Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głosuje na PIS

Polecane posty

Gość Mamatrojeczki

Ja też bo dostaje 500 plus na moje dzieci i nie muszę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

też i nie chodzi o 500 bo i tak nie dostaję. Najważniejsze aby poprzednicy nie powrócili do wladzy. Dużo gadaja, a mało albo nic robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu nie zagłosuję na PiS.Banda oszustów i kretaczy którzy kupują głosy za kilka groszy.Smutne i straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nas to gie obchodzi, bo już dawno w tym popisdolonym kraju nie mieszkamy. Sama będziesz się taplać w szambie, jakiego sobie narobisz, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gosc napisał:

też i nie chodzi o 500 bo i tak nie dostaję. Najważniejsze aby poprzednicy nie powrócili do wladzy. Dużo gadaja, a mało albo nic robią.

Ja tak samo. Żadnych swiadczeń nie biorę i na razie sie nie zapowiada (ale inni niech co mają dzieci korzystają, popieram 500+ bo widzę po dalszej rodzinie i znajomych że potrzebne). Może Pis nie jest ideałem (ale partie idealne nie istnieją i nigdy nie bedą) ale przynajmniej dbają o interesy Polski bardziej niż poprzednicy-złodzieje, co chcieli z nas uczynić rynek zbytu i podrzędne województwo Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj, coś  się pali się pisdom pod dvpą, skoro naganiają troli na fora 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oj, coś  się pali się pisdom pod dvpą, skoro naganiają troli na fora 😄😄😄

Dokładnie!!!

Ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Tylko KONFEDERACJA, lista nr 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałam zakomunikować, że to marny pomysł na wspomaganie kampanii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja tam zagłosuje na Pis. Dobrze mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

żadna kampania. jestem normalną, prywatną osobą . mój wybór, nie chcesz to nie głosuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie za to rozwala tak agresja wśród  przeciwników pis . Serio ci ludzie maja ze sobą jakiś problem . Wystarczy napisać lub powiedzieć "PIS" a niektórzy  szczekają jak wściekle psy hehehehe  Co najwięcej szczekają ci  co wygłaszają wielkie hasła o tolerancji:) 

Ostatnio  byłyśmy na szkoleniu z vat gdzie facet prowadzący  szkolenie  ciągle  wyśmiewał  sie pis i ludzi na nich glosujących  . W końcu ktoś powiedział , ze ma sobie darować takie teksty bo to prywatna  sprawa  kto na kogo glosuje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

żadna kampania. jestem normalną, prywatną osobą . mój wybór, nie chcesz to nie głosuj

Jasne i koniecznie chcesz się z tym wyborem ogłaszać na publicznym forum. Chcę, czy nie chcę, to mój wybór i nie trzeba prowadzićtakiej kampanii w taki sposób, bo to nie przysporzy wyborców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja głosuję na PiS ale nie chodzi mi o 500+ tylko żeby z tymi sędziami coś zrobili, bo ta kasta utworzyła dla siebie takie państwo w państwie i się panoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jasne i koniecznie chcesz się z tym wyborem ogłaszać na publicznym forum. Chcę, czy nie chcę, to mój wybór i nie trzeba prowadzićtakiej kampanii w taki sposób, bo to nie przysporzy wyborców. 

hahah no cóż, widać że nie grzeszysz inetligencją, a wiec wytłumacze Ci jeszcze raz jak do dziecka... Siedzę na zasyfionym forum, bo akurat mam chwilke wolnego czasu, przeglądam różne tematy i wypowiadam sie gdzie mi sie tylko podoba, nie tylko tutaj. Wyrażam moje opinie. Nie wietrz spisków i kampanii gdzie ich nie ma, daj se spokój człowieku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja głosuję na PiS ale nie chodzi mi o 500+ tylko żeby z tymi sędziami coś zrobili, bo ta kasta utworzyła dla siebie takie państwo w państwie i się panoszą.

No, dokładnie ja tak samo. Czekam tylko na lustrację dziennikarzy, sądów i prasy. Opozycja tego nigdy nie zrobi, im w to graj, żeby stare układy się szerzyły a mafie i obcokrajowcy rozkradali nasz dorobek. Ale prawda zawsze wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też głosuję na PIS chociaż jestem przeciwna 500 plus bo to nakręca inflację i nie popieram rozdawnictwa. Nie wybacze Donaldowi kradzieży pieniędzy z OFE, dla mnie własność prywatna, ciężko zarobione przez ludzi pieniądze to świętość. Nie wybacze bo to grabiez i nacjonalizacja własności prywatnej a to już pogwalcenie filarów państwa prawa i demokracji i zagrywka w stylu dyktatury Chaveza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mamatrojeczki napisał:

Ja też bo dostaje 500 plus na moje dzieci i nie muszę pracować

A twoje dzieci za jakiś czas odczują w negatywnym tego słowa znaczeniu to co robi teraz PiS. Niestety egoizm i głupota ludźka nie ma granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też głosuję na PIS chociaż jestem przeciwna 500 plus bo to nakręca inflację i nie popieram rozdawnictwa. Nie wybacze Donaldowi kradzieży pieniędzy z OFE, dla mnie własność prywatna, ciężko zarobione przez ludzi pieniądze to świętość. Nie wybacze bo to grabiez i nacjonalizacja własności prywatnej a to już pogwalcenie filarów państwa prawa i demokracji i zagrywka w stylu dyktatury Chaveza. 

Głosujcie a zobaczycie do czego doprowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

hahah no cóż, widać że nie grzeszysz inetligencją, a wiec wytłumacze Ci jeszcze raz jak do dziecka... Siedzę na zasyfionym forum, bo akurat mam chwilke wolnego czasu, przeglądam różne tematy i wypowiadam sie gdzie mi sie tylko podoba, nie tylko tutaj. Wyrażam moje opinie. Nie wietrz spisków i kampanii gdzie ich nie ma, daj se spokój człowieku XD

Ta wypowiedź to tak w ramach nieagresji w stosunku do innych osób, rzekomo "przeciwników wyborców" - zaznaczam, że nawet nie znasz moich moich poglądów. Kiepski pomysł na kampanię i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głosuję na PiS bo w końcu ktoś pokazał nauczycielom gdzie ich miejsce i zatroszczył się o szkolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość gość napisał:

Oj, coś  się pali się pisdom pod dvpą, skoro naganiają troli na fora 😄😄😄

Masz rację w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

A twoje dzieci za jakiś czas odczują w negatywnym tego słowa znaczeniu to co robi teraz PiS. Niestety egoizm i głupota ludźka nie ma granic

Dokładnie! Trzeba być inteligentnym inaczej aby nie zdawać sobie sprawy do czego rządy PiS-u doprowadźą. Przykre jest to, że wśród narodu jest tyle nie zdających sobie sprawy i zaślepionych rozdawnictwem PiS-u, notabene pieniędzy ludzi pracujących czyli naszych. Szkoda tylko naszych dzieci i wnuków bo to oni będą ponosić konsekwencje tego, ładny los im zostanie zgotowany a później zdziwienie, że młodzi uciekają z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Głosuję na PiS bo w końcu ktoś pokazał nauczycielom gdzie ich miejsce i zatroszczył się o szkolnictwo.

Hahaha.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie! Trzeba być inteligentnym inaczej aby nie zdawać sobie sprawy do czego rządy PiS-u doprowadźą. Przykre jest to, że wśród narodu jest tyle nie zdających sobie sprawy i zaślepionych rozdawnictwem PiS-u, notabene pieniędzy ludzi pracujących czyli naszych. Szkoda tylko naszych dzieci i wnuków bo to oni będą ponosić konsekwencje tego, ładny los im zostanie zgotowany a później zdziwienie, że młodzi uciekają z kraju.

trzeba być inteligentnym inaczej żeby nie wiedzieć do czego doprowadzą rządy opozycji (lewicy lub ko), wtedy byłby dopiero armagedon, dlatego ja wolę już obecną władzę z "dwojga złego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja rozumiem,  ze ktoś nie lubi i nie glosuje na pis ale jak można głosować na ko? Przez 8 lat po miało was w d... zabrali wamu  kasę z ofe  a wy na nich głosujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja rozumiem,  ze ktoś nie lubi i nie glosuje na pis ale jak można głosować na ko? Przez 8 lat po miało was w d... zabrali wamu  kasę z ofe  a wy na nich głosujecie? 

A skąd pomysł, że na ko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz

A ja tam bede głosowac na pis i cała moja rodzina też 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×