Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goownopsasialala

Srynik Alpinista do oceny FOTO

Polecane posty

Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, goownopsasialala napisał:

chyba tylko gdy grasz w gta V

Filip schowaj sie cweluchu przegrany😫

Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

Filip schowaj sie cweluchu przegrany😫

hahah idz spac bo jutro do pracy ja mam kaca po sobotnim wieczorze jutro spie do 12 w poludnie

• Haha 1

Gość gosc
6 minut temu, goownopsasialala napisał:

hahah idz spac bo jutro do pracy ja mam kaca po sobotnim wieczorze jutro spie do 12 w poludnie

Pewnie znowu pety dopalałeś smierdzacy trucicielu?

2 minuty temu, Mirek Fajfuc napisał:

choroba psychiczna cie zniszczyła a te tabsy które całe życie łykasz jeszcze bardziej 

nie narzekam na glowe, mam leb na karku. przyznaje ze jestem glupi ale za to w chooy inteligentny i to jest prawda dlatego korzystam z zycia

9 minut temu, Mirek Fajfuc napisał:

KORZYSTASZ JEDYNIE Z OKNA ZABEZPIECZONEGO KRATAMI, Z JAZD KTÓRE MASZ PO TABLETACH I UZYWKACH GDY JESTEŚ NA WOLNOŚCI I Z KASY TWOJEJ BOGATEJ MATKI KTÓRA FINANSUJE TWOJE ŻYCIE I LECZENIE 

od 2014 nie biore zadnych tabsow

9 minut temu, Gość mmm napisał:

noo rude to śliczne myszki są .

bardzo...

ta ruda dziewczyna to byla okaz od stop do glow ideal moglbym sie z taka ozenic.

ale siostry misjonarki z kosciola mormonow, ktore poznalem w zeszlym tygodniu, to tez maja piekne snieznobiale zęby no ale ja ta ksiazke mormona od nich wyrzucilem do smieci wiec nie wiem jak sie dalej potocza losy

1 minutę temu, Mirek Fajfuc napisał:

TO JEST ZADANIE LEKARZY I TABLETEK ŻEBYŚ MYŚLAŁ ŻE NIE BIERZESZ ŻADNYCH  TABLETEK 

akurat w polsce dwa lata temu bylem u swojego psychiatry i powiedzial ze nie musze juz zadnych tabletek brac ;)

• Like 1

1 minutę temu, Mirek Fajfuc napisał:

BO MATKA PODRZUCALA CI JE DO POSIŁKU a w szpitalu z takimi psycholami robią tak że dają ci tabletki a ty myślisz że nic nie bierzesz 

do szpitala mi BABKA przywozila posilki a nie MATKA

ja nie jadam posilkow od mamy ponad 3 lata stołowalem sie w angielskich knajpach bo poznalem hojnych anglikow dlatego dzisiaj tak dobrze czaje jezyk angielskich. nawet jak muzyki slucham to bardzo duzo rozumiem co spiewaja kiedys tak nie mialem

hihih

no ja tam wrzucam te zdjecia tak jakbym wrzucal na google albo wysylal komus na gmaila i wiem, ze zostana juz na zawsze w necie, ja wlasnie beke mam gdy se strzelam selfie z tego aparatu, mam tutaj specjalna technologie wlasnie do selfie gdzie sobie wyciagam i obracam wyswietlacz tak zebym mial obiektyw do siebie i widzial swoja twarz na wyswietlaczu elo

P9145792.thumb.JPG.72379efc7d2b4a94e12193ff31c6af0c.JPGcholera wlasnie zauwazylem ze tam jest szlak to tej wody i mozna tam isc...

moglem tam zabrac ta ruda dziewczyne i bysmy sie rozebrali do naga i wyobrazalbym sobie ze to anna 

2 minuty temu, Gość Agatka czepek napisał:

Ładny widok to w Szkocji? 

w Walii gora Snowdon

a w szkocji podobno jest jeszcze ladniej. i tam tez jest woda, znam kogoskto tam byl, to widzial jak sie szwaby nago j33bli do tej wody i ze podobno pelno takich wodospadow, jesli tam bede to tez skocze nago do wodospadu

3 minuty temu, Gość Agatka czepek napisał:

Ładny widok to w Szkocji? 

jak dla mnie bez obrazy to widoki byly średnie. No akurat to zdjecie to mi chyba jedyne wyszlo bo tak to nic specjalnego... Chcialbym bycc takim fotografem ktory umie jakosc a nie ilosc, a ja np lubie fotografowac kazda uliczke czy zakret ale slabo mi to wychodzi, nie bede ukrywal ze kiepski ze mnie fotograf, ale aparat troszke juz ogarniam. Wczoraj ogarnialem sobie jakies funkcje autofocus jakies HDR itp itp

Przed chwilą, Gość ... napisał:

czyli przyznales ze jestes glupi a nie inteligentny

jestem glupi w sensie, ze mam malo wiedzy, no moze troche muzyke ogarniam, bo od malego slucham, ale np. matury bym nie zdal. pod tym wzgledem jestem glupi

A inteligencja to jest sposob w jaki sie mysli, jak szybko przyswaja sie informacje, analiza otoczenia, jak wyjsc dobrze z trudnych sytuacji i zyciowych problemow itp.

Przed chwilą, Gość ... napisał:

tak napisales jestem glupi i inteligentny

no jestem glupi bo mam malo wiedze czyli madry nie jestem, nie znam np. stolic wszystkich krajow europy czy gdzie jakie morze jest albo jak dziala telewizor

a inteligentny bo daje sobie rade i szybko sie ucze 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować