Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwator życia

Pełno ciapatych z Polkami, potwierdza się, że głupie i grube i brzydkie

Polecane posty

Gość obserwator życia

tysiące ciapatych widać na ulicach Warszawy, pełno czarnych, śniadych. PiS sprowadza w 99% mężczyzn, to i "zako...ą się" że jasna dla wygody, karty pobytu i darmowego seksu. W ich krajach małżeństwa to biznes, są aranżowane dla korzyści, nie mają pojecia europejskiego o związku z miłości. Dzieci to dla nich zasiłki w Europie. Polki w 99% które podrywają to zazwyczaj desperatki, grube, brzydkie lub chore psychicznie i to widać, żadna przyzwoita i mądra dziewczyna z czarnuchem lub arabem się nie zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A z kim mają te grube Polki być skoro Ty i twoi kumple takich nie chcecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Gon się cw3lu. Brzydka kobieta czy gruba tez ma swoje uczucia. I ma do tego prawo. Tak jak brzydki gruby czy biedny facet. Nie tobie zajmować się cudzym pochwami. Bedziemy je dawać komu chcemy. 

P.s. A ty co Chcesz nieudaczniku od kobiety? Nie przypadkiem darmowy seks i wygodę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Przynajmniej ładne dzieci będą szczególnie córki które dziedziczą urodę po ojcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co to polaczki mialyby byc lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
26 minut temu, Gość Karolina napisał:

Przynajmniej ładne dzieci będą szczególnie córki które dziedziczą urodę po ojcach.

 Nie ma reguły, po kim się urodę dziedziczy. A mi się ciapate kobiety b. nie podobają. Wolę czyściutkie, niebieskookie piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem Ola i moja mama jest z wysokim czarnoskórym facetem od pół roku i co z tego czasami widzę jak się obściskują i całują i co z tego widzę że moja mama jest szczęśliwa. Często w nocy słyszę jak się kochają w sypialni, oczywiścię kiedy usłyszałam to pierwszy raz płakałam całą noc, ale później zauważyłam że seks jest normalny i to dobrze że ludzie to robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość obserwator życia napisał:

tysiące ciapatych widać na ulicach Warszawy, pełno czarnych, śniadych. PiS sprowadza w 99% mężczyzn, to i "zako...ą się" że jasna dla wygody, karty pobytu i darmowego seksu. W ich krajach małżeństwa to biznes, są aranżowane dla korzyści, nie mają pojecia europejskiego o związku z miłości. Dzieci to dla nich zasiłki w Europie. Polki w 99% które podrywają to zazwyczaj desperatki, grube, brzydkie lub chore psychicznie i to widać, żadna przyzwoita i mądra dziewczyna z czarnuchem lub arabem się nie zadaje.

rozumiem, ze jesteś zazdrosny, bo własnie ten sam target, czyli grube, brzydkie i psychiczne desperatki to jedyna grupa u której miałeś szansę, a teraz konkurencja sie pojawiła i to ostra. No to płacz nieudaczniku, płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×