Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawitscheck_34

Chyba podobam się fajnej dziewczynie, ale są dwa podstawowe ale

Polecane posty

Gość Prawitscheck_34

1) wiem, że jest zajęta. 2) jest w moim miejscu pracy ciut wyżej ode mnie. Można powiedzieć, że bywa taką moją półszefową. Zauważyłem, że często się we mnie wpatruje z lekkim uśmieszkiem na twarzy, a kiedy akurat jest tą półszefową, mam wyjątkowo spokojną i bezstresową pracę. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo

Mam podobnie. Młodsza czy starsza? Ta moja to sie chyba zakochała bo robi różne dziwne rzeczy, peszy jak malolata przy mnie, ale nie wypada rwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
Przed chwilą, Gość Exo napisał:

Mam podobnie. Młodsza czy starsza? Ta moja to sie chyba zakochała bo robi różne dziwne rzeczy, peszy jak malolata przy mnie, ale nie wypada rwać

Młodsza i to z parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

No ale w czym problem, czujesz się molestowany przez szefową? Chyba nie. Masz spokojną pracę to się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
2 minuty temu, Gość hac napisał:

No ale w czym problem, czujesz się molestowany przez szefową? Chyba nie. Masz spokojną pracę to się ciesz.

A no w tym, że zaczynam się na nią nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
4 minuty temu, Gość Prawitscheck_34 napisał:

Młodsza i to z parę lat

A poza spojrzeniami coś robi? Wg mnie to za mało, moja zagaduje, no i rozmawialiśmy parę razy, więc mniej więcej znamy się, dodatkowo inicjowala dotyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Jest zajęta. To powinno ci wystarczyć do tego aby sobie odpuścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
2 minuty temu, Gość Exo napisał:

A poza spojrzeniami coś robi? Wg mnie to za mało, moja zagaduje, no i rozmawialiśmy parę razy, więc mniej więcej znamy się, dodatkowo inicjowala dotyk. 

Jak się z nią gada, to jest taka oziębła, ale życzliwa i bezpośrednia. Aaa i ostatnio przez parę dni pod rząd dążyła do tego, żebym byłbtym jej podwładnym jakby. Chyba będę musiał zmienić pracę, bo jak to się mówi: "tam, gdzie jesz, tam nie s*asz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
1 minutę temu, Gość Robert napisał:

Jest zajęta. To powinno ci wystarczyć do tego aby sobie odpuścić. 

Tak, ale małpki czasem skaczą z gałęzi na gałąź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Tyle tylko że raczej na wyższe drzewo niż niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wmawiasz sobie. Skoro do tej pory laski się o ciebie nie zabijaly to ciężko żebyś u skraju przydatności zaczął być casanova. Dziewczyna ma cie zapewne za uposla dlatego sie uśmiecha. Za bardzo przywiazujesz do tego wagę. Może któryś ze współpracowników skarzyl sie na ciebie albo podsmie...a się z ciebie. Bardziej w tym kierunku bym szla. W naszej kobiecej naturze jest pragnienie mężczyzn na tym samym poziomie albo wyższym a nie niższym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34

Słowo klucz "raczej".. Ale jej uwaga się raczej z nikąd nie wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
8 minut temu, Gość Ola napisał:

Wmawiasz sobie. Skoro do tej pory laski się o ciebie nie zabijaly to ciężko żebyś u skraju przydatności zaczął być casanova. Dziewczyna ma cie zapewne za uposla dlatego sie uśmiecha. Za bardzo przywiazujesz do tego wagę. Może któryś ze współpracowników skarzyl sie na ciebie albo podsmie...a się z ciebie. Bardziej w tym kierunku bym szla. W naszej kobiecej naturze jest pragnienie mężczyzn na tym samym poziomie albo wyższym a nie niższym. 

Nikt tam nie mamnie za uposla, tego jestem pewien. Nikt się o mnie nie zabijał, ale parę propozycji było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak mozna byc polszefowa?

albo szefowa, albo na rowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
10 minut temu, Gość Prawitscheck_34 napisał:

Słowo klucz "raczej".. Ale jej uwaga się raczej z nikąd nie wzięła

Nie poświęcamy uwagi komuś, kto nas nie interesuje, nie uważasz? Przynajmniej nie przez długi okres czasu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak mozna byc polszefowa?

albo szefowa, albo na rowni

Taka specyfika pracy. Półszefowa, w sensie tym, że mi danego dnia może, ale nie musi tę pracę organizować. Poza tym bywają dni, że robi dokładnie to samo co ja i jest na tym samym "szczeblu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
7 minut temu, Gość K4k napisał:

Nie poświęcamy uwagi komuś, kto nas nie interesuje, nie uważasz? Przynajmniej nie przez długi okres czasu... 

To będzie już tak między pół roku, a rokiem. Ładnych parę miechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
33 minuty temu, Gość Ola napisał:

Wmawiasz sobie. Skoro do tej pory laski się o ciebie nie zabijaly to ciężko żebyś u skraju przydatności zaczął być casanova. Dziewczyna ma cie zapewne za uposla dlatego sie uśmiecha. Za bardzo przywiazujesz do tego wagę. Może któryś ze współpracowników skarzyl sie na ciebie albo podsmie...a się z ciebie. Bardziej w tym kierunku bym szla. W naszej kobiecej naturze jest pragnienie mężczyzn na tym samym poziomie albo wyższym a nie niższym. 

Bzdura dwa razy kobiety wyższe stanowiskiem były na mnie mega nakręcone. Dlaczego? Mam w sobie to coś, plus mega seksowne spojrzenie, twarz. Kobiety na to lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo

Ja swojej zaproponowałem wyjście na kawje, ale odmówiła bo zajęta. Zauważyłem że teraz jeszcze bardziej się nakręciła po tej propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Autor tego tematu, jak sugeruje jego nick nie ma odwagi i umiejętności żeby zdobyć się na podobny ruch. Nawet gdyby tak się stało to na 100% zostałby sprowadzony na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
11 minut temu, Gość sdser napisał:

Autor tego tematu, jak sugeruje jego nick nie ma odwagi i umiejętności żeby zdobyć się na podobny ruch. Nawet gdyby tak się stało to na 100% zostałby sprowadzony na ziemię.

Myślę że drugi raz nie odmówi i się przymierzam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
8 minut temu, Gość Exo napisał:

Myślę że drugi raz nie odmówi i się przymierzam do tego

Nie przymierza się, tylko działaj...inaczej zamęczysz normalnie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
20 minut temu, Gość sdser napisał:

Autor tego tematu, jak sugeruje jego nick nie ma odwagi i umiejętności żeby zdobyć się na podobny ruch. Nawet gdyby tak się stało to na 100% zostałby sprowadzony na ziemię.

Kropla drąży skałę, grunt to nie zejść do trybu proszalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Blue
7 minut temu, Gość Exo napisał:

Myślę że drugi raz nie odmówi i się przymierzam do tego

Po trzeciej czy czwartej odmowie też się będziesz przymierzał do kolejnej próby czy jednak zmądrzejesz już po drugiej odmowie i zrozumiesz, że Nie znaczy NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
Przed chwilą, Gość Betty Blue napisał:

Po trzeciej czy czwartej odmowie też się będziesz przymierzał do kolejnej próby czy jednak zmądrzejesz już po drugiej odmowie i zrozumiesz, że Nie znaczy NIE?

Wiesz co dla mnie to naturalne że kobieta będąca w związku odmawia spotkania sam na sam z innym facetem, zwłaszcza z takim którego za dobrze nie zna. Teraz poznaliśmy sie lepiej, nabrała zaufania i ochoty, więc czemu nie? Druga i ostatnia szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
32 minuty temu, Gość Exo napisał:

Ja swojej zaproponowałem wyjście na kawje, ale odmówiła bo zajęta. Zauważyłem że teraz jeszcze bardziej się nakręciła po tej propozycji

Co ty sobie wkręcasz chłopie? Delikatnie rzecz ujmując jesteś niepoprawnym optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
2 minuty temu, Gość Maniek napisał:

Co ty sobie wkręcasz chłopie? Delikatnie rzecz ujmując jesteś niepoprawnym optymistą.

Jeżeli kobieta leci na kogoś to dlaczego ma się nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser
26 minut temu, Gość Prawitscheck_34 napisał:

Kropla drąży skałę, grunt to nie zejść do trybu proszalnego

I czym niby są te krople? Posłusznym wykonywaniem zadań zleconych przez przełożoną czy może odwzajemnianiem spojrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
23 minuty temu, Gość Exo napisał:

Jeżeli kobieta leci na kogoś to dlaczego ma się nie zgodzić

Twierdzisz, że leci na ciebie a dostałeś od niej kosza. To się kupy nie trzyma. Jesteś prowokatorem albo desperatem-bajkopisarzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
4 minuty temu, Gość Maniek napisał:

Twierdzisz, że leci na ciebie a dostałeś od niej kosza. To się kupy nie trzyma. Jesteś prowokatorem albo desperatem-bajkopisarzem. 

Ja ... chłopie takich sytuacji są tysiące, kobiety nie raz zgrywaja niedostępne, albo boją się plotek. Tylko ...ka by się rzucala na faceta bez wcześniejszej analizy za i przeciw, ty mi śmierdzisz prowokatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×