Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Praca :/

Polecane posty

Czasami jak słyszę że ktoś powiedział że w pracy tak dobrze niż w domu to się dziwię.. Dla mnie te słowo przeraża i prowadzi do frustracji. Nie wie ktoś co opłaciło by się robić pracując w internecie?, coś sprzedając.. Nie chce mieć kontaktu z ludźmi, tego stresu bo pracowałam w spożywczym i też przy kasie fiskalnej. Jestem też dość nerwowa i nawet drobną krytykę biorę do siebie i przejmuje się z kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Ogłoś sie na roksie będziesz miała klientów w domu xd możesz sama decydowac o godzinach pracy co robic jakie usługi xd wystarczy wstawic zdjecie tylko ukryj twarz żeby rodzina i znajomi nie wiedzieli możesz za godz rozkoszy i przyjemnosci brać po stówie albo i dwie stówy .Co ci szkodzi poskakac na kotasie albo rozłożyć nogi i obciagnac kotasa ? Jak ci wleci kasa za jeden numerek xd na życie zawsze będzie jeden kootas sie trafi i już te 150 zł jest za klienta jednego . A jak będziesz dobra to beda ciebie kolegom polecac w pracy xd no I będziesz miała utarg ciągle 24 h no tylko wypiac tyłek co to trudnego xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Wiem jak jest bo sam jestem pasywem i wypinam się bogatym panom. Trochę potem boli pupa ale za to kasa niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
9 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

Wiem jak jest bo sam jestem pasywem i wypinam się bogatym panom. Trochę potem boli pupa ale za to kasa niezła

Nie podszywaj się co udajesz kogoś kim nie jesteś i kradniesz czyjąś tożsamość ? nie umiesz być sobą tylko się podawać za innych ? co piszesz pode mnie podszywie to jest kradzież tożsamości drugiego człowieka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×