napisał:

Ja myślałem że po ślubie to są wasze pieniądze 

Tak dajemy je do wspólnej puli,  robimy comiesięczne wydatki a resztę dzielimy na pół i każdy ma na swoje potrzeby. Często ze swojej połowy jeszcze wydaje część na żonę ale podoba mi się że mogę jej sprawiać przyjemność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 2

Bogate 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem

Mężczyźni zarzucają kobietom materializm, ale sami wolą ożenić się z bogatą dziewczyną -najlepiej żeby miała majątek z domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo

Mam 36 lat i pracuje na uczelni wiec zarabiam niewiele. Lubię kobiety dużo zarabiające. Dlaczego ? Bo cenie u nich inteligencje i ambicje, (o ile doszły do tego same własną pracą i talentem), na pieniądzach mi nie zależy bo mam naturę ascety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polacy biorą żony z biedniejszych krajów, bo nie są po prostu tak zepsute i roszczeniowe jak Polki. A nie dlatego że są biedniejsze czy bogatsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Polacy biorą żony z biedniejszych krajów, bo nie są po prostu tak zepsute i roszczeniowe jak Polki. A nie dlatego że są biedniejsze czy bogatsze.

byś sie zdziwił jak przyjdzie potem do dawania kasy na jej rodzine, biedna chora matke, ojca,babcię, siostry , malych braci itp. Tajki równo tak doja frajerów z zachodu, zreszta nie tylko one. Za te pieniadze potem pół wsi zyje. Serio myslisz, ze biedna bedzie całe zycie sie cieszyć ze jej 15 lat wcześniej kupiłeś majtki i i codziennie ma pajde chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tajlandia, artykuł o prostytucji i  małżeństwach z cudzoziemcami:Czasem kobiety utrzymują swoje całe rodziny w ten sposób i ma to przyzwolenie społeczne. Rozmawiałem o tym z prostytutkami i powiedziały mi, że zdają sobie sprawę z tego co robią ale są też zadowolone że mogą utrzymywać swoje rodziny. Dodatkowo jest tu także element religijny. Wedle buddyzmu kobiety te wierzą, że sprzedając swoje ciało staremu, nieatrakcyjnemu mężczyźnie lub będąc ich stałymi kochankami za pieniądze lub prezenty zostaną wynagrodzone w przyszłym życiu, gdyż ich dusza powędruje do ciała bogatej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajaja
11 minut temu, Gość gość napisał:

Tajlandia(...). Wedle buddyzmu kobiety te wierzą, że sprzedając swoje ciało staremu, nieatrakcyjnemu mężczyźnie lub będąc ich stałymi kochankami za pieniądze lub prezenty zostaną wynagrodzone w przyszłym życiu, gdyż ich dusza powędruje do ciała bogatej osoby. 

Ale psychoza:/ :/

Ale przynajmniej nie mają tam później gwałtów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Jajajaja napisał:

Ale psychoza:/ 😕

Ale przynajmniej nie mają tam później gwałtów:D

ale za to możesz sie ozenić z chłopakiem przerobionym na kobietę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość bobo napisał:

Mam 36 lat i pracuje na uczelni wiec zarabiam niewiele. Lubię kobiety dużo zarabiające. Dlaczego ? Bo cenie u nich inteligencje i ambicje, (o ile doszły do tego same własną pracą i talentem), na pieniądzach mi nie zależy bo mam naturę ascety.

....i siedzisz na kafeterii.DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

....i siedzisz na kafeterii.DOBRE

A dlaczego miałbym nie siedzieć ? Interesuje się ludźmi, każdymi a nie tylko tymi którzy cytują Szekspira i znają rachunek różniczkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
4 godziny temu, Gość bobo napisał:

Mam 36 lat i pracuje na uczelni wiec zarabiam niewiele. Lubię kobiety dużo zarabiające. Dlaczego ? Bo cenie u nich inteligencje i ambicje, (o ile doszły do tego same własną pracą i talentem), na pieniądzach mi nie zależy bo mam naturę ascety.

A czy jest coś, co one mogą cenić w Tobie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hue hue hue
5 godzin temu, Gość 777 napisał:

Wolę swoją żonę.  Ja zarabiam dobrze 10-12 tysięcy,  ona średnio 3-4. Nie przeszkadza mi to bo lubie wydawać swoje pieniądze i obdarowywać ją prezentami 

jakis ty ubogi tepaku, ze z takimi zarobkami na kafe siedzisz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo
4 minuty temu, Gość ??? napisał:

A czy jest coś, co one mogą cenić w Tobie ?

 

To zależy jakie one wyznają wartości. Ja uważam ze moje najmocniejsze cechy to to że można ze mną rozmawiać na wiele tematów (dużo czytam książek i interesuje się światem), jestem wyrozumiały, nie jestem radykalny, staram się zawsze znaleźć złoty środek, potorfie słuchać. Jeśli o wygląd chodzi to jestem w miarę przystojny ale bez fajerwerków. Jestem tez szczery i uczciwy ale wiem ze w dzisiejszych czasach to raczej cecha niepożądana. Mam świadomość ze mało współczesnych kobiet szuka w partnerach takich cech, ale ja nie nie mam tak silnego parcia na przypodobanie się komuś by się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość hue hue hue napisał:

jakis ty ubogi tepaku, ze z takimi zarobkami na kafe siedzisz 🤣

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdybym był bogaty to bym chciał bogatą, biedną tylko do zabawy. Jestem biedny i nie chce nikogo, samemu najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokaut

Bez różnicy czy bogata czy biedna, ale bogata zwykle jest zepsuta moralnie, rzadko skromna i miła, raczej się taka panoszy, czego nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogate

Tylko bogate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz

nigdy nie patrzyłem na status materialny kobiety, zwykle zainteresował mnie jej wygląd ( nie lalkowaty ale przyjemny ) a potem jej osobowość, bo ładne pustaczki to odpadały dosyć szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Polacy biorą żony z biedniejszych krajów, bo nie są po prostu tak zepsute i roszczeniowe jak Polki. A nie dlatego że są biedniejsze czy bogatsze.

W każdym kraju kobiety są roszczeniowe bez wyjątku,tylko że polke zadowoli ferrari a ukrainke opel, co nie zmienia faktu ze obie leca na to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Bogate napisał:

Tylko bogate

Jesteś za brzydki na bycie męskim utrzymaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×