Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 83838

Dlaczego czesc patusiarskich polek robi wstyd tym normalnym ?

Polecane posty

Gość 83838

Ja mam 22 lata uczę się pracuje za granicą jetem skromna i ambitna , ale jak widzę laski typu czarne włosy solara wielkie brwi a na profilu zawód "mama 24 godziny na dobę " to mi wstyd za ten naród,że ktoś jeszcze z pieluch dobrze nie wyrósł a już nadstawil doopy , dla mnie normalna kolejność to nauka praca i dopiero rodzina a nie skończy  ledwo 18 lat i już zapylona przez sebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez to że takie ameby wysrywaja bachory to ten naród się intelektualnie uwstecznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przede wszystkim kobiety ambitne i inteligentne powinny rodzić a nie patusiara która w życiu pracy nie widziała na oczy bo pierwsze co to wystawić doope do zapłodnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Zostawcie innych ludzi w sw.  spokoju .co komu do tego ,kto ma jakie brwi i kto kogo i kiedy rodzi ? Dajcie pozyc . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Zostawcie innych ludzi w sw.  spokoju .co komu do tego ,kto ma jakie brwi i kto kogo i kiedy rodzi ? Dajcie pozyc . 

No nie koniecznie bo taka krowa rozkładowa która nawet nie pracowała a już ma dzieci to obciążenie dla państwa i podatników, uważam że to dobrze że kobiety chcą mieć dzieci ale na pewno nie takie które całe życie pierdza w tapczan i nic nie osiągnęły i niczym się nie zajmują, takie nie powinny mieć dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No nie koniecznie bo taka krowa rozkładowa która nawet nie pracowała a już ma dzieci to obciążenie dla państwa i podatników, uważam że to dobrze że kobiety chcą mieć dzieci ale na pewno nie takie które całe życie pierdza w tapczan i nic nie osiągnęły i niczym się nie zajmują, takie nie powinny mieć dzieci 

Krowa rozplodowa *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy ma ochotę utrzymywać karyńskiego nieroba ze swoich podatków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A za siebie się nie wstydzisz? Że taka młoda i ambitna rzekomo, a nie ma nic lepszego do roboty niż przeżywać cudze włosy i brwi.. A takie poczucie wyższości należy zachować dla siebie, bo jak będziesz się z tym afiszować, to ludzie wcale nie będą Cię postrzegać jako takiej super wyrafinowanej. Większość społeczeństwa, to prości ludzie. Człowiek na poziomie nie ma z tym problemu, więc jak chcesz uchodzić za lepszą niż jesteś, to się za dużo nie odzywaj.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak troche dojrzejesz to nauczysz sie pilnowac wlasnego nosa i nie przejmowac tym co robia inni. Poki co jestes smarkata i za bardzo patrzysz na to co inni byc moze mysla o kobietach ktorych ty nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

A za siebie się nie wstydzisz? Że taka młoda i ambitna rzekomo, a nie ma nic lepszego do roboty niż przeżywać cudze włosy i brwi.. A takie poczucie wyższości należy zachować dla siebie, bo jak będziesz się z tym afiszować, to ludzie wcale nie będą Cię postrzegać jako takiej super wyrafinowanej. Większość społeczeństwa, to prości ludzie. Człowiek na poziomie nie ma z tym problemu, więc jak chcesz uchodzić za lepszą niż jesteś, to się za dużo nie odzywaj.. 

Ortografia na poziomie zawodowki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak troche dojrzejesz to nauczysz sie pilnowac wlasnego nosa i nie przejmowac tym co robia inni. Poki co jestes smarkata i za bardzo patrzysz na to co inni byc moze mysla o kobietach ktorych ty nie znasz

Jak ktos jest nieroba to każdy normalny człowiek będzie miał o tej osobie zdanie nieroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak troche dojrzejesz to nauczysz sie pilnowac wlasnego nosa i nie przejmowac tym co robia inni. Poki co jestes smarkata i za bardzo patrzysz na to co inni byc moze mysla o kobietach ktorych ty nie znasz

A niby dlaczego osoba, która jest ambitna i zarabia nie powinna się wtrącać do tego kto sobie robi 10 bachorow i żyje z podatków osób pracujących? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A niby dlaczego osoba, która jest ambitna i zarabia nie powinna się wtrącać do tego kto sobie robi 10 bachorow i żyje z podatków osób pracujących? 

Akurat podatnik ma prawo powiedzieć że nie chce utrzymywać takich ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie wstyd za Ciebie

Bo nie masz nic do roboty ,tylko profile przegladasz i oceniasz innych. Znaczy, ze soba zajac sie nie potrafisz. Wielka damesa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystaw fote
17 godzin temu, Gość 83838 napisał:

Ja mam 22 lata uczę się pracuje za granicą jetem skromna i ambitna , ale jak widzę laski typu czarne włosy solara wielkie brwi a na profilu zawód "mama 24 godziny na dobę " to mi wstyd za ten naród,że ktoś jeszcze z pieluch dobrze nie wyrósł a już nadstawil doopy , dla mnie normalna kolejność to nauka praca i dopiero rodzina a nie skończy  ledwo 18 lat i już zapylona przez sebe

Ocenie. Skromna jestes? Skromna ,by w zyciu tak nie pisala. Znam polaczkow za granica. Wszystkie rozumy zatracili. Ty tak samo. Wyjatkiem nie jestes. Tylko szczekac potrafisz. S.U.K.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każda tak mówiła dopóki nie dała się zapłodnić czarnemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A niby dlaczego osoba, która jest ambitna i zarabia nie powinna się wtrącać do tego kto sobie robi 10 bachorow i żyje z podatków osób pracujących? 

Ale jej przeszkadza opinua tych osob, a nie podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×