Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety wolicie mlmłodszych czy starszych

Polecane posty

Gość Gosc

Głównie pytanie do kobiet +, - 30 lat.

Lepszy 5 lat młodszy, czy 5 lat starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki

Oczywiście że młodszy 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przelotem

Jedne wolą młodszych inne starszych. Ja jestem w związku z młodszym i jestem szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Starszy , młodszy ma siano zamiast mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z innego świata

Sporo moich znajomych koleżanek ma młodszego ale wszystkie są już po 30 ce, te młodsze 20 łatki wola starszego lub rówieśnika. Ja tez jestem w związku z dużo młodszym już od 7 lat i jesteśmy nadal zakochani w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Głównie pytanie do kobiet +, - 30 lat.

Lepszy 5 lat młodszy, czy 5 lat starszy?

Całe życie wolałam starszych może to dlatego że gdzieś tam podświadomie brakowało mi taty którego straciłam jako dziecko...Nigdy przenigdy nie spodobał mi się młodszy...Ale ostatnio zwariowałam na punkcie 5 lat młodszego...Życie piszę różne scenariusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imeni

Młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Ona napisał:

Starszy , młodszy ma siano zamiast mozgu

Wielu starszych tez jest niedojrzałych takie duże dzieci, reguły nie ma.na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak się jest po 30 to młodszy raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Całe życie wolałam starszych może to dlatego że gdzieś tam podświadomie brakowało mi taty którego straciłam jako dziecko...Nigdy przenigdy nie spodobał mi się młodszy...Ale ostatnio zwariowałam na punkcie 5 lat młodszego...Życie piszę różne scenariusze:)

Wszystko farbowanie lisy...zwątpienie normalnie..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby wole starszych bo tacy mnie bardziej kręcą, ale...Tacy zauważyłam, że mają skłonności do kontroli przy większej róznicy wieku i pozycji zawodowej i mają też częściej swoje rózne dziwactwa, humory...

Młodzi są bardziej skorzy do ustępst, bardziej szaleni, są za partnerstwem. Ale za to mniej mnie pociagaja bo to jeszcze takie chłopczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie młodsi i to najlepiej chociaż te 10 lat. Mmmmh. Mój jest młodszy tylko 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej rowiesnik. Ewentualna roznica 2 lata starszy/mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana

5 lat młodszy. Starsi są zwykle bardziej wymagający, roszczeniowi, nieustępliwi, mniej zadbani, partnerscy, pełni wigoru i mniej poukładani. Młodsi też częściej poważnie myślą o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy od człowieka. Mój jest 9 lat starszy i traktujemy się po partnersku. Kochamy się. Mamy czas i na czułości i na poważne rozmowy a także czas spędzony oddzielnie. Czasem są spięcia, ale uważam, że dla normalności to też potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie bylo

Mialam 3 lata starszego-Tragedia. 1rok mlodszy -nie wyszlo ale chyba najbardziej sie rozumielismy, bratnie dusze?Emocjonalnie pasowalismy .No i 10 lat starszy - Jest dobrze, awantury byly i to czasem on byl malo odpowiedzialny. Teraz po 13 latach razem. Kochamy sie. Ale czy to ta moja milosc co z rok mlodszym? Napisze tu za 30-40 lat. Wtedy bede wiedziala.Mamy wiele wspolnych cech i zainteresowan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie jest czysto teoretyczne, bo 99 procent facetów nie chce starszej kobiety. A już na pewno nie 3 lata starszej i więcej. Dla facetów takie kobiety są przezroczyste. Zdarzają się wyjątki, ale to desperaci bez szans na normalną kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Wolą młodszych 45 ki za mną sie kręcą po poratlach czyli 3 starsze. Bo młodszy to więcej w nim  życia tak zazwyczaj jest. Ale chyba mniejszość tak woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie jest czysto teoretyczne, bo 99 procent facetów nie chce starszej kobiety. A już na pewno nie 3 lata starszej i więcej. Dla facetów takie kobiety są przezroczyste. Zdarzają się wyjątki, ale to desperaci bez szans na normalną kobietę. 

Biorąc pod uwagę że coraz więcej kobiet w tym wieku woli młodszych, statystycznie panowie będą mieli coraz marniejsze szanse na związek. Może nie po 30, ale na pewno po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie jest czysto teoretyczne, bo 99 procent facetów nie chce starszej kobiety. A już na pewno nie 3 lata starszej i więcej. Dla facetów takie kobiety są przezroczyste. Zdarzają się wyjątki, ale to desperaci bez szans na normalną kobietę. 

Np 35 to juz psychiczna? Ale taka 25 to normalna . jprd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Tylko równolatkowie albo tak młodsi , starszy max 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Czyli napisał:

Np 35 to juz psychiczna? Ale taka 25 to normalna . jprd

Nieee, wg niego dl 31-latka atrakcyjna, z dobrą pracą, zaradna i mądra, dojrzała emocjonalnie, poukladana wewnętrznie i z dobrym serduszkiem 32 lub 33 latka wyglądająca na 24 lata to dno i związek z nią to desperacja, ale związek z grubą, brzydką, wredną i leniwą, bezrobotną 27-29 latką, kochającą zdradzać to sam cymes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Bo młodsza mu sie należy i liczy, że znajdzie, choc kobiet w jego wieku jest jakies 10% mniej niz mezczyzn, a malo ktora marzy o takim facecie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Kiss napisał:

Biorąc pod uwagę że coraz więcej kobiet w tym wieku woli młodszych, statystycznie panowie będą mieli coraz marniejsze szanse na związek. Może nie po 30, ale na pewno po 40.

Ale możecie sobie woleć, to nic nie zmienia. Młodsi faceci nie chcą starszych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Czyli napisał:

Np 35 to juz psychiczna? Ale taka 25 to normalna . jprd

przetłumacz to na polski co miałaś na myśli, bo na razie to jakiś bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Bo młodsza mu sie należy i liczy, że znajdzie, choc kobiet w jego wieku jest jakies 10% mniej niz mezczyzn, a malo ktora marzy o takim facecie 😉

brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oczywiscie, ze starszych ! 5, 10 czy 15 lat jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale możecie sobie woleć, to nic nie zmienia. Młodsi faceci nie chcą starszych kobiet.

skad wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wielu starszych tez jest niedojrzałych takie duże dzieci, reguły nie ma.na nic...

owszem, starszy MOZE byc glupi, ale mlodszy NA PEWNO JEST glupi i nie zna zycia

dziecinada i blazenada 20kilkulatkow potrafi niejedna kobiete obrzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.09.2019 o 16:50, Gość Gosc napisał:

Głównie pytanie do kobiet +, - 30 lat.

Lepszy 5 lat młodszy, czy 5 lat starszy?

Zazwyczaj tak jest że kobiety w ok. 30stki raczej biorą mężczyzn w swoim wieku lub starszych a Panie w ok. 40 czy nawet 50ki wolą młodszych kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×