Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta od eLki

myślałam, że mój instruktor do mnie zarywa, a on zjawił się w pracy

Polecane posty

Gość ta od eLki

Z fotelikiem dziecięcym! Okazało się, że jego żona w ciąży mniej więcej niedługo po tym jak się poznaliśmy. Co za szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bombelek w drodze 😱  niedługo będzie naklejka Żanklod w aucie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bombelek w drodze 😱  niedługo będzie naklejka Żanklod w aucie 

hahah ale z tymi naklejkami to paradoks. Ja ktoś chce, bym na niego uważała na drodze to niech przylepi sobie zielony listek. Podziała lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
1 minutę temu, Gość gość napisał:

hahah ale z tymi naklejkami to paradoks. Ja ktoś chce, bym na niego uważała na drodze to niech przylepi sobie zielony listek. Podziała lepiej.

wy tu o jakichś p i e p r z o nych naklejkach, a dla mnie ten fotelik był jak uderzenie w twarz, długooo już jeździmy i o niczym nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To różni ludzie, ale moja znajoma też podrywał zaobrączkowany instruktor... 

Dostał kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
1 minutę temu, marawstala napisał:

To różni ludzie, ale moja znajoma też podrywał zaobroczkowany instruktor...

zaobrączkowany tak, ale ciągle twierdził, że dzieci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
2 minuty temu, marawstala napisał:

To różni ludzie, ale moja znajoma też podrywał zaobroczkowany instruktor...

było coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkała się z nim kilka razy... Do niczego nie doszło, ale robił sobie nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten 'Twoj' może być całkiem spoko, chodziło mi jedynie o to, że obrączka niekoniecznie jest przeszkodą dla takich typów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dret

Zmień już tego instruktora, na zdrowie ci wyjdzie i może w końcu się nauczysz jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
10 minut temu, marawstala napisał:

Ten 'Twoj' może być całkiem spoko, chodziło mi jedynie o to, że obrączka niekoniecznie jest przeszkodą dla takich typów : )

spoko w jakim sensie? niby był spoko, uczynny, uśmiechnięty, stawiał kawy, podwoził, załatwił pracę itd. itp. a tu nagle fotelikiem się chwali... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoras nie była podrywana przez instruktora to jakby w totka wygrała. Myślałam, że to ja, tak gdzieś do trzeciej czy czwartej jazdy, a też miał babę tyle, że to był rozwodnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Widzisz, biedna, mi sie od początku wydawało że taki instruktor to tylko podrywacz. Robi czasem kobietom wodę w mózgu. A te naiwne robią sobie nadzieję. A tu masz placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Widzisz, biedna, mi sie od początku wydawało że taki instruktor to tylko podrywacz. Robi czasem kobietom wodę w mózgu. A te naiwne robią sobie nadzieję. A tu masz placek.

I jeszcze jaki dumny jak paw przyszedł. Udawał, że niby wszyscy już wiedzą, to czemu ja zdziwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość ta od eLki napisał:

spoko w jakim sensie? niby był spoko, uczynny, uśmiechnięty, stawiał kawy, podwoził, załatwił pracę itd. itp. a tu nagle fotelikiem się chwali... 

Mam znajomą która ze swoją byłą instruktorka nadal utrzymuje kontakt bo bardzo się lubią : ) 

Chodziło mi o profesjonalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Mialam gorzej, ale z trenerem. Romansowalam, byly spotkania, seks (od samego poczatku byla mowa, ze nigdy nie bedziemy razem), az zupelnie przypadkowo na facebooku wyswietlila sie jego partnerka wstawila zdjecie w 35 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mara to najlepsza babka na forum , tak myślę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Kazdy ci pisal, ze to nornalne zachowanie instruktora, zeby nie zwariowac w samochodzie caly dzien, ze trzyma cie na dystans, gada o zonie, to ty sobie wkrecilas...no to sie zdziwilas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
3 godziny temu, Gość gosc jasnowidz napisał:

Kazdy ci pisal, ze to nornalne zachowanie instruktora, zeby nie zwariowac w samochodzie caly dzien, ze trzyma cie na dystans, gada o zonie, to ty sobie wkrecilas...no to sie zdziwilas. 

i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zozstan niania Żankloda. Od tego krótka droga do kochanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Podrywał ? Instruktor? Wy to macie fajnie, mnie jeździć uczyła kobieta, która miała wymagającego męża i malutkie dziecko. Jak pech ! To pech ! Ale na dobre mi wyszło, bo mnie nauczyła ! Że też nie wiedziałam, że to się uprawia ballady i romanse pod znakiem  "L" ..

A ten Twój instruktor może ma takie flow, że uczy , przy okazji bzyka , piecze 2 pieczenie na 1 ogniu. Pies na baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Oni wszyscy podrywaja..to chyba taki zawod. Jak pamietam zdaealam, fajna Babe zla po studiach a on stary dziad, zonaty i dzueciaty..az nie wierzylam ze mnie podrywa..a on na to ze czasem sie udaje ..(??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
49 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Oni wszyscy podrywaja..to chyba taki zawod. Jak pamietam zdaealam, fajna Babe zla po studiach a on stary dziad, zonaty i dzueciaty..az nie wierzylam ze mnie podrywa..a on na to ze czasem sie udaje ..(??)

Naiwnie sądziłam, że on jest inny. Wydawało się, że się wspaniale rozumiemy i że nie ma przede mną takich tajemnic. A tu bach. Rozczarowałam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość ta od eLki napisał:

Naiwnie sądziłam, że on jest inny. Wydawało się, że się wspaniale rozumiemy i że nie ma przede mną takich tajemnic. A tu bach. Rozczarowałam się...

Inny? Przecież nosił obrączkę. To nie naiwność, to głupota. 90 procent kobiet to ...ki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Inny? Przecież nosił obrączkę. To nie naiwność, to głupota. 90 procent kobiet to ...ki. 

idio.tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty od eLki moze wreszcie zmienisz tego instruktora na takiego, co Cie jezdzic nauczy i zdasz w końcu to prawko? Bo juz je robisz i robisz, a ten Twoj lowelas to niezle na Tobie zarobil. Mowilysmy Ci, ze tez nas instruktorzy podrywali, tylko w przeciwienstwie do Ciebie, wiekszosc z nas chciala sie nauczyc jezdzic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie mój też podrywał, chyba miał niezłą pożywkę z tego, że się peszyłam. Miałam wtedy 18-19 lat i nie miałam faceta, więc było niezręcznie. Sam żonaty i z córką w moim wieku a do mnie walił teksty jak do równolatki. Nie wiem co sobie myślał, nie rozmawiałam z nim to pomyślał, że się obraziłam i przestał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta prawda to
15 godzin temu, Gość gość napisał:

mara to najlepsza babka na forum , tak myślę .

kur.wiszon jakich mało..masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten temat ma pokazać jak głupie są kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ten temat ma pokazać jak głupie są kobiety. 

oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×