Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłość

Czy niektóre z was zawiedzione facetami nie myślały by spróbować z kobietą

Polecane posty

Gość Miłość

Związku, albo chociaż romansu? Taka miłość jest bardzo emocjonująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna

Bezsens! Niby kto by nas utrzymywał, wstawał rano do pracy, płacił rachunki, sprzątał, gotował, dwie kobiety zapierdziałyby się na śmierć z głodu a wcześniej wydrapały sobie oczy z pretensjami jedna do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek

Dwie kobiety? przecież one nawet nie mogą być w tym samym pokoju, wredność, zadrość, mierzenie wzrokiem, wieczna konkurencja która ładniejsza i która co ma, by się pazurami zadrapały na śmierć,  niepojęty układ, chyba że babo chłopy, buce to może, ale nie dwie kobiece kobiety, nie wspomne że jakby szły na randke to jedna by na drugą patrzyła która zapłaci, buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważnie chciałam z K

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chore i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Nie, bo swoich preferencji nie da się zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie. Do tego, żeby być z kobietą trzeba mieć inne preferencje. Nie nadawałabym się do tego, bo kobiety w najmniejszym nawet stopniu nie działają na mnie erotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Nie sądzę,  żeby z powodu mody mozna bylo tak łatwo zmienić biologię ludzką.. 

Podobno jednak wśród kobiet jest więcej biseksualistek,  niż wśród mężczyzn.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też o tym nie myślałam. Z kobietą mogłabym się zaprzyjaźnić. Tylko. Trzeba kogoś kochać, by być z nim w związku a przy braku pożądania trudno mówić o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Bicku napisał:

Nie sądzę,  żeby z powodu mody mozna bylo tak łatwo zmienić biologię ludzką.. 

Podobno jednak wśród kobiet jest więcej biseksualistek,  niż wśród mężczyzn.  

Więcej, to nie znaczy wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatr we włosach

Ja mam mizoandrię i choć jestem  (tak myslę ) heteroseksualna to jednak wolałabym związek z kobietą.  Ale to takie gdybanie na zasadzie "jesli juz mialabym byc w związku ". Bo wystarczy mi przyjaciolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksyjny

Nie. Kobiety nie pociągają mnie fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam dwie pary lesbijek, w obu jedna kobieta jest męska, więc i osobowość mają bardziej męską. Jedną znam bardzo dobrze, pracuje w ochronie na zakładzie produkcyjnym, wygląda jak chłop i to jak samiec alfa, niejeden facet może jej pozazdrościć męskich cech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Znam dwie pary lesbijek, w obu jedna kobieta jest męska, więc i osobowość mają bardziej męską. Jedną znam bardzo dobrze, pracuje w ochronie na zakładzie produkcyjnym, wygląda jak chłop i to jak samiec alfa, niejeden facet może jej pozazdrościć męskich cech. 

No i z tego wniosek, że to jednak zależy od preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jghjkb

Nie, kobiety mnie w ogóle nie pociągają, nie jestem lesbijką ani bi. Śmieszą mnie te bzdury że niby każda kobieta i mężczyzna jest trochę bi. To nieprawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwiodlam kobietę hetero, nawet chce dla mnie swojego chlopa zostawic 😍 ale ze mnie taki męski typ może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jak sie zakochasz to nie patrzysz na organy. Orientacja jest plynna u kobiet i wielu zatwardzialbym heteroseksualistkom sie to zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszaka

Są naprawdę ładne kobiety na które nie ukrywam zawieszę dłużej wzrok ale raczej nie chciałabym być w związku z kobietą.Facet to jednak faceta - ADAM i EWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o tym i stwierdzam, że jak najbardziej mogłabym być w takim związku. I uważam,  że byłabym w nim o wiele szczęśliwsza niż z mężczyzną. Jedynie kobieta tak naprawdę zrozumie drugą kobietę 🙂 Jestem demiseksualna, więc to nie płeć u mnie determinuje pożądanie, tylko pociąg emocjonalny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała bywalczyni

Ja również nie weszłabym w związek z kobietą bo uroda kobiet owszem robi wrażenie, ale nie pociąga mnie fizycznie. Nawet najpiękniejsza kobieta ,mimo świadomości jej piękna, jest dla mnie kompletnie aseksualna. To tak jakby mężczyznę przekonywać do związku z innym mężczyzną. W niektórych przypadkach to skrajnie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Stała bywalczyni napisał:

Ja również nie weszłabym w związek z kobietą bo uroda kobiet owszem robi wrażenie, ale nie pociąga mnie fizycznie. Nawet najpiękniejsza kobieta ,mimo świadomości jej piękna, jest dla mnie kompletnie aseksualna. To tak jakby mężczyznę przekonywać do związku z innym mężczyzną. W niektórych przypadkach to skrajnie niemożliwe.

a co w facetach cie pociaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka
21 minut temu, Mizo napisał:

Myślałam o tym i stwierdzam, że jak najbardziej mogłabym być w takim związku. I uważam,  że byłabym w nim o wiele szczęśliwsza niż z mężczyzną. Jedynie kobieta tak naprawdę zrozumie drugą kobietę 🙂 Jestem demiseksualna, więc to nie płeć u mnie determinuje pożądanie, tylko pociąg emocjonalny 🙂

Mam dokladnie takie same odczucia. Też uwazam,  że pelne zrozumienie jest mozliwe tylko w obrębie wlasnej płci.  Zreszta wystarczy popatrzec na ilosc rozwodow zwiazkow hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Intelektualistka napisał:

Mam dokladnie takie same odczucia. Też uwazam,  że pelne zrozumienie jest mozliwe tylko w obrębie wlasnej płci.  Zreszta wystarczy popatrzec na ilosc rozwodow zwiazkow hetero. 

Zgadza się. Z kobietami co najwyżej dobrze dogadać się może facet homoseksualny, bo oni często mają wyższy poziom wrażliwości i nie postrzegają nas przedmiotowo 🙂  Wśród mężczyzn hetero wskaźnik empatii jest praktycznie zerowy - osobiście znam tylko jednego, który ma bardziej "niestandardowe" myślenie, ale to nadal nie jest to, czego pragnie kobieta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Mizo napisał:

Zgadza się. Z kobietami co najwyżej dobrze dogadać się może facet homoseksualny, bo oni często mają wyższy poziom wrażliwości i nie postrzegają nas przedmiotowo 🙂  Wśród mężczyzn hetero wskaźnik empatii jest praktycznie zerowy - osobiście znam tylko jednego, który ma bardziej "niestandardowe" myślenie, ale to nadal nie jest to, czego pragnie kobieta 🙂

A czego pragnie kobieta? Jak sama widzisz po tym temacie, kobietom nie przeszkadza to jacy sa faceci, wrecz ich ubostwiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czego pragnie kobieta? Jak sama widzisz po tym temacie, kobietom nie przeszkadza to jacy sa faceci, wrecz ich ubostwiaja

No mi przeszkadza. I to bardzo. A co mają zrobić kobiety, które chcą mieć dzieci, rodzinę? Muszą zaakceptować to, jacy są mężczyźni i jakiegoś wybrać. Ja się cieszę, że nie odczuwam zbyt intensywnie takich potrzeb bo gdybym musiała budować przyszłość z "typowym januszem", to bym się załamała. Naprawdę, już wolę być sama do śmierci niż się z takim użerać. Wiem, że po prostu nie ma żadnych szans, żebym się z takim dogadała i była u jego boku spełniona, także już dawno zrezygnowałam z poszukiwania "drugiej połówki". Życie, nie każdemu pisana jest miłość 🙂 Ja osobiście pragnę czułości i zrozumienia, ale na takim poziomie, który jest nieosiągalny dla przeciętnego mężczyzny. Chodzi mi przede wszystkim o więź duchową i emocjonalną, a nie fizyczną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

https://www.youtube.com/watch?v=iDQgDg-8Wx4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość Miłość napisał:

Związku, albo chociaż romansu? Taka miłość jest bardzo emocjonująca

nieeeeeeeeeeee brzydze sie cudzych wagin fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój ex przed ślubem powiedział mi że kocha swoją szefowa. Takich chvjow nie brakuje. Zmarnowalam z nim lata  i zaraził mnie hpv bo lubił dzivki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mój ex przed ślubem powiedział mi że kocha swoją szefowa. Takich chvjow nie brakuje. Zmarnowalam z nim lata  i zaraził mnie hpv bo lubił dzivki. 

TezTeż kocham swoją przełożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×