Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnygosc

Wyzywam Polki bo u żadnej nie mam szans

Polecane posty

Gość samotnygosc

2500/msc, ryj 6/10, 185 wzrostu i pe nis 15cm. Uwielbiam Azjatki bo są odległe, jak z innego świata, choć zdaje sobie sprawę że mam szanse na azjatke tak jak na polke, czyli wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allo

czemu taka niska ocena? wyjedź z tego kraju i poznaj normalną kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Niestety pewności siebie nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się

przyjedź do mnie to ci panne znajde w 24 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Chcę tylko dziewice, po co mi taka co się oddawała jakimś fr ajerom za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze, że chociaż masz tego świadomość, to się ceni 🙂 

8 minut temu, Gość samotnygosc napisał:

Chcę tylko dziewice, po co mi taka co się oddawała jakimś fr ajerom za darmo

Po tym tekście jesteś definitywnie u każdej normalnej dziewczyny zdyskwalifikowany. Nie dziwię się, że kobiety omijają Cię szerokim łukiem. Masz wypaczoną mentalność, nie o wygląd tu się rozchodzi. Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Chyba u naszej puszczalskiej, nie chce byle czego szkoda czasu na łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
6 minut temu, Mizo napisał:

 

Dobrze, że chociaż masz tego świadomość, to się ceni 🙂 

Po tym tekście jesteś definitywnie u każdej normalnej dziewczyny zdyskwalifikowany. Nie dziwię się, że kobiety omijają Cię szerokim łukiem. Masz wypaczoną mentalność, nie o wygląd tu się rozchodzi. Szkoda gadać...

Chyba u każdej puszczalskiej, nie chce byle czego szkoda czasu na łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
2 minuty temu, malinka 123 napisał:

Przeczytałam to i poczułam się bardzo zle.Nie wygłaszaj nigdy swoich filozofii na głos, mogą zranic niewinne osoby.

A co prawda boli? Są dziewczyny które po imprezie w klubie dają nowo poznanemu, co w tym dziwnego że takiej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matis
17 minut temu, Gość samotnygosc napisał:

Chcę tylko dziewice, po co mi taka co się oddawała jakimś fr ajerom za darmo

jak za darmo to jeszcze pół biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość matis napisał:

jak za darmo to jeszcze pół biedy

To sobie weź taka co się gziła po motelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość samotnygosc napisał:

Chyba u każdej puszczalskiej, nie chce byle czego szkoda czasu na łatwe

Mylisz się. U każdej normalnej, niezależnie od jej "przebiegu". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
1 minutę temu, Mizo napisał:

Mylisz się. U każdej normalnej, niezależnie od jej "przebiegu". 

Tylko co obchodzą normalne dziewczyny te co się puszczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
1 minutę temu, malinka 123 napisał:

No rozumiem, ale nie możesz traktować każdej nie dziewicy jako puszcza   ą

Mogę bo wolę dmuchać na zimne, każda może powiedzieć że miała jednego a mogła mieć 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość samotnygosc napisał:

Tylko co obchodzą normalne dziewczyny te co się puszczaly

Już samo to, że wartościujesz kobiety na podstawie ich życia seksualnego sprawia, że jesteś odpychający mentalnie.  To, że kobieta uprawiała seks nie znaczy, że się "puszczała". Mamy takie samo prawo do życia intymnego jak mężczyźni, wyobraź sobie, że kobiety też potrzebują bliskości fizycznej. To, że Ty jej nie zaznałeś nie daje Ci prawa do wyzywania w ten sposób ludzi, którym takie przyjemności nieobce. Dziewczyna bez doświadczenia, która ma choć trochę oleju w głowie, na pewno też by się na Ciebie nie pokusiła bo ona nie czuje się jakaś "lepsza" tylko dlatego, że ma błonę między nogami. Patrzysz na dziewczyny bardzo przedmiotowo, dlatego nie zasługujesz na żadną 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Żartuje w życiu bym nie chciał polki xd właśnie przez to że każda 18 latka (i młodsze) ruch a ła się już często jakieś przygody, po co komu taki śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
2 minuty temu, Mizo napisał:

Już samo to, że wartościujesz kobiety na podstawie ich życia seksualnego sprawia, że jesteś odpychający mentalnie.  To, że kobieta uprawiała seks nie znaczy, że się "puszczała". Mamy takie samo prawo do życia intymnego jak mężczyźni, wyobraź sobie, że kobiety też potrzebują bliskości fizycznej. To, że Ty jej nie zaznałeś nie daje Ci prawa do wyzywania w ten sposób ludzi, którym takie przyjemności nieobce. Dziewczyna bez doświadczenia, która ma choć trochę oleju w głowie, na pewno też by się na Ciebie nie pokusiła bo ona nie czuje się jakaś "lepsza" tylko dlatego, że ma błonę między nogami. Patrzysz na dziewczyny bardzo przedmiotowo, dlatego nie zasługujesz na żadną 🙂 

No przykre że nie chce przedmiotu do ruch ania (taką spełniała rolę do tej pory) który nie czuje się jak przedmiot, ale na pewno znajdzie się jakiś naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araśka
26 minut temu, Mizo napisał:

 

Dobrze, że chociaż masz tego świadomość, to się ceni 🙂 

Po tym tekście jesteś definitywnie u każdej normalnej dziewczyny zdyskwalifikowany. Nie dziwię się, że kobiety omijają Cię szerokim łukiem. Masz wypaczoną mentalność, nie o wygląd tu się rozchodzi. Szkoda gadać...

Dokładnie. Aż przypomniał mi się preromantyzm. To tam uważano, że słaba pewność siebie u mężczyzny oraz jego tchórzostwo jest winą kobiety, która to powinna wiedzieć że dany facet się w niej zakochał. Brak słów, kolejny kr*tyn cofnięty umysłowo o parę ładnych latek do tyłu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość samotnygosc napisał:

No przykre że nie chce przedmiotu do ruch ania (taką spełniała rolę do tej pory) który nie czuje się jak przedmiot, ale na pewno znajdzie się jakiś naiwny 

A gdyby z Tobą się kobieta kochała, to już by nie była "przedmiotem"? Weź się nie kompromituj. Całe szczęście, że takim facetom zostaje jedynie ręka... Możesz wrócić do wyzywania, bo Twoja sytuacja na pewno nie ulegnie zmianie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
1 minutę temu, Mizo napisał:

A gdyby z Tobą się kobieta kochała, to już by nie była "przedmiotem"? Weź się nie kompromituj. Całe szczęście, że takim facetom zostaje jedynie ręka... Możesz wrócić do wyzywania, bo Twoja sytuacja na pewno nie ulegnie zmianie 🙂 

Kochala, nazywaj rzeczy po imieniu 😂

Reka lepsza niż jakaś dzi wka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araśka

Wedle twojej logiki, która jest na poziomie gimnazjum z tego co widać po jednym twoim zdaniu, nie powinieneś się dziwić, że nie masz dziewczyny. Mało która chce być z takim kimś jak ty, no ale przecież facet jest zawsze idealny co? Pff dobre sobie. To, że dziewczyna nie jest dziewicą nie znaczy, że jest puszczalską szm*tą, każdy związek może się zakończyć, każda kobieta mogła zostać zgwałcona, każda kobieta mogła zostać młodą wdową i każda mogła się z kimś przespać bo żyjemy w wolnym kraju. To tak jakbyś sam zerwał z dziewczyną po seksie i powiedział, że się puściła, choć nie wiem co innego można z takim śmieciem jak ty robić. Ocenianie kogoś po dziewictwie pokazuje jakie masz o sobie mniemanie i jaki tak naprawdę masz poziom więc co komentarz coraz bardziej się kompromitujesz. Choć po osobie, która zaczyna temat tylko po to by się pożalić jakim przegrywem życiowym jest raczej dużo niemożna się spodziewać. Pozdrawiam i życzę miłych nocy z ręką bo jak to ktoś wyżej napisał, raczej nic innego ci nie pozostaje. No ale pewne takie coś się jak najbardziej zadowala, prawda? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość samotnygosc napisał:

Kochala, nazywaj rzeczy po imieniu 😂

Reka lepsza niż jakaś dzi wka 

No to po co ten temat? Poza tym prawda jest taka, że gdyby jakakolwiek chciała się z Tobą przespać (jakimś cudem), to żadnej byś nie odmówił, czy to dziewicy, czy prostytutce. A sam jesteś taki "porządny" tylko z braku okazji, dlatego śmieszne jest, że w ogóle próbujesz kobiety selekcjonować i mieć jakieś wymagania, naprawdę tego nie widzisz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Faceci to kur wiarze to fakt, ale nie sądziłem że kobiety to takie sz maty, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
5 minut temu, Gość Araśka napisał:

Wedle twojej logiki, która jest na poziomie gimnazjum z tego co widać po jednym twoim zdaniu, nie powinieneś się dziwić, że nie masz dziewczyny. Mało która chce być z takim kimś jak ty, no ale przecież facet jest zawsze idealny co? Pff dobre sobie. To, że dziewczyna nie jest dziewicą nie znaczy, że jest puszczalską szm*tą, każdy związek może się zakończyć, każda kobieta mogła zostać zgwałcona, każda kobieta mogła zostać młodą wdową i każda mogła się z kimś przespać bo żyjemy w wolnym kraju. To tak jakbyś sam zerwał z dziewczyną po seksie i powiedział, że się puściła, choć nie wiem co innego można z takim śmieciem jak ty robić. Ocenianie kogoś po dziewictwie pokazuje jakie masz o sobie mniemanie i jaki tak naprawdę masz poziom więc co komentarz coraz bardziej się kompromitujesz. Choć po osobie, która zaczyna temat tylko po to by się pożalić jakim przegrywem życiowym jest raczej dużo niemożna się spodziewać. Pozdrawiam i życzę miłych nocy z ręką bo jak to ktoś wyżej napisał, raczej nic innego ci nie pozostaje. No ale pewne takie coś się jak najbardziej zadowala, prawda? 😉

Nie jestem kobietą sz matą że konieczne muszę się ru chać a potem pewnie chwalić się tym koleżaneczkom 😂 tak ręką wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość samotnygosc napisał:

Faceci to kur wiarze to fakt, ale nie sądziłem że kobiety to takie sz maty, ot co

Myślałeś, że Wam wolno, a kobietom nie? Już nie żyjesz w średniowieczu, radzę przyjąć do wiadomości, że nie tylko mężczyźni mogą korzystać z życia. Osobiście mam satysfakcję, gdy czytam żale takich "przegrywów" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, Mizo napisał:

Myślałeś, że Wam wolno, a kobietom nie? Już nie żyjesz w średniowieczu, radzę przyjąć do wiadomości, że nie tylko mężczyźni mogą korzystać z życia. Osobiście mam satysfakcję, gdy czytam żale takich "przegrywów" 🙂

DLA WAS GRZECZNE GOJE KORZYSTANIE Z ZYCIA TO JEST UMAZANIE SIE W ZYDOWSKIM GOWNIE I W KLECZKACH BLAGANIE O WIECEJ POMYJOW NA RYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość samotnygosc napisał:

Nie jestem kobietą sz matą że konieczne muszę się ru chać a potem pewnie chwalić się tym koleżaneczkom 😂 tak ręką wystarcza

No nie, jesteś tylko samczykiem, którego żadna nawet nie zauważa. Nie "ru...hasz", bo nikt nie jest chętny na igraszki z Tobą a nie dlatego, że jesteś porządny i się "szanujesz". Zawsze mnie bawi, gdy gość, na którego żadna nie chce nawet splunąć, mówi o swoich "zasadach". To jest po prostu komedia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Zawsze mnie bawi(...). To jest po prostu komedia 🤣

ale aż tak?!

nie lepiej odwrócić się na pięcie?

po co ta dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
6 minut temu, Mizo napisał:

No nie, jesteś tylko samczykiem, którego żadna nawet nie zauważa. Nie "ru...hasz", bo nikt nie jest chętny na igraszki z Tobą a nie dlatego, że jesteś porządny i się "szanujesz". Zawsze mnie bawi, gdy gość, na którego żadna nie chce nawet splunąć, mówi o swoich "zasadach". To jest po prostu komedia 🤣

I co poczulaś się lepiej, co za ameba 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
12 minut temu, Mizo napisał:

Myślałeś, że Wam wolno, a kobietom nie? Już nie żyjesz w średniowieczu, radzę przyjąć do wiadomości, że nie tylko mężczyźni mogą korzystać z życia. Osobiście mam satysfakcję, gdy czytam żale takich "przegrywów" 🙂

Wolno każdemu ale czemu w takim razie facet to ta "świ nia" a kobieta to ta lepsza, obie płcie są gow no warte, bez podziału kto lepszy, chodzi mi tylko o to że kobiety robią z siebie lepsze bo niby właśnie facet to ten śm iec co chodzi ru cha byle co a to wcale nieprawda, kobiety są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×